Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 23:32:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на zai4e_kate - 04.07.2014!  (Прочетена 34670 пъти)
 
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 10, 2014, 07:11:45 »

Още обмислям плана за деня кое как ще бъде. Не знам защо ама не се притеснявам от нищо.Фотосесия ще имаме 2 май,накак си така се връзва.Гражданския ни е от 15:30ч, а църквата е чак в 17ч.,мисля си между двата ритуала да си направим минифотосесийка,а след църквата пак имаме около час за сесия.Още не знам към колко часа да кажа да дойде фотографа и гримьорката ама ще го мисля.Приемам предложения.
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 10, 2014, 08:29:47 »

Ще ходиме на моренце в Созопол но ще заминем на 7ми защото на 5ти е афтърпартито, а на 6ти ще ходя на София Рокс.
Относно кумовете те държат подаръците които ще си разменим да са изненада. Ние им взехме куфар с прибори за хранене за 12души.Те сега си ремонтират и обзавеждат жилището в което ще живеят и смятам,че този подарък ще им хареса.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 10, 2014, 08:35:18 »

 Кате, обожавам Созопоооооооооол! И ние сме там това лято. Няма друг такъв град!
 
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 11, 2014, 08:26:33 »

Значи, освен, че сме се спряли на една и съща ритуална зала, ето че и трите обожаваме Созопол smile
Аз исках зала "Възраждане", но се оказа, че е затворена. Идеята беше да е близо до църквата, в която ще сме и така минахме на вариант "Красно село" или "Средец". И като разбрах каква навалица става в "Красно село" отидох да видя "Средец" и се спрях на нея. Милото така и не я е виждал още smile За него не е от значение, отдава по-голяма важност на църковния брак, та щом на мен ми е харесало и на нещо щяло да му хареса. Залата е свежа, но не много голяма, а и трябва да се катерим до 2-ри етаж - има недостатъци, но...
Ще очаквам вашите отзиви, защото сте преди мен  blum
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 11, 2014, 09:46:13 »

Ами ние видяхме снимки на заплата и ни хареса най-много в сравнение с другите зали,над началниците не ни притесняват и не сме ги мислили, защото ще се женим в петък, а тогава всичко е свободно хихи
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 11, 2014, 09:57:28 »

 Аз бях на сватба в зала Средец миналата година по това време, тъкмо беше обновена. Като се почне от това, че входа е на жълтите павета (елитноу  pardon ) и фасадата е красива, след това подът е мраморен и  залата е в прасковено (по спомен) и е много нова и хубава. Минусът на тази зала е ,че тротоара пред нея е малък и паркирането понякога е трудно, както и факта, че трябва да изкачиш 2 етажа по стълки (асансиорът не работи) и за възрастните роднини може да не е много удобно. Моята баба май ще пропусне подписването точно заради това. sad
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 11, 2014, 10:09:17 »

Дори се чудех, имат ли служебен паркинг и къде би могло да се паркира!?  crazy
Милото като видя снимка, възкликна :"Ха, една зала да няма комунистически вид!" biggrin Мисля, че на мен ми жълтееха стените, но това няма толкова голямо значение - нова и приветлива е. Качването и аз го мисля особено за възрастните, а и мамите - едната е зле с качването от сърдечни проблеми, а другата със слизането от вестибуларния апарат sad Ама казаха, че ако трябва ще лазят и ще слизат по дупе, хаха
Зайче, то време не ви остана... Ние като ходихме в Акорд ни казаха, че в последно време има много сватби в петък и дори правят отстъпки за такива сватби. Мен лично ме притесняваше това, че ще затрудни гостите да дойдат, трафик в града, но явно си има и хубави страни петъчната сватба smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 11, 2014, 10:25:32 »

 Ние искахме сватбе в петък и само и единствено в Акорд имат 10 % отстъпка за петъците. Ходихме в около 20 ресторанта и само Акорд имат някакви преференции за хора, които ще си направят тържеството в петък. 10 % не е много, но пак е нещо на фона на печалбарството навсякъде.  sad
На жълтите павета в неделя се намират места в синята зона около градинката и президенството и БНБ.
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #38 -: юни 11, 2014, 11:07:01 »

Бях на сватба в Средец, на 24.05. Нямаше проблем с асансьора. Всики възрастни гости се качиха с него. Проблемът бяха наработещите климатици. Но  да си призная "подслушах" как шефката(не знам каква й беше длъжността) се караше на служебното лице , че не е пуснала климатиците. Жената й обясни, че не са искали да тръгнат. Иначе бяха отворили де що има прозорци да става течение. След нямаше друга сватба и младоженците приемаха поздравите във фоайето Където е широко и прохладно. Има и доста пейки, където се настаниха по-възрастните. Повечето млади излязоха на терасата. Музиката в залата беше на живо-двама китаристи и барабанист. Младоженеца е рокаджия- беше съвсем в техен стил. Ние бяхме пеша и не знам как е стоял проблема с паркирането


* SN_0551ba.jpg (73.88 KB, 572x864 - видяно 212 пъти.)
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 11, 2014, 20:57:05 »

Истината е ,че ние си харесахме Акорд най-много от всички ресторанти и първоначално мислехме да пообиколим тук там,но като отидохме в ресторанта се отказахме да обикаляме-просто нямаше смисъл.
Ние си отидохме да си питаме за 04.07 и с нагласата ,че сме в петък и ми направи много добро впечатление ,че управителя ни каза за отстъпката от 10% защото ще сме в петък,можеше да си замълчи.
Може да не са много ,но тези 10% ни струва диджея и все едно ни излиза без пари.
Принципно имах много информация за другите ресторанти от форума тук и за това не се и налагаше.Според моите изчисления Акорд ни беше най-изгоден и най-подходящ за нашата червена сватба.
 danceg
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 12, 2014, 08:38:44 »

Аз бях миналата година на сватба в Акорд и всичко беше много хубаво! Добър избър сте направили. Доста достъпен ресторант. И ние ходихме до там, но всичко беше ангажирано като дати за много време напред и решихме, че ще дадем повече пари и ще сме в ресторанта, който ни впечатли от пръв поглед. Сега се вълнувам много и чакам с нетърпение да дойде денят!
Чудесно е, че зала Средец си има асансьор!!! Дано до нашата дата да не се развали, че както е тръгнало всичко до сега се преправя, не е както очаквам и не знам от къде може да има изненади tease
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 12, 2014, 11:57:29 »

Разцъквам си аз във форума и се сещам, че съм забравила за медицинските и изпаднах в паника,че до отпуската почти нямам почивни дби,а за мечето да не говорим почива само в нвделя.УЖАС!
Личната ми лекарка каза че ще ми ги направи, ами ако се,окаже че не може...нито знам къде да отидеме,нито имаме време да се зайимаваме стова.
Иначе всичко е готово кажи речи, другата седмица ще ходя да се подстригвам и да си изравня косата,че една моя пеиятелка ми обеща,че ще ми плати фризьора,че аз нали се. Гласех да не ходя по фризьори и гримьори.Няма да имам пробна прическа как ме направи така.Мечо си ме харесва всякак и за това ми е все тая. Намерих едно момиче гримьорка която ще ме гримира за 50лв и тя как ме гримира така.
Последния път когато ходих с грим беше миналата година на един бал хахах
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 12, 2014, 12:31:18 »

Защо да не ти ги направи личната? Това се попълна за минути, ако е фиктивно, разбира се. По 15 лв ги прави нашта.
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #43 -: юни 12, 2014, 12:46:51 »

zai4e_kate реших и аз да се включа в темичката ти и да ви поздравя за всичко свършено до момента, браво и на двама ви, че сте предприели тази крачка, въпреки разходите и коментарите give_rose
Стискам палци всичко да ви върви гладко и след сватбата да се зарадвате със сбъдването на другата ви мечта smile
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 12, 2014, 16:42:52 »

Мила, ако имате проблеми с медицинските- отидете в "Доверие". Вярно, по 30лв са, но стават само с две ходения преди работа =)
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines