Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 14:08:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата как точно протича всичко -3-та част  (Прочетена 91267 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #60 -: февруари 04, 2015, 14:11:24 »

Moже когато си поискаш да са... Просто тортата на всякъде се счита за последен ритуал в ресторанта. Професионалистите също си формират часовете до последен ритуал "Разрязване на сватбена торта"..

Можеш да си ги менкаш както ти е кеф, никой нищо не те задължава.Само го кажи на профи -тата..

 Но понеже някои гости  считат за нормално ако си тръгват да изчакат да мине тортата, затова е прието така. Да може всички да присъстват на жартиери, букети и тн...

Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 04, 2015, 14:28:21 »

Миленка благодаря ти, че отделяш време да ни отговаряш и да ни насочваш как е по добре и да разказваш как е било на сватбата ти smile  give_rose
Мисля, според нашия график да режем тортата след наздравицата с гостите, пък които иска ще остане.. При нас фотото, видеото и  DJ нямат определен час, плащаме и докато им  не кажем да си тръгнат ще седят няма проблем за това..
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 04, 2015, 14:42:45 »

Сега разбирам. Ще го обсъдя с водещата. Все си мисля че ако първо разрежем тортата, докато я нарежат в кухнята и я сервират ще имаме достатъчно време с малки паузи да метнем и букета, и жартиера.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #63 -: февруари 04, 2015, 15:00:24 »

djosi надявам се да помагам smile За всяка булка нейната сватба е най-добрата, така че съм далеч от мисълта да казвам кое е по добре и кое не... Вие сами определяте на вас как ви харесва... Както беше писала една форумка - те са искали да влязат в ресторанта под звуците на AC/DC... от моя гледна точка не бих го направила, но за нея и нейната сватба това е било най-хубавото нещо smile

Така че правете нещата както ви се иска, никой няма право да ви каже, че идеите ви не са добри или че има по-добри - това е все едно да ви кажат че има и по- добри мъже от вашия... То може и да има ама за вас вашия мъж си е най-добър smile Така че всичко по сватбата си определяте самите вие - това е момента, в който трябва да отстоявате какво искате (стига да знаете разбира се хихи )

За всичко останало ние сме тук да помагаме... Аз помагам доколкото е във възможностите ми, така както и на мен ми помагаха миналата година smile
« Последна редакция: февруари 04, 2015, 15:03:27 от milenkata » Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 04, 2015, 15:48:50 »

Хубаво е да чуеш мнението на хора минали по твоя път..
Milenkata, съветите ти са много полезни и много ни помагат на всички Wink
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 05, 2015, 12:11:23 »

Момичета, вчера имах среща с една от шаферките ми,която се оказа много ползотворна,защото изглежда има неща за които не сме се сетили. Тя повдигна въпроса за цветятя, и по скоро какво ще правим с тях. Сватбата ще бъде голама,около 200 човека, това според нея са около 100 букета, въпроса е къде да се съхраняват докато ги приберем вкъщи и какво да ги правя после тези толкова много букети? Давайте идеи  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 05, 2015, 12:23:59 »

Аз принцип не харесвам цветя, струва ми се адски безумно да се хвърлят след 2-3 дни толкова пари в коша... На бала ми присъстваха 70 човека и имах поне 500-600 овехнали лева на другия ден... Ние сме решили да кажем на всички да не купуват цветя, а всеки ако иска да даде 2-3-5лв в кутия, които после да дарим някъде, за болно детенце или на някой дом.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 05, 2015, 12:27:18 »

Аз много обичам цветя. В поканите ще пишем,че искаме пари, а да кежем и цветя да не ни носят според мен ще бъде прекалено. alexandrova_90 каузата ти е добра,но на мен лично не ми допада точно в този ден да се събират пари с такава цел.
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #68 -: февруари 05, 2015, 12:30:18 »

Момичета, как ви се струва този план, за Семинарията става въпрос (още го мисля, но все пак ако реша тр да знам час за църквата):

- изнесен в 5,
- църква в 5.45 с 15мин поздравления до 6.30
- от 7 ресторант (Вега) с уелкъм дринк и от 7.30 самата вечеря  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: февруари 05, 2015, 12:35:37 »

Лорка, просто не искам куп цветя, които нямам къде да сложа и да ги гледам как умират до ден-два, или да не се носят или да се дарят... Не виждам, защо да не събират пари в "този" ден... за нас е специален, ама това не би го направило, по-малко специален  huhhuh.gif nea
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #70 -: февруари 05, 2015, 12:59:42 »

Момичета, вчера имах среща с една от шаферките ми,която се оказа много ползотворна,защото изглежда има неща за които не сме се сетили. Тя повдигна въпроса за цветятя, и по скоро какво ще правим с тях. Сватбата ще бъде голама,около 200 човека, това според нея са около 100 букета, въпроса е къде да се съхраняват докато ги приберем вкъщи и какво да ги правя после тези толкова много букети? Давайте идеи  give_rose

от ресторанта ще ви ги приберат. Питайте ги.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 05, 2015, 13:01:08 »

Относно букетите - тук някъде бях чела една идея и се влюбих в нея.
Едно лейди, беше помолила гостите си да носят вместо букети - боички и флумастри на същата стойност (моливи, плестилин, блокчета за рисуване/апликиране) и след това ги е дарила на дом за деца.
това ще направя и аз на сватбата ми. Няма смисъл да се хвърлят толкова пари за цветя, дейтвително, само докато ги натоварим в колите ще се измачкат и начупят.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 05, 2015, 13:18:10 »

Да, на моя позната правиха същото с плюшени играчки, което пак е супеер... в общи линии това е идеята ни..
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: февруари 05, 2015, 13:47:12 »

dreamcometrue88 Колко гости ще имате,защото ако са повечко не знам дали ще ти стигнат 15 мин. за поздравления.
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #74 -: февруари 05, 2015, 14:08:44 »

Около 60 човека. Ама то може и на уелкъм дринка в ресторанта да са поздравленията + даване на подаръци, а пред църквата да са само снимки с който иска за 15мин...

Макар че то аз мога да си фиксирам изнесения и църквата за 5 и 5.45 да кажем, пък другото да го мисля по-нататък.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines