Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:09:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Vikito_19 - 19.07.2014г.  (Прочетена 36479 пъти)
 
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 19, 2014, 13:15:02 »

 На мен много ми харесва твоята идея за плуващи кали, повече от свещниците.  blush
 Давам идея да редувате масите - една със свещник, една с кали.
 Много голям фен съм на украсата с цветя и съм силно пристраства, не ми обръщай внимание. pardon
 И аз се включвам към молбата за снимки на каквото имаш!
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 19, 2014, 15:24:19 »

blackisback, декораторката е от агенцията която наехме. Казва се Мария Раденкова. Като направим пробна декорация - ще снимам и ще покажа.  smile
След сватбата, ще дам отзиви и за агенцията и за хората от нея с които работим.
Довечера ще кача снимки на нещата, които са готови  good

tinycat , аз също съм фен на цветята. На масите задължително ще има цветя, просто не съм сигурна дали ще са във високи вази или ниски. Освен за кали си мисля и за гладиоли - бели и светло зелени.
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 19, 2014, 21:14:35 »

Такаааааа  smile Ето ме отново  smile

Подписването ще бъде в ритуална зала Оборище в 16.40ч, планираме кратка фотосесия отсреща в парка Заимов. Няма да имаме църковен брак. Ресторанта е Principi di Piemonte в Интерпред, избрахме го много лесно и бързо. Другата седмица имаме среща с управителя - след нея ще разказвам.
Поканите си ги правих сама:



* 28042014834.jpg (32.24 KB, 640x480 - видяно 461 пъти.)
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 19, 2014, 22:40:21 »

Роклята ми трябва вече да е готова, в събота ще ходя да я пробвам. Тя е модел "А - линия", много изчистена и семпла, цвят - слонова кост. Искам да и сложат допълнително тънки презрамки, защото бюста ми е по-тежък, ще съм без сутиен и не искам да се притеснявам, а и ще стои по-добре.
Имам воал, малко под раменете. Отначало не исках, но когато мерих роклята продавачката ми го сложи - ей така само да се видя. Много ми хареса и си го купих още тогава. blush
Було няма да имам.
Това са обувките и чантата:


* 01052014839.jpg (24.32 KB, 640x480 - видяно 484 пъти.)
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 19, 2014, 22:42:29 »

А тези си ги взех за всеки случай, защото най-вероятно в един момент ще имам нужда да събуя токчетата  Wink



* 01052014840.jpg (38.24 KB, 640x480 - видяно 464 пъти.)
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 20, 2014, 07:56:47 »

 Викито, много хубави и изчистени обувки си избрала.  smile
 Зелената тема много си върви с Пиемонте  Bravo и поканите и цветята, които си избрала са в хармония с целия стил на ресторанта. Имаш ли късметчета и други украси, които да покажеш?  pardon
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #21 -: юни 20, 2014, 08:57:34 »

Вики супер изглеждат обувките... smile good give_rose
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #22 -: юни 20, 2014, 19:42:41 »

Викиии, честита темичка!! Много се радвам, че дойде ред и на твоята тема и с удоволствие ще я следя  Bravo Относно нещата, които си показала..страхотни са!! На мен това с калите, потопени изцяло във вода страшно много ми харесва!! И въобще калите..и моя букет беше с кали lol Чакаме да разказваш всичко, което се сетиш и което те вълнува през последния месец преди щастливото събитие!   blum
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 20, 2014, 20:52:14 »

Vikito_19, идеята за раздаване на украсата на гостите е страхотна. На нашата сватба имаше много такива цветни композиции с пиафлора, раздадохме ги след края на празника, на раздяла с гостите и те ги приеха с голяма радост, стана ми много мило, как реагираха.
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 20, 2014, 22:13:46 »

Vikito_19, идеята за раздаване на украсата на гостите е страхотна. На нашата сватба имаше много такива цветни композиции с пиафлора, раздадохме ги след края на празника, на раздяла с гостите и те ги приеха с голяма радост, стана ми много мило, как реагираха.

Точно  Yes  И аз се надявам да зарадвам част от гостите.

Благодаря Ви момичета smile
Нещо не успях да се оправя със снимките. Явно са много големи и не мога да ги качвам дори в албума. Утре съм почивка и ще се заиграя да кача снимки.
« Последна редакция: юни 20, 2014, 22:17:43 от Vikito_19 » Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 20, 2014, 22:35:54 »

 Вики, с Paint или подобна програма ги намали на половина като размери и ще можеш да ги качиш тук. good
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 21, 2014, 07:57:12 »

Добро съботно утро!  smile
Вики, обувките ти са супер! Да, с пейнт можеш да намалиш снимките. Ще очаквам още снимки. И на мен ми харесва идеята за раздаване на украсата give_rose
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 21, 2014, 08:53:18 »

Добро утро  smile

Това са подаръчетата за гостите. За мъжете юзчета с благодарствена бележка и надпис с имената ни и датата.


За дамите кутийка с луковица гладиол /взаимствах идеята от едни пликчета със семена на незабравки - ако бяха на английски "forget-me-not" щеше да е супер/, но като цяло ми хареса символиката за началото, новото и т.н.
Кутийките са много нежни, незнам дали се вижда добре но имат брокат по тях и за сега не смятам да им слагам допълнителни панделки. Но все още се двоумя дали да не им закача малко зелена лентичка  yahoohelp


За най-малките купих малки стъклени фигурки на животни.


Много бих искала да споделите мнение - приемам критики и съвети  good
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 21, 2014, 08:59:32 »

Това са късметчетата.


Тях си ги купувах, не съм ги правила аз.
Първо си купих 25бр. от тези със зелената розичка, но следващия път като ходих имаше от другите - много ми харесаха и взех още 10. Повече няма да купувам, защото както каза продавачката това са "късмети", ако има за всички се губи смисъла  funnytooth Пък ние няма да имаме църковен брак, значи ще се хвърлят само след ритуалната зала. good
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 21, 2014, 09:08:56 »

Това са украсените чаши


На столчетата гравирахме имената ни и датата.
Шампанско още нямам. Взехме едно пенливо розе , но после реших, че няма да рискувам с цветно шампанско  funnytooth
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines