Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:11:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Vikito_19 - 19.07.2014г.  (Прочетена 36483 пъти)
 
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #75 -: юли 19, 2014, 09:43:48 »

Викиииииии, честита сватбаааа!!! Сватбаааа Пожелавам ти най-прекрасния ден, от който да ти останат най-красивите спомени!!   *INLOVE*Наслади му се изцяло и дано бъде точно, както в мечтите ти! Бъдете много щастливи днес и завинаги!!!  yahoo  give_rose
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #76 -: юли 19, 2014, 18:35:03 »

Честито! Само хубави семейни мигове! smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 19, 2014, 19:07:02 »

Хубав празник и от мен! Бъдете много щастливи!!! CHEERS
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 19, 2014, 19:09:36 »

Вики, честито!!!  weddingday twohearts
Пожелавам ви на първо място един невероятен сватбен ден! И от там нататък много дълъг и щастлив семеен живот!  give_rose
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 20, 2014, 14:54:17 »

хей ,честито и от мен
пожелавам ти океанът на щастието и вечната любов да те залее и цял живот да ти държи влагаааааа  weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юли 21, 2014, 13:03:05 »

Вики,честито! С нетърпение чакам да разгледам твоята сватба (ако споделиш де  pardon )
  heart heart heart
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юли 28, 2014, 10:19:48 »

С  малко закъснение,но честито и от мен!  yahoo
Чакаме разказ и снимки!  pleasantry
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #82 -: юли 30, 2014, 20:30:03 »

Викиии, докога ще ни държиш в напрежение girl_wink С нетърпение очаквах да чуя точно твоя разказ за сватбата и да гледам снимки...или да чакаме края на медения месец  blum
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 31, 2014, 15:18:28 »

Момичета благодаря Ви за прекрасните пожелания  give_rose give_rose give_rose

Позабавих се с разказа, но ето ме  Wink Още нямам професионални снимки, затова ще се опитам да разкажа подробно и в картинки  danceg

Както вече писах седмицата преди сватбата вече бяхме в отпуск, кумата и мъжът и вече бяха пристигнали от Италия, в сряда след обяд пристигнаха брат ми, снаха ми и двете им хлапета, в петък пристигнаха майка ми и баща ми и лудницата беше пълна.
В четвъртък с кумата имахме час в козметичния салон - маски, маникюри, педикюри и т.н. Маникюрът и педикюрът ми беше френски, като на двата безименни пръста на ръцете имах по една семпла декорация. Сложих си гелиш, за да не се притеснявам, че може точно в събота да се обели  good.
В денят преди сватбата още преди обяд отидохме до ресторанта за да занесем всички дреболийки /тейбъл картички, подаръчета, вазите, таблото и т.н./, след това кумата и мъжът и имаха годишнина - така че запразнихме от рано  smile

В събота естествено се събудих още в 4.30, ходих до тоалетна и вече не ми се спеше. Стори ми се, че Р. също е буден и му прошепнах няколко пъти "ДА! ДА!", при което той ме пита какво "ДА!", а аз - тренирам   funnytooth funnytooth funnytooth
Дремнах до седем и това беше - сватбения ми ден започна  yahoo

Кафета, приказки с роднините - пристигнаха и майката и брата на милото с жена му и другата сладка шаферка.
От агенцията ми донесоха букета, бутониерите, кошниците за шаферките, сватбената книга и цветето за косата ми. Когато ги видях щях да се разтопя от кеф - бяха страхотни  yahoo Калите бяха с лек зеленикав нюанс, орхидеята за косата ми също Bravo
В 11,30 дойде фризьора. Бяхме решили да подарим по една прическа на майките и кумата. Моята прическа беше замислена така: пусната коса, с леки букли - леко вдигната от едната страна и с цвете в косата.
После дойде и гримьорката - гримът ми беше лек, опушен с малко допълнителни мигли. Бяхме взели едно пенливо вино с вкус на ябълка и то така добре ни вървеше, че даже кумата се притесни  blush

Междувременно пристигнаха оператора и фотографа - снимаха аксесоарите, дрехите, подготовката.
В един и половина милото с мъжете и оператора тръгнаха да вземат кума. После се върнаха и вече официално /аз и всички останали вече бяхме готови/ пихме по едно  CHEERS Смях, закачки и тръгнахме към ритуалната зала.

Изпреварихме сценария и пристигнахме доста по-рано, затова снимачния екип реши да направим фотосесията преди подписването, а не след това както беше планирано. И ето тук извадихме страшен късмет - докато бяхме в ритуалната, а и когато излизахме валеше /не беше валяло одавна тази година beating/
Подписването ни беше в зала Оборище и затова се снимахме в парка отсреща, имаше много булки, но аз упорито се обръщах на другата страна и не ги гледах - изрично ми бяха наредили така  blum
По време на снимките ми беше малко трудно, защото земята беше толкова мокра че токчетата ми постоянно бяха забити до край, или трябваше да ходя на пръсти /уточнявам -12см ток/. Но се надявам снимките да са станали супер.
Когато вече отидохме пред ритуалната зала - часът настъпи weddingday, за сетен път се почуствах много специална - всичките ни гости, до един бяха там. Стана ми много мило и прекрасно  heart
Церемонията мина, поздравления и когато тръгнахме да излизаме - изненада, навън вали, но вече спираше и успяхме да направим класическата обща снимка пред ритуалната  Bravo
От там към ресторанта...
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 31, 2014, 16:13:07 »

В ресторанта пристигнахме около половин час по-рано. Настаниха ни в отделно помещение да си починем докато настанят гостите.
Тук е мястото да кажа: малко след подписването разбрахме, че се налага рокада с един гост - управителя на ресторанта Ангел Петров /който от тук нататък аз ще наричам само Ангел по малко име, както казвам на всичките си приятели/ не само реагира веднага, но и направиха тейбъл картичка на новият ни гост.
Влязохме, имахме ритуал по посрещането, който води нашата агентка Мариана /забравих да кажа, че тя работи и в ритуалната зала и тя ни бракосъчета/, тя държеше да го води, за което и благодаря -имаше лични моменти и това много ми хареса  give_rose give_rose give_rose
Всичко беше супер - всичките ни маси бяха кръгли, вазите и калите бяха точно както ги исках. Когато стояхме там отпред и всичките ни приятели бяха събрани - оооооо чувството е страхотно  heart heart heart
Поседяхме няколко минути, после първия танц, след това речта на кума. Тук пуснах сълза, едвам се сдържах  да не се разплача cray cray cray Мисля, че съм споделяла, но ще кажа пак кумът ни е "нечовек"  girl_impossible, много го обичаме, той е най-добрият ни приятел, знам че винаги можем да разчитаме на него - доказано е Wink

И след това като започнаха едни танци и танци, танци  Dance Dance Dance
После чупихме погачата. По-голямото парче се падна при мен  girl_wink
Сервираха вечерята и когато минавахме да си кажем наздраве си правихме снимка със всеки гост/семейство. Много ми допадна това, много е практично защото ако трябваше да отделим време за снимки с всеки един - не знам кога щяхме да го включим.
Хвърлях букета - първия път неуспешно  shok Важно съобщение до всички булки в "Principi di Piemonte" - внимавайте с висящата декорация  Girl_hide Втория път незнайно как вместо при девойките зад мен падна малко встрани при приятелката на кума, която забележете - чинно си седеше на масата. Може би е важно да отбележа, че кума ме въртеше а аз бях със затворени очи  blush
Танци, танци, танци
След това си разрязахме тортата - полигавихме се малко и пак танци  danceg
В заключение може би ще прозвучи нескромно но сватбеният ни ден и сватбата ни бяха страхотни. Емоциите, които изпитах - пожелавам ги на всички от сърце.

Ще спра до тук, но съвсем скоро ще се включа, за да ви разкажа за хората, които помогнаха тази приказка да се случи. Bravo
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юли 31, 2014, 16:20:32 »

Вики, радвам се, че ни писа smile Разказът ти е супер и звучи всичко да е било като по план.

Впрочем вашия разказ (част от него) вече го знам smile Бяхме на среща с Ангел и той ни каза, че имало една булка в събота, при която калиите били в стъклени вази надолу с главата. Аз попитах само "Вики?" и той каза "Даа, Вики и Р." biggrin Та така smile Ще чакаме с нетърпение още снимки
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 31, 2014, 16:28:07 »

Вики, всичко звучи прекрасно! Поздравления!  give_rose
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #87 -: юли 31, 2014, 18:35:46 »

Вики, много се радвам, че всичко е минало по план..и сте се наместили между дъждовете  smile Нямам търпение да видя снимки!!  blum
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #88 -: юли 31, 2014, 22:59:53 »

Страхотен разказ  Bravo Всичко е минало по вода - леко и безпроблемно и изглежда наистина е било така : ) Браво ! Нямам търпение да видя снимки smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #89 -: август 01, 2014, 03:57:48 »

Поздравления!! Желая ви много щастие и се радвам, че сте имали такава прекрасна сватба!!  Bravo Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines