Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 03:51:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани есенно зимни бебчета Октомври,Ноември,Декемв  (Прочетена 158661 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« -: юни 24, 2014, 14:19:27 »

Нека оставащите месеци са прекрасни и леки за всяка една от вас.Радвайте се на бременността си и се наслаждавайте на миговете smile

Това е старата тема :  http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36273.0.html
« Последна редакция: септември 16, 2014, 09:32:07 от магито » Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #1 -: юни 24, 2014, 15:20:45 »


Millie благодаря за идеята незнаех че и такова нещо съществува,но проблема при мен е в чашките прекалено са големи и разплути и чашките не ме събират и така увисват,чак се подсичам,направо е ужасна работа,но ще търпя повечето мина,а днес си мислех че може и да пропусна сватбите защо трябва да се измъчвам и притеснявам незнам ,направо много ми щракат хормоните
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 24, 2014, 15:42:18 »

Маги, мерси за новата тема smile

jasminne, пробва ли със спортни сутиени? На мен са ми много удобни и само те не ми стягат никъде smile
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #3 -: юни 24, 2014, 18:11:34 »

Днес гледах един безшевен,който беше до XXL супер много се разпъва ама платката отпред е плитка ,мерих и на Опал но пак не съвпадат размерите,намерих един бабешки без банел който доло горе ми е удобен ,но пък не ги повдига само ми помага да не се мяткат biggrin
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #4 -: юни 25, 2014, 10:35:37 »

jasminne, навремето бях открила ето този сайт на braclinic: https://braclinic.bg . Пише, че имат големи размери сутиени. Като цяло май са им по-скъпи и незнам дали ще ти е от полза, но ако си заинтересована пише, че магазинът им е в мол Сердика.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 25, 2014, 11:57:16 »

Запис в новата тема  blum Маги, благодаря give_rose

Аз си нося все още старите сутиени, но сигурно, защото съм си с глям бюст попринцип. Но идеята за колана-бикини много ми хареса. И аз се притеснявам дали ще ми се прибере корема, но нека всичко е наред и мине и тогава ще му мислим  Wink

Жасмин, а в магазините за бременни няма ли подходящи сутиени? Или в макси сайтовете? Примерно знам, че в Триумф имат и големи размери, аз пазарувам Д, те казаха, че имат до Е и Ф чашки. И в За-за.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 25, 2014, 12:24:04 »

ЗАПИС girl_wink
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 25, 2014, 17:14:32 »

jasminne, сега се сетих, че аз преди време гледах http://valea.bg/index.php?lang=bg и http://ivon.bg/golyam-byuct, като щях да поръчвам оттам.
Може просто да им пишеш, за да те насочат кое е добро и кое няма да стане за теб.

Иначе варианта е да си шиеш, аз така правих преди време и имам 2-3 сутиена, които са ми супер удобни ушити точно за мен. Не излезе и скъпо smile
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #8 -: юни 25, 2014, 20:31:28 »

Аз много си мислех за поръчка но тук във Търново не знам къде предлагат и  дали въобще предлагат тази опция.И днес даже си мислех и си гледам сутиените от преди и си викам боже как съм се събирала в тях,не съм вярвала че толкова огромна разлика може да дадат гърдите ми ,като гледам познати с един размер нагоре са в гърдите,пък при мен чак забравиха да спрат да растат и оня ден вървя по улицата и ме гледат и всеки вика ехееее кви ц... чак вече се срамувам да излизам особено сама ,но да сме живи и здрави всичко ще си дойде на мястото
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #9 -: юни 26, 2014, 14:11:24 »

Относно коланите за след раждане - оставете ги наистина за след раждането. Аз също бях набелязала един, бях го показала и на мъжа ми. Ако се наложеше, той щеше да го купува. Така и не се наложи - излязох без корем от болницата и си спестих парите pardon
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #10 -: юни 26, 2014, 20:45:32 »

Здравейте, я да се цопна и аз в новата ни темичка. Днес точно бях на преглед, нашата госпожица расте, с 4 дена е напред от термина си и е вече 790 грама. Много се радвам като я гледам какви номера прави в корема ми. При нас станаха големи жеги и се радвам много, че имаме климатик и в офиса и у дома. Вие как се чувствате през този така топъл сезон?
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #11 -: юни 29, 2014, 21:25:56 »

тези жеги направо са голямо мъчение,супер много ме измарят и имам чувството ,че и бебка се измаря и не шава бурно,на моменти и се моля да мръдне,за да не ме стряска.направо когато нямам работа все глупости си мисля,искам вече да идва септември и да очакваме нашето ангелче и вече да го гушкам ,гушкам  girl_wink другите мами отдавна не са се включвали ,да споделят как вървят нещата.Междодругото откакто пия флебодия,краката са ми много спокойни
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 30, 2014, 10:57:46 »

Записвам се и аз в новата темичка  smile Момичета, кога започнахте да усещате бебчетата си?
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 30, 2014, 11:01:31 »

Мен жегите не ми пречат още много, гледам да ги избягвам, но пък ми става зле като ми напече малко слънцето главата и започва веднага да ме боли girl_impossible Иначе съм екстра, забравям че съм бременна даже blush Мисля, че мойто вече започва да става активно - две нощи се събуждам от леки вълнички малко под пъпа, предполагам, че е бебчето, но в просъница много не мога да се израдвам, ако е то. Въпреки, че водят да ми е рано да го усещам за първа бременност huhhuh.gif
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #14 -: юни 30, 2014, 11:23:23 »

аз моето бебче го усетих в 5 месец и то не много силно и после имаше малко затишие,сега е на моменти ту ритка много цял ден после,2 дена почива ,явно си има харектер още от сега smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines