Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:52:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбатана Aila - 07.06.2014  (Прочетена 12604 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 08, 2014, 12:14:24 »

Честито!
Искам само да ти кажа, че хич не ти личи да си родила и кърмила 3 деца! Пожелавам ви много щастие!
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 08, 2014, 21:00:47 »

Честито и от мен weddingday

Пожелавам Ви, все така да се обичате и да сте щастливи заедно  give_rose



Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #17 -: юни 09, 2014, 11:49:44 »

Честито  Bravo
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 09, 2014, 12:42:17 »

Честито и от мен  danceg Bravo give_rose
Активен
Aila
Ентусиаст
**
Публикации: 104


IBCLC


« Отговор #19 -: юни 10, 2014, 13:23:03 »

  Здравейте,
много благодаря за поздравите. smile
  Подписването и на следващият ден сватбата минаха отлично и съм много доволна от всичко, само където мина много бързо....
  Ще се опитам да разкажа по-подробно по-късно. Снимки засега нямам от фотографа, само от една приятелка с телефон имам 2-3 , които съм качила тук накрая - http://aila.snimka.bg/relationship/svatba.821863.33374719
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 10, 2014, 21:51:22 »

Шаферките са страхотни Girl_hide, ти също  give_rose

С нетърпение очаквам разказа ти  yahoo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 11, 2014, 21:55:58 »

Прекрасни сте!  Girl_hide Да сте живи и здрави и много щастливи give_rose
Активен
Aila
Ентусиаст
**
Публикации: 104


IBCLC


« Отговор #22 -: юни 12, 2014, 11:53:53 »

  И така малък разказ от мен.
  Предният ден в петък беше подписването ни в залата в Красно село.
  Там мина спокойно и кратко. Бяхме само ние с децата, кумовете с техните две деца и свекърите и сестрата на половинката. След подписването бяхме на ресторант да се почерпим.
  Запознахме се с ръководещата ритуала, която на следващият ден също водеше изнесеният ритуал.
  Схвана ми се прасеца, точно когато се качвахме на стъпалата, съответно от самият ритуал много спомени нямам.
  Вечерта през ноща обличах сватбената рокля, за да махам и зашивам едни неща по дантелата, които ме дразнеха.Избирах и сутиен, който все пак да нося, защото нищо че беше по-поръчка роклята си ми беше голяма в бюста и нямаше как да я нося без нищо, а предварително зашитите чашки помолих да ги махне, защото ми бяха огромни и се чувствах нетипично и неудобно.
  Половинката също правеше планове за сутринта какво остава да свърши, както и до последно обсъждахме дали едната кака ще успеем да съвместим и да я заведем на националният кръг на едно състезание по математика, за което се беше класирала.

  И така дойде съботата. Станахме рано вкъщи, мъжът ми излезе по работа, а свекъра дойде уж да помогне. Съответно точно преди заминаването към 10 в Хилтън за приготвяне в стаята си спретнахме с него един скандал. От там докато не стигнахме до Хилтън в традициите на една сватба не спрях да рева. Все пак малко след това се успокоих и бях в кондиция за началото на подготовката. С мен в стаята останаха и двете деца, третото беше на състезание, тъй като и на тях се бяхме разбрали да направи прическа.
  Звъннах на една от много близките ми приятелки, шаферка от Бургас, която още пътуваше и я помолих да дойде направо при мен в стаята. Малко след това почнаха да идват фотографката, фризьора, видеооператора и гримьорката. След като фризьора приключи с мен, се зае с децата, а мен започнаха да ме гримират. По това време докараха и другата ми дъщеря точно на време.
  Проблем беше, че в даден момент в апартамента, който беше от спалня и нещо като хол от многото хора стана задушно. Почнах и аз и децата да огладняваме, съответно помолих един друг приятел, като идва да мине през някакъв магазин и да вземе няколко кроасанчета и шоколад. Добре, че беше той и спаси положението.
  Малко след като бяхме готови, дойдоха и половинката и кумовете и минахме набързо през закичването на бутониерите. Част от тях особено детските се разпаднаха, както и гривничката на кумата от живи цветя. Честно казано не бих дала отново толкова пари за тях и не съм особено доволна от агенцията.
  Идеята беше след това заедно всички да отидем в парка на семинарията от 2:30 където да е основната фотосесия. За съжаление точно на излизане от хотела заваля проливен дъжд и отново се скрихме вътре. Направихме няколко снимки във фоайето, при което всички гости ни заглеждаха и аз бързо заявих, че приключваме, защото не ми беше приятно. Дъждът понамаля и стана време да се отправяме към Семинарията.
  Каква беше изненадата ми, когато се оказа, че там е сухо и не е валяло... Можеше да отидем значи, но вече беше късно. Малко по малко почнаха да се събират гостите, които бяха решили да дойдат още от църковният ритуал, а не направо в хотела за изнесеният ритуал и ресторанта.
  Следва продължeние .....
Активен
Aila
Ентусиаст
**
Публикации: 104


IBCLC


« Отговор #23 -: юни 22, 2014, 23:24:07 »

Eто и сватбеният трейлър - http://www.matushev.com/svatba-video-clip.html?v=MariqIliq
Снимките също се оказа, че са готови, но още не съм имала време да подбера и да кача някъде, тъй като бяхме на море в Гърция и днес се върнахме  smile
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #24 -: юни 23, 2014, 07:50:31 »

СТРАХОТНИ!!!!!
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 23, 2014, 08:11:49 »

Много сте готини всички! smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 23, 2014, 11:21:36 »

Много си хубава smile А малките принцеси са невероятни  Girl_hide Да сте живи и здрави!
Активен
Aila
Ентусиаст
**
Публикации: 104


IBCLC


« Отговор #27 -: юни 23, 2014, 19:29:59 »

  Благодаря  smile
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #28 -: юни 23, 2014, 20:38:09 »

Много сте хубави!!!  heart А малките сладурковци искам да ги изям  Torte Да бъдете все така весели през целия си живот! Wink
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 23, 2014, 20:52:51 »

Супер Айла, надявам се че сте си починали добре.

Ние решихме да сме без трейлър и сега ще ме изяде любопитството  Girl_hide
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines