Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 14:28:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 24 тема  (Прочетена 221795 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: април 24, 2015, 09:54:29 »

То не е точно тук мястото, но аз си имам теория за репродуктивните проблеми. Според мен не е въпрос на възраст, а просто човешката популация е пренаселила земята. Просто това е отговор на природата опитвайки се да я намали. Кофтито е, че голяма част от хората искат деца, но глобално нещата не стоят добре.
А как природата решава да не създаде репродуктивен проблем на циганката дето не се грижи за дете или тези които ги изоставят ,а създава на хората които искат да бъдат родители.Радвай се че не си си задавала въпроса -Защо точно аз?
Само да кажа ,че късната овулация е проблем когато е скъсена лутеалната фаза.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: април 24, 2015, 10:12:39 »

О Гери сигурно и те имат такива проблеми. Просто с тяхния манталитет не се обсъждат. Пък и ако всичко ти е наред, дали ще родиш едно или седем, това природата не може да го определи.
Но наистина е ужасно да изтеглиш късата сламка и да искаш толкова дете, някой да правят аборти и прочее. Аз не омаловажавам проблема, нито чувствата на хората, които се сблъскват с него. Просто за себе си съм намерила такова обяснение.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: април 24, 2015, 10:17:18 »

Абсолютно съм съгласна с това, което Пънки е написала.. Да, ужасяващо е, но е точно така.. Просто организмите им са по-здрави, калени или не знам какви, те не са психически обременени, изобщо дори не се замислят ще имат ли деца или не, те го правят за спорта  pardon Затова и проблемите им не са толкова много и при тях се случва далеч по-лесно  NO
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #108 -: април 24, 2015, 11:11:44 »

Това за циганите изобщо не е вярно. И те имат същите проблеми. В Щерев съм виждала страшно много такива чакащи за процедура по фонда. Това че тези които нямат раждат по много не означава че други нямат. Но както и да е, на тази тема разсъждения не е хубаво да се правят особено ако не си минал по този път и няма как да разбереш как им е на тези хора.
« Последна редакция: април 24, 2015, 11:18:58 от mariola85 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: април 25, 2015, 14:00:03 »

Много обичам хора дето идея си нямат от репродуктивни проблеми да ръсят акъл на темата.Направо ми става едно, как да кажа хем смешно, хем тъжно, защото въпросните най-вероятно си вярват, което не говори добре за тях.
Репродуктивни проблеми е имало и ще има, от това човечеството никога не е можело да избяга.И едно време е имало полови инфекции, проблеми при мъжа и т.н.Само че едно време са решавали проблема със Спасов ден  Wink или с ходене на минерални бани, някъде на майната си.Да го кажа директно търсили са други мъже на жените, за да заченат от тях, ако и така не става значи жената е проблема и мъжът я е сменял.
Колкото до природата, ще ви помоля да обясните на жена с отстранени от неук доктор тръби, какво точно не и е наред на природата и как тя директно е накарала доктора ей така, да и прецака репродуктивната система, щото е решил да се упражнява върху нея.Няма да давам още примери, макар че мога да извадя много.
Темата е щекотлива и ще помоля НЕ засегнатите просто да си мълчат и да си мислят на УМ.Пък ние засегнатите си ближем раните и се опитваме да се съвземем след всяко ей такова ваше изказване, щото вие нали не си задавате въпроса Защо Аз?Какво съм направила?Толкова ли съм грешна?
Та девойки гледайте си вашата паничка, моля ВИ!
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: април 26, 2015, 06:16:44 »

Абсолютно съм съгласна с Маги. Мисля, че хра, които не са срещали подобни трудности не могат да дават коментари, защото си нямат и най-малка представа за какво става дума. Фактът че по улиците все по-често се срещат бебешки колички с близнаци и тризнаци сам говори че все повече двойки имат репродуктивни проблеми по една или друга причина, а тези, които нямат да се радват че не са били в тяхното положение.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #111 -: април 26, 2015, 11:55:56 »

Маги *THUMBS. Въпреки че не съм имала проблеми с зачеването, а с износването, но поддържам връзка с много момичета които са с тежки фактори и такива коментари са направо убийствени и болезнени за тях. За това един съвет, дръжте си устите затворени, двойка която е женена не ги разпитвайте, не ги питайте хайде какво чакате, ако ви споделят не им казвайте за стринки лелки съседки които забременяли я когато си осиновили ( осиновените деца не лекуват стерилитет)  или когато се успокоили и не мислили за това или като посетили еди коя си лечителка с билки.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #112 -: май 07, 2015, 10:55:48 »

Болят ме яйчниците.  huhhuh.gif
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #113 -: май 07, 2015, 11:23:24 »

Да не би да си в овулация? Дай повече инфо, кой ден от цикъла ти е?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #114 -: май 08, 2015, 19:08:31 »

След лапароскопията трябваше да отида в София да ме видят след 2 менструации. Когато ми мина втората се обадих на лекарката, тя беше много заета с операции, защото следващата седмица трябваше да излиза в отпуска, чухме се още 2 пъти, за да ме види през отпуската, ама така и не се получи (не аз толкова настоявах, тя предложи, да не помислите, че съм луда нахалница). И сега ме болят яйчниците от известно време, а онзи ден ми дойде трета менструация. Чета постоянно глупости в нета, че може да остана бездетна, ако е възпаление на яйчниците и се побърквам, защото в момента не мога да отида на гинеколог дори тук, защото съм в цикъл, а ме е страх да не стане късно. Написах предното като в "отдушник", за да си кажа на себе си, че нищо ми няма и съм наред, ама не съм.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #115 -: май 08, 2015, 19:45:25 »

Спокойно. След кюретажа всяка овулация я усещах болезнено. Малко се пренастройва организма отновои влиза в релси. Всичко е наред.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 08, 2015, 19:54:04 »

Наде, недей да четеш глупости и статии в интернет. Всичко ще се оправи, само спокойно. Ако много се притесняваш, направо отивай някъде на лекар...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 08, 2015, 20:38:58 »

Това че си в цикъл няма никакво значение.На доктор се ходи дори и тогава.Възпаление на яйчниците се лекува, спокойно.Хора бе де четете?Зачатие е мястото, там информацията е систематизирана и всякакви подобни глупости са изтрити, за да няма шаш и паника в народа.

Наде, успокой се и дишай дълбоко.Организма ти се пренастройва.Може сега менстурацията ти да се промени, усещанията също.Всичко влияе на организма нормално е.Все пак си преживяла нещо доста травмиращо за тялото ти.

Момичета тази година денят на репродуктивно здраве ще е в Банско.Ако познавате двойки от региона, който имат проблеми, просто им подхвърлете информацията, шернете я от фейса или нещо подобно.Иска ни се да помогнем на максимално много хора.За сега едни от най-добрите лекари в областта са заявили безплатни консултации, а това е уникален шанс.
« Последна редакция: май 08, 2015, 20:43:04 от магито » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 12, 2015, 12:32:50 »

Вчера с изненада забелязах съвсем оскъдно, леко кафеникаво-розово зацапване по бельото си. Не се засилва, от вчера предиобед си е все така оскъдно, дори на моменти почти липсва. Никакви симптоми и болежки нямам, абсолютно никакви. Затова и така се изненадах. Както съм писала, винаги ми идва на очакваните дати. Сега трябва да е след 8 дни чак. В овулация бях около 5ти май.
Като всеки, силно се надявам това да е така нареченото имплантационно зацапване и след време да имам с какво да ви се похваля. При първата бременност не ми се е случвало такова нещо. Вие какво мислите? А време, докато ми дойде има доста, как ще дочаквам не знам blush
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 12, 2015, 13:42:38 »

Ще стискам палци за добри новини! Дните не са много и скоро ще знаеш със сигурност smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines