Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:43:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Vikito_19 - 19.07.2014г.  (Прочетена 36470 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 21, 2014, 09:25:08 »

Вики, всичко много ми харесва! Идеята за дамския подарък е много, много готина!
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 21, 2014, 09:53:45 »

много ми харесват нещата които си купила/направила.Харесва ми зеленото,много е нежно и красиво.Подаръчетата ти са страхотни  good danceg
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 21, 2014, 10:02:49 »

Вики, много красиви и изчистени неща сте избрали за цялата сватба smile
Може ли да разкажеш за облеклото и обувките?  blush
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #33 -: юни 21, 2014, 10:08:07 »

Страхотни са нещата, Вики, поздравления  yahoo
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #34 -: юни 21, 2014, 11:11:30 »

Страхотни неща, Вики! И аз се записвам да следя с интерес твоята темичка. По вкус определено доста си приличаме. Аз също съм избрала семпли, изчистени неща, а обувките ми са абсолютно същите, като твоите, само че затворени.
Много симпатични подаръчета за дребосъците. Аз още мисля по въпроса.
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 21, 2014, 15:00:56 »

Много благодаря на всички  give_rose

Днес бях на проба. Роклята е страхотна, много си я харесвам. Сега остава да фиксират презрамките, да махнат "корите" и да я подкъсят малко /предполагам, че умишлено беше по дълга, за да могат да премерят дължината точно/.

Някой ползвал ли е силиконови подложки? Мисля си, че е много вероятно да ми се набият възглавничките на пръстите на краката от дългото стоене права на високи обувки и си мисля, че ще  е добре да си сложа такива. Но до сега не съм ползвала и нямам впечатления  smile

Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #36 -: юни 21, 2014, 15:11:42 »

Аз лично съм ползвала силиконови подложки и на мен са ми удобни smile Пък и можеш да ги махнеш, ако прецениш smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 21, 2014, 18:17:23 »

Всичко е много нежно, браво!
Подаръчетата за малките са много идейни. За дамите надписахте ли някъде кутийките?
Късметчетата, до колкото зная се хвърлят след гражданското, но при нас може и да разменим нещата smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 21, 2014, 20:01:11 »

 Аз много обичам силиконови подложки! Преди работех работа по цял ден права и на крак и много ми се подбиваха краката, но с подложките това наистина изчезна.  smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 27, 2014, 13:13:34 »

Вики, как върви подготовката? smile
Очакваме информация от срещите с Ангел, флористката? tease
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 30, 2014, 22:53:19 »

Ето ме и мен  smile
Толкова много исках тема, а вече цяла седмица немога да намеря време да пиша в нея  sad
Последната седмица беше много тежка, но и много ползотворна.
Направихме дългоочакваната среща в ресторанта.
Feliblackisback, Desislava - направили сме страхотен избор  Bravo

Личи, когато насреща си имаш професионалист. Това беше едва втора среща с управителя на ресторанта а аз останах очарована. Срещата протече много леко, приятно и не на последно място свършихме страхотна работа - уточнихме всичко.
Ще си имаме бели калъфи на столовете с тъмно зелени прозрачни панделки, ще използваме свещниците с високи бели свещи. И всъщност се оказа, че ще си отиват с високите цилиндрични вази, с потопените изцяло във вода кали.
Така и не направихме пробна декорация, защо ще разкажа по-късно.  beating
Относно разположението на масите - дадоха ми разпечатана схема на подредбата на масите, за да мога да си разпределя хората по маси и бройки. Това, което ме радва, е че ще успея да оползотворя всички кръгли маси. Много искам гостите да седят на кръгли маси, била съм гост на такава сватба и много ми допадна. Комуникацията е супер - всички сте един срещу друг и не се налага да говориш зад нечии гръб или пред нечие лице.  girl_wink
От ресторанта ще посрещат и настаняват гостите, пак те ще наредят тейбъл картичките и подаръчетата за гостите /предишния ден ще им ги закараме сортирани/  good

Уточнихме и менюто, като цяло искахме да е нещо, което да обхваща по-голям вкусов диапазон, за да сме сигурни, че ще се хареса на всички:
салата Асорти /това което ме впечатли, че кьопоолуто, снежанката и руската в салатата се приготвят на място в ресторанта, а не се купуват готови/
плата месни мезета, които ще останат по масите до края
основното е с два вида месо /запечено на фурна пиле с домат и моцарела и парчета запечен свински врат със сос/ и две гарнитури /броколи с бял сос и картофи на фурна с розмарин/
тортата ще е японска /аз много харесвам и еклеровите торти, но реших че тази е по-подходяща / и ще е украсена със светло зелени захарни цветя  smile
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 30, 2014, 23:18:09 »

Имах малка драма с намирането на вазите под наем - цилиндри високи 40-50см.  cray  Оказа се, че не навсякъде има точно такива, а на местата където намерих - вече бяха ангажирани. Накрая отново ме спаси сватбения център и ми запазиха 40см високи вази. Вече съм happy   pardon

Изкарахме си медицинските свидетелства и за пореден път се уверих, че нещо много сериозно е сбъркано в системата ни.  crazy
Изобщо покрай организирането и планирането на сватбата ни, не ми стана ясно какво точно прави държавата в лицето на различните институции, за да стимулира младите хора да сключват брак.

Утре след работа ще ходим да си вземем халките - вече нямам търпение.
Следващата седмица, трябва да пристигнат кумата и мъжът и. Пак следващата седмица в сряда трябва да е готова и роклята ми Girl_hide

Купихме си шампанско, което трябва да украся. То е в черна матирана бутилка.  crazy
Изобщо не бях очарована от идеята, но милото го избра и когато аз понечих да го върна - репликата беше - "едно неща да харесам и ти..." и сега си имаме шампанско в черна матирана бутилка  shok
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 01, 2014, 08:30:54 »

Хехе, тези мъже! biggrin Ами и на тях им се иска за нещо да имат думата, а иначе казват: "Както ти решиш..." smile
Много окуражително ми звучи това, че всичко с ресторанта е ОК! Значи с една среща се "избиват всички зайци" blum Започвам да имам притеснения, обаче, относно това, че може и да не се поберем в ресторанта sad След запазването му се наложи да добавим и други гости, които съответно с децата си стават доста вповече sad Вие колко общо ще бъдете като бройка, каза ли ви нещо в тази насока, защото до колкото аз помня, спомена, че за да ни е комфортно трябва да сме не повече от 110 човека!?
Вие опитахте ли въпросното меню или друг път сте били клиенти на ресторанта?
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 01, 2014, 09:44:41 »

Ние ще бъдем около 65 човека и изобщо не съм се притеснявала за местата.
Между другото можем да кажем окончателната бройка ден, два преди сватбата, което също е огромна червена точка за ресторанта  Bravo

Но ти не бързай да се притесняваш, защото най-вероятно ще има гости които няма да успеят да дойдат. При нас така се случи - едни отпаднаха, ние добавихме още и въпреки това бройката ни намаля. Решили сме началото на другата седмица да прослушаме всички и да ги попитаме дали ще дойдат със сигурност, за да можем по-отрано да си подредим масите.  Аз искам да направя и табло, така че ще ми трябва малко време.  Yes
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 01, 2014, 10:59:01 »

 Вики, хич не се тревожи, че ви е тъмна бутилката - украси я както желаеш и ще е чудесна!
 Кръгла маса за младоженска маса е СТРАХОТНООО - ние бяхме така по настояване на моя и беше супер удобно, все едно сте застанали в кръг с кумовете и всеки вижда всеки и си говорите, супер задушевно е! И за гостите е много добре, а и красиво!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines