Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:08:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата как точно протича всичко -3-та част  (Прочетена 90757 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 27, 2015, 14:05:25 »

Дайте идеи за игри?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 27, 2015, 15:36:10 »

Нашият ДЖ, ни предложи да има това с жартиера/букета под формата на игра с танци (не знам точно как ще протече), играта с обувките или друг предмет, който да се вдига като отговор на зададен въпрос, една игра с балони - ДЖ пише разни семейни задължения на листчета и ги слага вътре. без ние да знаем какво пише и ние теглим и пукаме, като това е обещание кой/какво ще прави в семейството (това не съм го виждала до сега на сватба); рязането на тортата, къде пак ще бъде под формата на игра, доколкото разбрах...

Искам и аз и другите да споделят, ако има нещо много интересно и ние да го вземем  blum blum
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 27, 2015, 17:43:30 »

Нашият ДЖ, ни предложи да има това с жартиера/букета под формата на игра с танци (не знам точно как ще протече), играта с обувките или друг предмет, който да се вдига като отговор на зададен въпрос, една игра с балони - ДЖ пише разни семейни задължения на листчета и ги слага вътре. без ние да знаем какво пише и ние теглим и пукаме, като това е обещание кой/какво ще прави в семейството (това не съм го виждала до сега на сватба); рязането на тортата, къде пак ще бъде под формата на игра, доколкото разбрах...

Искам и аз и другите да споделят, ако има нещо много интересно и ние да го вземем  blum blum
Аз пък само него съм виждала biggrin
И нещо, което видях и мога да ти дам като предложение- ако има деца, може да се разделите на отбори. Мъжа ти и две дечица примерно и ти и останалите и децата да пукат вместо вас. А ние да си наричате кой балон да спукат. Хем укротявате децата за малко, хем им създавате емоция.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 27, 2015, 17:49:51 »

Ами попринцип не искаме да има много деца на сватбата, мислехме че ще са 6, но май на купона ще остане само племенницата на приятеля ми, дано на нея не й е скучно, въпреки че е страхотно дете  huhhuh.gif
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 27, 2015, 17:58:18 »

Относно децата понеже вчера се разискваше за тях в друга тема където Миленка обясняваше как са и скъсали роклята мисля да помоля едната ми шаферка да се заеме с тях. Тя е работила в детски кът и идеята ми е ако някой от гостите реши да не наглежда детето си и то прави поразии тя дискретно да поговори с родителите. Мислите ли,че ще се приеме за много грубо и гостите ще се разсърдят?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 27, 2015, 18:07:18 »

Ами щом не наглеждат децата си, което според мен е доста .. хм.. То поне някой трябва да го прави, остави роклята, но трябва да им се хвърля по едно око, я тераси, я излизания навън и т.н Принципно според мен е по-гадно за шаферката ти, така й отнемаш част от възможността да се забавлява, все пак колкото и всички  да обичаме деца и да се занимаваме с тях, ако съм шаферка на сватбата на моя приятелка и ме  помоли да наглеждам децата, леко бих се натъжила sad  nea
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 27, 2015, 18:25:44 »

О да, била съм в роля на "помолената" и не ми беше особено приятно.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 27, 2015, 18:27:59 »

За това не се бях замислила. Според вас кого да нагърбя с тази задача? Другия варянт е родителите ни и всеки да си следи родата.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 27, 2015, 21:54:54 »

Гостите ти, които имат деца, да си преценят ще се грижат ли за тях и ще могат ли да ги озъбтяват (ако се наложи) ако мислят, че няма да могат и няма да им се занимава, да не ги водят lol
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 28, 2015, 19:32:56 »

Аз съм забранила всякакви игри с омазване на булка и младоженец. DJ учудващо беше на моето мнение.  Oh my ... Даже сподели, че той ги организира за детски рожденни дни.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 29, 2015, 08:40:38 »

Рязането на тортата не винаги е съпроводено с омазване, зависи как се разберете с мъжа ти smile Както каза ДЖ ни, първо обаче са дамите и няма как, ако ти оцапаш подобаващо съпруга ти, той да ти остане длъжен. Ние направихме уговорката да не се цапаме много, за да не се развали грима и прическата ми, но ако това веече е факт, ще си помисля дали да я спазя  blum danceg blum danceg
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 29, 2015, 09:40:39 »

Гостите ти, които имат деца, да си преценят ще се грижат ли за тях и ще могат ли да ги озъбтяват (ако се наложи) ако мислят, че няма да могат и няма да им се занимава, да не ги водят lol
Май не е точно така в реалността. "Ама то е дете" примерно, а престолонаследникът същевременно унищожава нещо.
Не може да се разчита само на добросъвестността на гостите, трябва да сме подготвени smile

Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #27 -: януари 29, 2015, 09:42:29 »

Аз пък единствено това забравих да обсъдя с ДЖ , но той сам явно се усети...

Като викахме двойките за парче торта, вместо да ги кара да се омазват, условието да си получат парчето торта беше да покажат на какво са способни в целувките и така да си го заслужат парчето. Кой колкото може да целува. Ние с Фил бяхме журито с помощта на гостите, ако решим че не е достатъчно и или не се справят, ДЖ ги кара отново да се целуват, докато кажем че е ок - така хем се забавлявахме , хем нямаше омазани. После двойките много ни благодариха, че сме го направили по този начин, а аз благодарих на ДЖ защото честно - не се бях сетила и затова smile

За децата и гостите - Nelka88 подгответе се наистина, може да ви скъсат нервите (родителите , не децата - децата са си деца, затова имат родители)
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 29, 2015, 09:48:52 »

Ние също няма да имаме омазване с торта. Хич не ми харесва, най-много да се мацнем леко по носа, колкото да спази ритуала, но до там.

Миленка, много ми хареса как се е получило при вас, ще говоря с нашия ди джей да бъде и при нас така smile Мерси много за идеята give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 29, 2015, 10:09:53 »

Да, на мен точно така ми го обясни Хорхе, прозвуча ми супер... Изпитано е при вас, супер че е било забавно lol  danceg Bravo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines