Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 20:08:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на zai4e_kate - 04.07.2014!  (Прочетена 34611 пъти)
 
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #60 -: юни 30, 2014, 10:48:26 »

zai4e_kate не се нервирай за това сега преди сватбата, вече е свършило и нищо не можеш да направиш. Както казваш, хубаво е преди това да се разберат хората за конкретни неща.  Явно кумовете не са измислили нещо от което да имате нужда.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 30, 2014, 10:49:29 »

Олелеее, Зайче sad Ама направо и аз се сдухах, като ти чета писанията! Ужас просто! sad Не, че така ти помагам, ама наистина много неуместна "шега". Тези хора хич ли не ви познават вкуса и нуждите? Пари да ви бяха дали най-добре!
Виж сега, и да се ядосваш няма смисъл, само си тровиш нервите, а след четири дни трябва да си най-щастливата на света! Сега ще си знаеш кой на какво е способен и какви ги върши и ще си защитена занапред smile Не зная вие какво сте им купили, но каквото и да е - по-добро е от химикалки и калкулатори!
Мен пък от сега ме започнаха близките - всеки с вижданията си, а едната и другата страна са толкова различни и като хора и като разбирания и като отношение... направо не зная какво ще правя sad
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 30, 2014, 11:43:02 »

Оф,зайче ...бих искала да ти кажа да не се тормозиш,но истината е,че и аз бих се почувствала тъпо при такъв подарък.Затова с нашите кумове се разбрахме вместо подарък да отидем някъде заедно за 2-3 дни на почивка.Знам ,че на днешно време си е скъпичко да кумуваш и не исках да ги натоварвам материално smile
А ако не е тайна ,вие какво им подарихте?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 30, 2014, 12:30:05 »



Един съвет към всички бъдещии младоженци и кумове - ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ СИ ПРАВЕТЕ ИЗНЕНАДИ ,така все ще има недоволни и 200 лв похарчени за ненужни неща!
Здравей,  zai4e_kate, не мисля, че това е правилен съвет към всички младоженци и кумове. Когато хората се познават достатъчно и се уважават достатъчно, така както би трябвало да бъде между такива близки хора като кумове и младоженци, тогава изненадите са стойностни и приятни за двете страни.
Това е мое мнение, както и моят личен опит, надявам се да не се обидиш от коментара ми. give_rose
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 30, 2014, 14:22:02 »

 Кате, не се ядосвай. Ще им се смееш на тези химикалки след години, а и не е късно кумовете да ви се реваншират поне мъничко. Важното е, че сте ги избрали и с причина и един неуспешен подарък не трябва да ви разваля отношенията.  give_rose
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 30, 2014, 14:26:13 »

Кате, истината е, че и аз бих реагирала така. И аз имам подозрения, че ще се реваншират, след като са видели изражението ти.
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 30, 2014, 17:17:23 »

аз не се ядосвам .. малко имам смесени чувства хем ми е смешно хем ме е яд..
нашия подарък го харесаха поне по реакциите така мисля ... тъй като скоро ще се нанасят да живеят заедно и в новото жилище си нямат нищо ,ние им взехме куфарче на Solingen с прибори за хранене за 12 души и табелка за вратата с бъдещата им фамилия/още не са женени/.Защото идеята ни беше да си им остане за цял живот.

И така..
тези дни много ми е някак си лежерно и не си давам много зор хахах баба ми чак ми се скара ,че съм много спокойна и не съм под напрежение tease tease tease "как е възможно " ми вика
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 30, 2014, 19:46:38 »

Малко странен избор на подаръци, от страна на кумовете ви. Химикалките на "Паркър" са мн хубави и качествени, но все пак са химикалки и някак не ми се връзват за сватбен подарък, по скоро са подарък за някой бизнесмен.... Наистина е странно.
Вашият подарък за тях е хубав и ще могат да го ползват... Не че вие не може да ползвате техния, но все пак, както каза Фели да ви бяха дали пари по-добре.
Но наистина не се ядосвай, наслаждавай се на последните дни преди сватбата и не го мисли много smile
« Последна редакция: юни 30, 2014, 19:50:07 от Miele » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 01, 2014, 08:06:00 »

и аз се рамислих за химикалките. може би идеята им е била да се подпишете с тях в гражданското, а след това на бъдещи важни семейни документи  pardon
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 01, 2014, 11:09:37 »

 Панда е дала готина идея за подаръка ви, носи сантиментлана стойност! Много хубаво, че си спокойна, а и  няма за какво да се тревожиш - Жоро е страхотен и ще направи тържестото много хубаво, а в ритуалната зала ще ви обяснят и помогнат за всичко. От вас се иска само да сте там и да сте много щастливи.  blum smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 02, 2014, 13:48:26 »

Кате, остават два дни! Надявам се, че все още си спокойна! Изчетох целия ти разказ до тук и много се възлнувам за вас! Още повече и аз съм от ЦСКА - трето поколение! lol Пожелавам ти всичко да мине по мед и масло, да забравите за всички тревоги, прищевки на роднини разни и да се забавлявате от сърце, за да ви остават невероятни спомени!
Между другото, като прочетох за химикалките и на мен ми хрумна това, което панда е споделила... Wink
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 02, 2014, 15:38:57 »

каквато и да е идеята това са хи-ми-калкиии  nea
както и да е ... не ми пука особено
все още съм спокойна ,обаче се изнервям на хората около мене... все някой не разбрал,все някой ми звъни да ме пита нещо ама за сега си мисля че е нормално на 4-ти си изключвам телефона и да се оправят.
Утре ще надуваме балони хаха и ще украсяваме вкъщи..
утре ще ходиме до ресторанта да оставим алкохола ,тейбълките и разпределението по масите.Днес пак размествах хора ама до гуша ми дойде да размествам,за това сега мисля да прекратя местенето вече.
В петък ще стана в 7ч. ще си направя маникюра,от 8ч съм на фризьор до 9:30ч. в 10ч ще вземем украсата за колата и ще я монтирам с една приятелка. от 11ч съм  на гримьор - ще ходя там ,че ще ми е по-удобно така.Фотографката ще дойде в 12:30ч и така...
Малко ми стана странно,че на гримьорката ще й трябва 1 час за да ме гримира  girl_haha
Благодаря на всички които ми помогнаха с организирането на сватбата.Обещавам да разказвам с подробности всичко от деня.И снимки ще кача колкото може повече...
утре на дали ще имам време да пиша  Girl_hide
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 02, 2014, 15:45:52 »

 Кате, приеми времето прекарано с гримьорката като на техническа почивка  smile Доста натоварена програма имаш, но звучи добро разпределението задачи/време. Приготви се психически и в петък да си променяш гостите по маси  angry
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 04, 2014, 11:25:00 »

zai4e_kate, Честитооооо!!!  Сватбаааа weddingday
Пожелавам ви дълъг и много щастлив семеен живот, да преодолявате трудностите заедно и с лекота, и много много да се обичате!!!  twohearts
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 04, 2014, 11:59:54 »

Честито на зайче и мечо.Нека от днес да пишат своята горска приказка с много любов и уважение .Да си направят много малки сладки и послушни мишлета и много ,много да се обичат  weddingday
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines