Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:44:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на zai4e_kate - 04.07.2014!  (Прочетена 34392 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« -: юни 07, 2014, 15:24:08 »

Остава по-малко от месец до сватбата на Катето! Да й е честита темата! Както се казва, от нас темата, от теб разказа!

Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 07, 2014, 15:30:12 »

 Честита темичка, Кате! Разкажи до къде си с подготовката? И какво става с теб напоселедък, много се губиш от форума.  smile
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 07, 2014, 15:50:49 »

 cray Пак ще ревна хах Благодаря за темичката give_rose
ами шефа ми е решил да ме сгърчи от работа преди сватбата,че няма да ме има доста време ,а аз кажи речи върша много неща.
Готови сме с почти всичко кажи речи  с подготовката.Остана ни да се разберем с ресторанта кога ще избираме меню.
Първоначално списъка ни с гости беше 60 човека,после набъбна на 70,а сега след като потвърдиха всички пак станаха 60.Щях да имам големи шаферки ама моите приятелки са много суетни и не искат да са с еднакви рокли и за това оня ден хванах племенничката на мойто мило и я водих да й купя рокличка.Тя е на 5 и е просто фантастична  danceg
За сега нямаме проблеми с организацията.Бях си изгубила кръщелното ,но за щастие го намерих и не се наложи да ходиме до Рилския манастир за дубликат.Доплатихме си църковния ритуал и попаднахме на друг свещенник ,който беше много мил.Разреши ни да сме си с бели свещи и не се налага да купуваме никакви други,както пишеше на листовката която ми даде другия свещеник.И бях много доволна от този факт.
Имах проблеми с баща ми който искаше да покани половината квартал на сватбата ни ,защото "и те искали да дойдат".След като ние си плащаме всичко с милото естествено не се съгласих,но пък измислихме компромисен вариант той да покани който иска на другия ден вкъщи в двора.Така или иначе имаме страшно много пиене.
Останаха ни да направим етикетите за ракията и тейбъл картичките ,защото до последно не се знаеше кой ще идва на 100%.И да разпределя всичко по кашони кое за къде е.

Малко надхвърляме бюджета с около 1000лв ама надявам се да се справим финансово и то защото Катеринка решила,че ще иска танцов състав и грим и прическа и други неща (в началото не исках такива дивотии).
Та ритуалната зала ще е Средец от 15:30ч,църквата ще е Света София от 17ч и ресторанта е Акорд от 18:30ч.
Откакто сме капарирали ресторанта не съм говорила с човека и имам доста въпроси ама все нямам време да отида до там,че не ми се иска да е по телефона,защото много мразя да говоря по телефона.
Принципно още не ме тресе сватбената треска ама днес почнах да чета разказите на момичетата от форума и доста си полплаках като почнах да си представям нашия денда се чуди човек защо.
Ами за сега това е ,ако някой нещо се сеща да пита smile ще разказвам  weddingday
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 07, 2014, 16:28:38 »

   Катеринка , хаха, ми полага ти се всичко което прецениш , че искаш! И сте намерили много готин вариант за комшиите - и да ги почерпите и да не се нагърбвате чак с куверти за всички тях.  Bravo
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 07, 2014, 16:30:32 »

Покажи ни снимки на това, което си направила от дреболийките. Покажи и пръстените. Разкажи ни как се запознахте, как казахте за решението си на родителите? Как избрахте кумовете?
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 07, 2014, 16:58:01 »

Честита темичка! Очаквам и аз да видя подробности от подготовката ти! smile
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 07, 2014, 17:13:07 »

Снимки като се прибера,че пиша от телефона smile
Запознахме се в скайпа.Бях на 21г,а той на 23г.Един следобед ми беше много скучно и реших да си потърся някой с който да си говорим за футбол понеже съм от ЦСКА и в търсачката написах ЦСКА и на тези на които им писах само той ми отговори.Идеята ми беше да си говорим само без да ме сваля някой и т.н защото ми беше писнало.Писахме си месец някъде без да си разменим снимки.Аз си го представях че изглежда като скинар  funnytooth funnytooth ,ноооо като ми прати снимка много го харесах и се чудех как да му кажа да се видим и той ми каза ,че си поръчва някакви тениски от интернет и ако искам да ми поръча и на мен с надпис който искам и аз естествено си поисках тениска на която да пише "търся си мъж...".Повода да се видим беше да ми даде тениската  tease
Ходихме на кино и гледахме "костенурките нинджа" хаха и така се почна...на 04,07 правим 7 години.
За кумове избрахме най-добрия ми приятел и неговата приятелка(която не ме кефи много ама...).Първоначално мислехме да питаме на мойто мило неговия приятел обаче тъкмо да го питаме неофициално и видяхме някакви снимки от сватба ,че е кум и това малко ме разочарова. Girl_hide ,но пък за сметка на това моя най-добър приятел Юли много се зарадва и имам чувстовото,че се вълнува повече и от нас.. blum
За решението ни да се оженим го бях написала някъде ама ще ви разкажа и тук..
Миналата година ме изписаха от болница и ми беше много гадно и след 2-3 дни както си седяхме в кухнята му казах "Мече искаш ли да се оженим" (н аз съм зайо той е мечо панда) и той каза "ами добре",стана ми смешно и му викам "аз все едно те питах дали ще дойдеш с мене до магазина",а той каза"не бе верно ,хайде да се оженим.После се регистрирах тук.. и се почна...
Нашите бяха против,че много пари отивали за един ден,можело сме да си живеем така ,да сме си направили бебе и да дадеме парите за него.Да обаче имам малко здравословни проблеми и докторите не дават да забременявам още и за това Мечо каза "щом няма да си имаме бебе,ще се оженим".Изтеглих кредит и така..Техните мнго се зарадваха ,бяха разказали на всички и свекито само ме прегръщаше и целуваше беше ми много мило ,че поне техните реагираха така приповдигнато при положение ,че всички от мойта рода само ми дуднеха как било криза и нямало пари и т.н
Баща ми беше категоричен че пари за сватбата няма да даде ,заради мойта "прищявка",но пък и ние си го знаехме това,за това и не ни очуди много и ни беше все тая.Чак преди  месец се сети ,че ще се женим и почна да се вайка и да се чуди за дрехи и т.н tease
Но пък решението за комшиите и приятелите му да ги поканим на другия ден си е супер защото хем,ще се изпие пиенето ,хем и ще получиме некой др лев или подарък бонус  DANCE
Малко материално прозвуча ама си е истина. Girl_hide
Като се прибера ще кача много снимки. blush
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 07, 2014, 17:16:55 »

 Катеее, и аз чакам снимки!
 Ще се сети и твоето семейство да те подкрепи, сватбата е празник и събитие и за тях, не е само прищявка на Катето  smile
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 07, 2014, 20:44:48 »

не знам как се качват повече от една снимка Girl_hide
ето поканата отвън


* 82b4390d6869e26f.jpg (21.19 KB, 270x480 - видяно 376 пъти.)
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 07, 2014, 20:45:21 »

и от вътре 


* 4f660e1a5aecd78f.jpg (68.85 KB, 640x360 - видяно 399 пъти.)
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 07, 2014, 20:55:53 »

чашите danceg Мечето ги избира


* чашите.jpg (24.1 KB, 270x480 - видяно 410 пъти.)
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 07, 2014, 20:57:00 »

книгата за пожелания я купувах сама,много натруфени бяха и за това жената ми я направи такава каквато си я представях


* книгата за пожелания.jpg (61.52 KB, 640x360 - видяно 393 пъти.)
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 07, 2014, 20:58:47 »

ще имам два жартиера,единия ще хвърля милото на ритуала а втория ще е за първата брачна нощ.Единия аз си го ших ,а другия си го купих защото ми хареса адски много


* жартиера.jpg (72.66 KB, 640x360 - видяно 391 пъти.)
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 07, 2014, 21:15:21 »

халките ни са класически и вътре е гравирано "завинаги заедно"


* 109a854600bcacff.jpg (27.03 KB, 320x180 - видяно 2592 пъти.)
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 08, 2014, 07:25:28 »

   Кате, страхотни нещица си приготвила! Много ми харесва жартиера. pardon
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines