Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:53:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на zai4e_kate - 04.07.2014!  (Прочетена 34403 пъти)
 
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #90 -: юли 13, 2014, 10:34:21 »

Страхотно позитивни и хубави снимки!

Може ли да попитам в кой парк сте?
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юли 13, 2014, 21:47:42 »

Кате, прекрасни сте! Много да се обичате винаги и да греете така, както на снимките!
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юли 14, 2014, 08:38:59 »

Кате, страхотни снимки! Много щури моменти са уловени tease Била си чудесна булка - гримът и прическата ти много ми харесват Bravo
Бъдете много щастливи!!!

P.S. Чакаме още снимки Wink
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юли 14, 2014, 19:12:48 »

Юхууу аз съм вече на линия  Много ви благодаря за милите думи и благодаря ви за търпението.Този път за да не сбъркам пиша разказа си в word ,за да не го изтрия пак ,че доста време ми трябва 
Започвам от 3-ти следобяд.
Бяхме се събрали мама,баби и лели вкъщи.Кой да меси погачи,кой чисти вътре и т.н Брат ми и милото трябваше да чистят двора ,обаче по едно време изчезнаха.Нямаше ги 2-3 часа и аз бясна почнах да им звъня.Така деее какво се мотаят при положение,че имаме задачки за вършене.
Към 17ч. ги чувам аз че се прибират , аз съм изпаднала в такава ярост ,че сигурно щях да ги набия.И аха да почна да се карам и мечо падна на колене с пръстен в ръка с думите „би ли ме направил най-щастливия мъж на света „  и аз се просълзих и попитах „как“  с идеята да му помогна с въпроса „ще се омъжиш ли за мен „нали уж това питат мъжете ,но моя каза „ ще бъда най-щастливия мъж на света утре ако кажеш ДА“.И като ревнах и ми стана толкова миличкоооооо
По принцип нали аз му предложих и за това си нямах годежен пръстен,а той каза че по-добре късно от колкото никога.Било му много трудно да намери не скъп пръстен с мой размер/бях му казала че ако ми купи скъп пръстен ще му го навра в г…/
Продавачката го питала“абе момче ти как така имаш брачна халка,а не си купил годежен пръстен?Не си ли закъснял малко?“
Вечерта го закарах при техните за да спим отделно.Не можахме да заспим до 1ч и си говорехме по телефона.
04,07 денят
Станах в 5ч. Залепих си ноктите.Имах си готови и просто трябваше да си ги залепя с лепило.Никой не разбра ,че не е ноктопластика.
В 8ч дойде най-добрата ми приятелка и ме заведе на фризьор.Някъде из форума бях написала ,че в бюджета ни не влизат пари за фризьори и гримьори и щях да се правя сама,но тя настоя ,че ще плати но трябва да съм най-красивата за мечето ,така каза тя.Та нямах пробна прическа така ,че каквото станеше.Първоначално щяха да ми слагат удължители ,но после се оказа ,че косата ми е достатъчно дълга за да стане точно каквато я исках.
В 9:30ч бяхме готови.Всичко вървеше точно както исках по план.В 10ч взехме украсата за колата.В 11ч отидохме при гримьорката.Тя живее близо до нас и за това ние отидохме при нея.Е тука вече плана ми пропадна.Бога ми никога не съм очаквала ,че ще трябва толкова време за гримиране.Тука като четях из форумите 30-40 мин. Максимум до час трябваше да е готова.Гримираха ме час и 40 минути!Момичето се извини че работи бавно,но иска да е както трябва.Стана 12:15ч и звъннаха на мойта приятелка ,че са вече при кума.Е побърках се.Тъкмо ми лепяха миглите.А с тия мигли колко ядове брах не е истина.Ами аз не се гримирам по принцип камо ли толкова тунинг.И как почват да ми сълзят очите мойта приятелка вади клечки за уши и ми попива сълзите.Голям смях беше:D
Прибрахме се 12:45ч.
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юли 14, 2014, 19:13:15 »

В нас някакви хора влизат и излизат от стаята ми.Фотографката дошла и почнала да си снима ролклички обувчици и т.н То това й е работата де.
Трябваше да почвам да се обличам ,а сама немога.Облякох роклята и обувките,сложиха ми воала.Ама с тия нокти бях като парализирана ,нищо не можех да пипна.Обиците и бижутата пак не можех сама да си ги сложа.
Както си бях готова и фотографката ме снимаше докато го чакам чух клаксоните и вече започна да ми тупти сърцето.Започнах да се вайкам,къде да застана какво да направя и т.н.
Кумата влезе първа да ми даде букета/който беше по-красив от колкото си го представях/.Седнах на леглото и тя ме забули.
Отпред пред вратата брат ми беше приготвил рибарския ботуш на баща ми и му казал докато не го напълни нямало да помръдне,а пък кума си носел щанга да разбиват вратата хахах
И почнали да пълнят ботуша със стотинки после сложили и бутилка с ракия и т.н Днес броих стотинките.Продадоха ме за   9,72 лв 2 лукчета и бутилка ракия хахах 
Бях си приготвила въпросчета за които мечо не знаеше ,но ги позна дори и въпроса „Как се казва бабата на булката по майчина линия?“ ххаха
И накрая въпроса „ако искаш да си видиш зайчето почукай три пъти“.След като почука ние пуснахме Флъфи нашия домашен заек.Отвън се чуваше много смях .
След това той влезе…
Имах чувството ,че света спря.Като ме награби тоя ми ти мъж хихи    После се здрависвах с гостите закачих им бутониерки и потеглихме.По пътя много се смяхме в колата.На задръстването на сточна гара спряхме на една пешеходна пътека и от задните коли се чуваше „хайде бе лелчеее цела сватба тебе чака“ хаха
В ритуалната зала бяха дошли и другите гости.Много мило ми стана ,че братовчедка му на мечо беше облякла дъщеря си с шаферска рокличка и в деня нямах една ,а цели три малки шаферки.
Като тръгнахме да влизаме в ритуалната зала и след като пуснаха сватбения марш вече не издържах и се разстроих.Стана ми много мило ,разплаках се от щастие.После се съвзех.Мислех си да не слушам жената какво говори за да не се разплача пак,но после си казах „ ааа аз ще се женя веднъж в живота трябва да знам какво ще ми каже“.
Ритуала мина много бързо.16ч вече бяхме навън,а църковния беше от 17ч.
Имахме време за снимки.Снимахме се в градинката на руската църква.Но ние бяхме много луди.Скачахме ,лягахме по тревата,на асфалта … какво ли не правехме.Чудех се на другите булки защо толкова си пазят роклите като ги обличат веднъж ,а и след химическото чистене си е като нова.Даже си огледах роклята и изобщо не е прецакана,зелена или нещо такова.
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юли 14, 2014, 19:13:49 »

Църковния брак също беше кратък,но много хубав.Е за 300 лв.  оставаше и да не е.Докато обикаляхме масата с попа и погледа ми се спря на една приятелка която много се смееше и ми посочи вратата и като погледнах направооооооооооооо…. Една група туристи застанали на вратата и щракат с фотоапарати,телефони ,камери.Точно като папараците по филмите.Много смях беше и с това.
Още преди да влезем църквата докато правехме фотосесията почнахме да мрънкаме ,че сме гладни.След като свърши и тоя ритуал почнахме пак да позираме за снимки ,след което ни осени гениална идея.Тъй като цял ден не бяхме яли ,а в ресторанта пак нямаше да ни оставят на мира решихме да отидем до макдоналдс да хапнем нещо набързо.И там си направихме луди снимки,а хората много ни се радваха.Кога са виждали булка в макдоналдс.Момчето на касата ни попита“тука ли ще е сватбата“ хахах  А пък някакви хора почнаха да снимат мечето с възхвалебствените ахкания и охкания колко е яко младоженеца с кецове.“евалата брат“ и т.н
Хапнахме по едно детско меню ,а играчките ни останаха за спомен.
По пътя за ресторанта спряхме да се снимам на една бензиностанция.. тука идеята беше че аз работя на бензиностанция и щеше да е забавно да имам такива снимки как зареждам коли.
В 19ч. пристигнахме в ресторанта.
Всички бяха вече вътре и ни чакаха.
Беше много хубаво подредено.Понеже не бях го виждала украсен за сватба си глътнах граматиката.После там разни ритуали и т.н След речта на кума имаше и реч на булката ,реших и аз да кажа нещо“Според мен не е редно да има реч на кума ,а да няма реч на булката.Искам да кажа на моите свекър и свекърва,че много обичам Кристиян и ще се грижа за него и ще направя всичко възможно да бъде щастлив“.Много емоционално 
Интересното е ,че намерихме време да хапнем.Аз си изядох цялото основно.Беше много вкусно дори и студено.Още на дегустацията имаше неща които не ми харесваха и хората бяха се съобразили с всичко.От страна на обслужването и организацията нямам и грам забележки.
Като поразпитах гостите всички били много очаровани от ресторанта ,даже някои ми казваха „кате като заженим моя син да ми кажеш коя агенция си наела за украсата“ или „ама откъде го намерихте тоя ресторант?Сигурно е много скъп“- само ако знаеха,че не е така.Хахах а пък на свекър ми му казали ,че най малко 12000 лв ни е излязла една такава сватба,а истината е ,че излезе на половина и успяхме да си покрием кредита,бяхме на моренце и ни останаха пари за ремонт вкъщи.
Вечерта се качихме в апартамента който ни беше комплимент от хотела.Първото нещо което направих е да си махна ноктите и миглите.Легендата  е вярна за това какво правят младоженците в първата брачна нощ-броят пари хаха
Еми това е … снимки ще има след 24ти 

Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #96 -: юли 15, 2014, 12:54:33 »

Ooooo много ми е сладка вашата история, а снимките са невероятни smile Направо ви завидях (благородно де )

Честито и бъдете винаги така щастливи
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юли 15, 2014, 13:14:41 »

Кате, всичко е било прекрасно! Супер е, че постоянно сте били весели!!! Снимките са много хубави Bravo Много щастие ви желая smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юли 15, 2014, 14:44:14 »

Кате, супер сладък и зареждащ разказ smile Много се радвам за вас, че всичко е минало така хубаво.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юли 16, 2014, 09:11:20 »

Много сте красиви и нека бъдете винаги щастливи!  yahoo
От разказа ти се разбира,че всичко е било повече от прекрасно!
 smile
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 20, 2014, 15:21:50 »

радвам се че ви хареса разказа ми smile още веднъж ви благодаря за милите думи и за помоща по организацията.
Малко се позагубих тия дни ама шефа  каза ,че съм наказана да бачкам много сега  diablo
Много съм ядосана на една от лелите ми ( да започна с негативизмите от сватбата).Тая жена дойде в нас 3 дни по-рано уж да помага.И какво се оказа? Не направи нищо.Какво исках аз от нея ... да направи баница от готови кори и една руска салата на 3-ти вечерта ,а тя накарала майка ми да й даде пари да поръчала баница от баничарницата до нас ... много ме доядя защото бях купила продукти и дори имах време аз да си я направя както направих кумското пиле сама вечерта на 3-ти.Някой ще си каже ,че не е кой знае какво ама то малките работи се събират.Беше изпушила всичките цигари на мечо без да се съобразява дали има или няма,а като разбрах че в деня на сватбата е муфтила през цялото време свекър ми и направо побеснях.В ресторанта си сложила в чантата бутилка уиски и бутилка водка и като я попитали какво прави тя си вирнала главата и казала" не ме интересува аз съм си ги заслужила".Е тука вечеееееееееееее... diablo diablo полудях... много ме хвана яд защото остана алкохол за още една сватба и без да краде толкова нагло щях да й дам ,защото вкъщи никой не пие и тоя алкохол не ни трябва.
Хората се оплакват от ресторантите как им свиват пиенето и тука цяла тема има как да се предпазим ,а как да се предпазиш от нагли гости? crazy crazy crazy
Нашите ме изкарват дребнава-може и да съм ама разчитах и за други неща на нея.Примерно ... нямам снимка с брат ми защото тя трябваше да вземе сладките за ритуалната и църквата,погачите и кумското пиле-била забравила и момчето обикалял и ходил до вкъщи да ги вземе.Нарочно не дадох тази задача на майка ми или свекървата защото все пак е и техен ден и едва ли им беше до това.И какво помогна тази моя леля 4 дни... да изпуши на мечето цигарите и пфффффф

Снимки още нямам  pardon знам че сте нетърпеливи.Обещавам да ви ги покажа всичките ,а не няколко
 Bravo give_rose
П.С.Извинявам се с този разказ просто още ме държи нервата като се сетя ,че можех сама да си се оправя -аман от помагачи. Girl_hide
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юли 21, 2014, 11:14:49 »

Страхотен разказ, супер снимки!!!

Това с бензиностанцията направо ме разби, големи веселяци сте!

Обичайте се, подкрепяйте се и бъдете все така готини!

smile ГОРЧИВО!
« Последна редакция: юли 21, 2014, 11:17:17 от Po3u » Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 21, 2014, 13:03:49 »

 Кате, честитоооооо! Била си страхооотна булка  smile Снимките са супер свежи!  smile
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 22, 2014, 08:40:03 »

благодаря ви момичета  give_rose
нямам търпение да си взема всичките снимки  blush да ви покажа тортата колко беше хубава.Имаме още мноооооогоо луди снимки  Bravo такива сме си луди хора  crazy yahoo danceg
Разпитвах познатите ми да ми дадат някакви снимки дори и непрофесионални,ама никой не е снимал. nea
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #104 -: юли 23, 2014, 18:16:07 »

Снимките ви са страхотни! Излъчват толкова много забава и щастие  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines