Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:27:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на zai4e_kate - 04.07.2014!  (Прочетена 34674 пъти)
 
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 12, 2014, 20:30:40 »

Деси ,благодаря за пожеланията  give_rose
Ро3и  можеш ли да ми кажеш къде се намира "доверие"?
Днес звъннах на лекарката пак да я питам и тя ми каза ,че той не е нужно да идва щяла да ми ги направи.Само че една приятелка се жени  миналата година и са й взимали кръв и на нея и на него,а сме при една и съща лекарка nea
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 13, 2014, 09:34:39 »

Еми сигурно ще напише, че е "ОК" без да ви взима изследвания. Ние обаче държахме да си имаме.
МБАЛ Доверие се намира  в Овча купел, близо до Околовръстното. Потърси в Гугъл МБАЛ Доверие и ще ти излезе и карта, че аз съм от мобилния и няма как да пусна линк.
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 13, 2014, 13:39:39 »

ако става така съм съгласна blum
през последната година толкова изследвания ми правиха за какво ли не,че сега ако мога да си спестя още едно бодене ще е идеално  Bravo
Знаем си болестите ,така че няма нужда от такива неща.
Колебаех се дали да си запазя моята и добавя на мечо фамилията или да му взема само неговата.
По принцип си харесвам мойта , а  и те в неговата фамилия никой не е с една фамилия ,което е малко тъпо.Реших все пак да взема фамилията му ,защото го обичам и той заслужава този жест,а и ще бъда с три К-та  yahoo Принципно той ми каза каквото искам да правя,ако искам и нищо да не променям нямало значение и каза аз да си избера кое е най-добре за мен.Още не съм му казала какво съм решила-ще го оставя за накрая като изненада. danceg
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 15, 2014, 15:07:30 »

готови сме с менюто  Bravo danceg good
Хайдушка салата
/ домати, краставици, печена чушка, лук, гъби, шунка, сирене, царевица,яйце/
Предястие
Сватбено плато
/ кашкавал и сирене пане на хапки, панирани пилешки хапки със сусам, бейби кюфтенца, грил наденички, лучени кръгчета/
За основно избрахме свинска вратна пържола на скара с гъби и сос барбекю ,а за гарнитура задушени картофи с пресен розмарин  tease
Толкова приятно си говорихме с Жоро ,че не си изядохме храната,а си беше вкусно. girl_haha
За сега всичко върви по план и се подрежда перфектно
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 15, 2014, 16:16:53 »

Браво Кате, свършили сте много важна работа  Bravo

Радвам се, че всичко ти върви по план  yahoo
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 27, 2014, 10:16:34 »

Кате, я кажи ти сега как се чувствате вие двамата седмица преди Големия ден? Има ли задачи за тази седмица? Какво става с Жоро и Акорд?  smile
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 27, 2014, 13:47:01 »

Сутринта се събудихме заедно и се гледахме ,гледахме и мечо каза "остава една седмица" и почна да ме милва много хубаво  blush
Аз честно да си призная не бях го осъзнала още тъй като съм на работа цяла седмица извънредно и изобщо нямах време да мисля за сватбата даже от толкова нерви.
Нямам време даже да се притеснявам и вълнувам само се нервирам  nea повече от половината ми гости си имали "друга работа" и нямало да могат да дойдат по-рано.Дори най-близките ми роднини ,които все ми казваха ,че мога да разчитам на тях се отметнаха.Всички викат "не се притеснявай ще дойдем в ресторанта" пффффффффф за в ресторанта за ядене и пиене има кой да дойде  GROAN GROAN
Да не говорим ,че етикетите за ракията трябваше да са готови обааче мастилото на принтера ни свърши.Ходихме да напълним мастилницата,и сега не излизат хубави цветове и много ме е яд защото мечо ги направи супер,ама нямам време да мисля варианти,а излишни пари не ми се дават и за това ще ги направя етикетите каквито станат.
и така...

плана е следния ... утре ще чистя в нас.Трябва да отида до фризьорката да ми каже колко време ще ми прави прическата (ще ходя в салона) ,за да знам към колко часа ще се върна за дада кажа на момичето което ще ме гримира кога да дойде.
Трябва да отида до цветарския магазин да си поръчам букета и украсата за колата.Трябва да отида чак в люлин (аз живея в орландовци) за да взема едни табелки които сме поръчали .Това са тия табелки които слагат на вратите семейство еди какво си  tease
Поръчали сме за кумовете една такава ,като намек да си помислят да се оженят и те, и една табелка за нашата врата  blush
Утреее трябва да си боядисам косата червена,защото мечо си ме представя така.
Трябва да се обадя на фотографа и на декораторите с балоните пффффф и не знам ,защо си мисля че ще имам време да чистя  funnytooth funnytooth
За ресторанта не го мисля, Жоро е готин и разбира точно какво  искам.До ресторанта мисля да отида на 2-3ти да се разберем за бройката на гостите ,да му дам  тейбълките и да занесем алкохола.
Общо взето това е...
Много ме е яд на мойте роднини ужас.....само за това си мисля нищо друго.

Мечо днес и утре е на някакво парти ,което сам си го е кръстил "ергенско мечешко парти". tease yahoo yahoo

Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #52 -: юни 27, 2014, 14:18:20 »

Eххх , ама то време не остана :)Не се ядосвай на родата, като чета другите момичета, май ни една няма дето да и се е разминало търкането с родата Wink

 Ти някое заешко моминско парти няма ли да си организираш?
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 27, 2014, 14:45:37 »

 Ох Катеее, доста пълна седмица те чака!
Хич недей да се ядосваш за роднините!
Вместо да съдействат максимално и да помагат, гледат само да дойдат да си направят селфита в  ресторанта и да пиийнат.  laugh  6 човека мои роднини нямаше да дойдат ако баща ми не беше решил да пропътува 480 км, за да ги вози с кола ... Един куп хора пък искат ние да им организираме транспорта в сватбения ден  angry, абеее лудницата е пълна.
Не ти трябва да се занимаваш излишно и да се ядосваш! Оправи си задачките. Даже аз не бих чакала толкова на напредне времето преди да се боядисам. Това е понеже целия ти скалп ще е червен след боядисването и ще отнеме няколко измивания на косата, за да се измие. Съветвам те да си изтеглиш боядисването по-раничко преди сватбата.  good
Само да попитам за табелките - какво ще пише на тях?
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 27, 2014, 15:02:36 »

еми аз за това утре ще се боядисъм защото до вчера бях зациклила ( ако ме разбирате ) blush
няколко измивания ще минат знам ,не го мисля това.
Ядосвам се на родата ,защото няма да има кажи речи никой близък роднина вкъщи и е малко неуважително.Няма кой да ме пази егати  cray пффффффффффф

Това със селфитата ми хареса  funnytooth

За табелките искам да имам по една на всяка врата по пътя до стаята където ще съм.Понеже живея в къща и ще има на портата,на вратата на къщата ,на входната врата и на вратата на стаята в която ще съм.
Тhe bride
няма булка в тази къща..
булката избяга
reserve
Aма нещо са ми скучни сякаш така ,че ще го мисля още.А на него не съм му казала за табелките и за играта с въпросите за да е по-забавно  tease
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 27, 2014, 15:04:36 »

Моминско парти няма да имам ... ще си мързелувам вкъщи с един куп калорична храна за да поддържам 100 килограмовата ми фигура  girl_haha DANCE funnytooth
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 27, 2014, 16:28:20 »

zai4e_kate   give_rose уважавам много идеята ти за моминско парти, смятам да я приложа днес.
Много ми харесва идеята ти за табелките по пътя. Давам ти идея с фразата "Just wait until you see Her"
"Last chance to run" и последно https://img0.etsystatic.com/010/0/5763766/il_fullxfull.427417682_rra3.jpg
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 27, 2014, 18:17:53 »

"Last chance to run" хахах ще го използвам danceg
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 27, 2014, 18:27:00 »

 Хехе, може и едни маратонки да му оставиш до надписа  blum
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 30, 2014, 08:23:29 »

вчера се събрахме с кумовете да си разменим подаръците преди сватбата и нали държаха да са изненада та направо като разопаковах нашия ,реагирах така  Oh my ... mega_chok
Седя и си мисля аз ли съм сбъркана нещо,не мога да го проумея ли,или просто съм някаква ограничена?!То жеста нали е най-важен си казвам , и са го избирали с желание ама....а в същото време много ме хвана яд ,че отказаха на предложението ми всеки да купи на другия каквото иска,но неееееееееее трябвало да е изненада .... е изненадаха ме пффф

и така ... получихме калкулатор nea книга на камасутра и химикалки на паркър /вярно е че са доста скъпички,ама за бога това са хи-ми-калкииииии crazy/
Не знам дали са харесали нашия подарък обаче аз не можах да се преструвам на очарована и зарадвана.Милото каза " още преди да съм ти видял подаръка ,като ти видях физиономията ти направо ми стана неудобно"
Еми това е първосигнална реакция...

Един съвет към всички бъдещии младоженци и кумове - ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ СИ ПРАВЕТЕ ИЗНЕНАДИ ,така все ще има недоволни и 200 лв похарчени за ненужни неща!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines