Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:04:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Vikito_19 - 19.07.2014г.  (Прочетена 36472 пъти)
 
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #45 -: юли 01, 2014, 21:08:32 »

Викии, много се радвам на появата ти smile Много неща сте отметнали наистина!Добре, че сте намерили вазита, защото е мнооого красиво това, което трябва да се получи  give_rose За кръглите маси също ми харесва идеята.. За медицинските и при мен беше страшен филм, защото не съм от София, сватбата беше в Несебър, където искат повече неща от в другите градове и беше голяма мъка..добре,че ти се е махнало и това от главата smile А за бутилката, какво се притесняваш..тъкмо ще я украсиш както ти харесва, дори според мен ще стане супер по-изчистено и стилно, аз много се дразнех на етикета с надписа на нашата бутилка и много исках да го скрия някак, ама накрая се отказах (защото не измислих начин) .... blum А избрали ли сте си песен за първи танц..и планирали ли сте нещо по-специално?  Dance2
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 02, 2014, 13:13:20 »

Vikito_19, включвам се и аз да се следя приготовленията ти! И поздравления за темичката ти!
И на мен много ми харесва как стоят калите във вазата, както и всичко, което си споделила до сега! Пожелавам ти приятна и лека подготовка в този последен вече по-малко от месец!  smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #47 -: юли 02, 2014, 15:21:05 »

Браво Вики , Доста напредваш smile

Разпределихте ли вече гостите по масите? Имате ли окончателната бройка?
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 02, 2014, 15:55:51 »

Браво Вики , Доста напредваш smile

Разпределихте ли вече гостите по масите? Имате ли окончателната бройка?

Оооооооооооооо разпределихме ги още вечерта, след като се върнахме от срещата в ресторанта.  Yes
Но бройката ми не е окончателна, дала съм си срок до събота да изчакам. В събота сядаме, прозвъняваме всички гости и ако трябва нанасям корекции. Защото другата седмица планирам да довърша тейбъл картичките и номерата на масите.

lorka88, оставих го накиснато във вода за едно денонощие и етикета сам си падна  good

mina_ , благодаря  give_rose

Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 04, 2014, 21:28:14 »

Вчера имахме среща с агентката и Ди Джея. Малко се притеснявах, защото не успях да намеря никакви отзиви за него  sad, а и агентката не е работила с него /само и го бяха препоръчали/, но си поговорихме и това успя да ме успокои.  Wink Обсъдихме работния сценарий за деня.
Първоначално мислехме да няма взимане нито на кумове, нито на булка /както съм казала и преди - живеем заедно от девет години и ще е много фалшиво/, но кумът ни остана леко разочарован.  yahoo Затова решихме да променим малко нещата. По някое време младоженеца, брат му, брат ми, мъжът на кумата и оператора ще се вдигнат и отиват да вземат кума, после се връщат при нас, събираме се всички, пийваме по нещо и към ритуалната зала. След ритуала - кратка фотосесия /ние сме в зала Оборище и фотосесията ще си я направим отсреща в парка Заимов/, от там в ресторанта.  danceg
От ритуалите ще имаме: посрещане, реч на кума, първи танц, хвърляне на букета и рязане на тортата. Евентуално може да включим и играта с балоните, но се разбрахме с ди джея той да прецени дали ще има нужда и дали ще има възможност. Ако случайно народа се е разтанцувал, няма да ги спираме я  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #50 -: юли 05, 2014, 11:01:44 »

Браво Вики  Bravo И ние имахме точно тези ритуали, само че това с балоните не го бяхме планирали, а кумата и шаферките го бяха направили спонтанно на самата сватба и беше изненада за нас някъде след 12, когато вече не се очакваше да има още ритуали  smile Аз да си питам пак за първия сватбен таанц, коя е песента  Dance2 Dance2 Dance2
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 05, 2014, 14:10:48 »

Момичета, каква е тази игра с балоните?  crazy
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 05, 2014, 21:26:24 »

Песента е "All for love" на Браян Адамс, Стинг и Род Стюард. Танцът няма да е нещо по специално, просто ще си танцуваме  Dance
Това не е най-любимата ни песен, но и двамата много я харесваме, харесваме и Стинг и Браян Адамс. А и текста е страхотен и ми е точно на място. Настръхвам когато я слушам, чувствам я много силна и напълно описва това което чувствам към Р.   good
http://www.youtube.com/watch?v=ofA3URC1wyk&feature=kp


mina_ , надути балони и в тях сложени различни закачливи обещания. Булката и младоженеца пукат балон и прочитат обещанието. Интересно е защото обещанията са общи може на теб да се падне например, че няма да пропускаш мач от световното, а на половинката, че ще мие чиниите и т.н.  funnytooth
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 05, 2014, 21:45:14 »

Вчера се похвалих в темата за халките, но искам и тук да кажа - вече си имаме халки
Доволни сме, харесват ни. На Р. му е малко странно, защото той не носи пръстени, но ще свикне  pleasantry
Моята е 6мм, а неговата 8мм. Златни с кант бяло, матирано злато и са малко по квадратни.
Ето ги:

а това е надписа "до безкрай" на латиница

Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #54 -: юли 05, 2014, 22:49:14 »

Супер Викии, много хубава песен, много е хубаво така да я чувстваш  smile А за халките - честито...да не ги сваляте никога  Love
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 05, 2014, 23:06:29 »

Вики, поздравления за избора на песента!  Bravo И аз много я харесвам! 
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 05, 2014, 23:14:54 »

Благодаря Ви момичета  give_rose
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #57 -: юли 05, 2014, 23:44:38 »

Честита темичка и от мен, ще следя с интерес : ) Цветята са страхотни и много нежни цветове ще бъде всичко  good smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 06, 2014, 21:37:03 »

 Вики, как си 13 дена преди сватбата? Ще споделиш ли какво те вълнува сега и какви задачи имаш? И още снимки, разбира се  smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 07, 2014, 12:11:14 »

Честито за халките! Много е красив надписа smile
Вики, вие ще имате ли детски менюта и такива за професионалистите?
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines