Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:17:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на zai4e_kate - 04.07.2014!  (Прочетена 34391 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 08, 2014, 10:33:02 »

Честита тема и от мен smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 08, 2014, 18:31:14 »

Честита темичка и от мен  girl_wink
Относно парите, все не стигат. Хубаво е човек да живее така, че след това да не съжалява. Няколко са нещата в живота на човек, които са съдбовни и оставят трайни спомени у нас. Поздрави, за това че сте се решили, въпреки не голямата подкрепа.
Ние също ще сме в ритуална зала Средец и ще очаквам отзиви smile
Дреболийките са страхотни!  Bravo
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 08, 2014, 18:34:40 »

 Ехааа, много булки станахме за Средец! Кате и Фели вие защо ги избрахте? Ние искахме Красно село, но сега като гледам колко много сватби има там и как се засичат булките в по-натоварентие дни - хич не съжалявам! Освен това ни казаха ,че озвучението класически дует в Средец е много хубаво.  smile
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 08, 2014, 20:29:29 »

Честита тема и от мен  give_rose

Всичко е много хубаво  Bravo
Кажи ни каква ще бъде декорацията в ресторанта, как ще изглежда букета ти. Ще имаш ли втори за хвърляне или ще си хвърлиш твоя букет?
Какво става с роклята? Готова ли е? и т.н.

Любопитна съм и ми е много интересно  Girl_hide
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 08, 2014, 22:25:34 »

Честитa темичкa и от мен,зaйче!Сaмо зaщото си от ЦСКA ми стaвaш любимкa.Хaхaхa шегувaм се  blum нямa дa питaм зaщо темaтa нa свaтбaтa е червенa   Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 08, 2014, 22:59:18 »

Кате, честита тема!

Много хубави покани,чаши, книга за пожелания, жартиер и халки. Абе всичко е хубаво smile
И аз винаги съм си мечтала халките ми да бъдат гравирани отвътре. Така стават още по-специални.

Винаги съм се чудела, когато се изберат шаферки, защо все някоя не е доволна и накрая идеята за шаферки просто отпада? Чела съм подобни неща и в други теми.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #21 -: юни 09, 2014, 10:07:52 »

Честита Темичка Кате!  give_rose

За родителите ти те разбирам - моя баща е доста заможен, но отсече че нямало да плаща  , за да ме развеждал след половин година (понеже на едни семейни приятели дъщерята направи сватба за 30000 лв и се разведе след 6 месеца). Била съм малка, била съм глупава, утре щяло да си променя мнението ... и ми тегли една...  huhhuh.gif Така че - не ги мисли тея работи и дано не ти тежат. Хубаво е че все пак баща ти го е ударила треската

Помня някъде беше писала че искаш да си с кецки на сватбата хихихи още ли си на това мнение? Ако да искам да видя едни сватбени кецове smile Ако не  - дай да видим другите обувки smile
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 09, 2014, 11:11:12 »

Такам ... относно букета ще е с червени рози и някакви малки цветенца оранжево прасковени /не им помня името/.Казах на жената ,която ще ми го прави да го направи както иска само да е червен и да е без микрофин ,а дръжките да са обвити с панделка.Ще го хвърлям него,защото смятам че втория букет е излишен разход и не е практичен.
Роклята я купихме от Сватбения център и не е лоша. Girl_hide
Принципно не знам защо ама не съм като другите булки относно това как изглеждам.Все ми е тая  :girlhide:Дори избирахме роклята с мечето.Преправихме я на места,защото имам голям бюст и трябваше задължително да ми е удобна и за целта й сложихме презрамки.
Много исках да съм с кецове ,ама адски много ,защото и мечето е с кецове и дори ги купихме и изглежда страхотно с костюма и кецовете,обаче като ходих да си търся чисто бели кецове и не намерихме.На една витрина видях една много сладурска чанта и си казах "искам я" danceg ,а аз никога не нося чанти хахах
Купих си чантата и после намерих и удобни обувки и така smile
Ресторанта ни е Акорд,те там си правят украсата и си избрахме прасковената и така цветовете на сватбата станаха прасковено и червено.Кума и кумата ще са облечени в прасковено и доста добре се получава.
Сега съм се заела да правя тейбъл картичките.Мечето ги направи,а аз само ги сглобявам.Много е оправен и прави всичко да става съвършено красиво. danceg danceg danceg Bravo Bravo Bravo
Качвам снимки  danceg danceg danceg
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 09, 2014, 11:11:57 »

ето тези обувки си купих


* -renee-114-12-.jpg (19.75 KB, 430x335 - видяно 2342 пъти.)
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 09, 2014, 11:12:27 »

и чантата  danceg


* f119cf5739562764.jpg (20.79 KB, 270x480 - видяно 384 пъти.)
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 09, 2014, 11:20:32 »

номерцата на масите и тейбъл картичките


* 8cea73e73d1aeeb0.jpg (41.22 KB, 270x480 - видяно 414 пъти.)
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 09, 2014, 19:06:32 »

Зайче, честита тема, пожелавам ти оставащото време да мине без много нерви и един прекрасен ден give_rose
Много ми харесват тейбълките и номерцата, браво на вас, много се радвам като чета, че и младоженеца помага, много е мило smile
За баща ти - много гадно така, ама ти гледай напред, пък кой зне може с наближаването на събитието да реши да помогне малко, знае ли човек.
С интерес ще следя темичката, защото другата година и ние ще сме в "Акорд" и ще ми е интересно да прочета отзиви от първа ръка.
И накрая да ти задам един въпрос - моминско и ергенско парти ще има ли? Кога, къде и всякакви такива въпросчета, ако има такова събитие и ако вие знаете нещо разбира се smile
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 09, 2014, 19:34:20 »

Ами мечо ще ходи на някакво парти в края на тоя месец с брат ми и сам каза "това ще е най-якото ергенско парти".Исках да му поръчам стриптизьорка обаче той ме молеше да не го правя.Седя и си мисля как мъжете обикновено се молят да имат стриптизьорка  funnytooth Много ми е сладък.Сега се е заел да прави етикетите за ракията.
Аз моминско парти не мисля да имам.По принцип не обичам шумотевици ,купони и такива неща.Най-обичам да си мързелувам и май това ще правя  danceg danceg danceg

Днес ходих до ресторанта да си питам няколко въпросчета.Много ме кефи това момче управителя.Харесва ми ,че си разбира от работата,свестен е и си му личи ,че прави всичко с желание.
В неделя ще избираме меню.За сега нещата вървят по план и всичко ще е перфектно.Обедена съм.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 09, 2014, 20:03:24 »

 Кате, вашия ресторант ми беше фаворит като избирахме за нас, много ми е интересно какво меню ще си изберете. Била съм на сватба там и храната беше хубава и обилна, аз обичам да си похапвам и много помня какво и къде съм яла  pardon
Освен това много ти завиждам ,че ще имате такава хубава градина на разположение и за снимки и за отдих от празненството. Планували ли сте някаква фотосесия и въобще какъв е планът за деня?
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 10, 2014, 05:53:10 »

И какво решихте за кумовете? И ще ходите ли на почивка след сватбата?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines