Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:21:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 24 тема  (Прочетена 221214 пъти)
 
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 02, 2014, 10:04:35 »

Момичета стискам ви силно палци да се нареди всичко и да се радвате на прекрасни и здрави бебета.Въпреки че преди извесно време напуснах темата, за мен тя все още е изпълнена с надежди.Надежди  да видя и тук и в бъдещи мами хубави новини особено от момичетата,които доста дълго чакат мечтата им да се сбъдне.

Благодаря Гери! Надявам се с донрско инвитро да се получи от първия опит! Сега събирам финанси, че въобще не ми се иска да тегля банков заем...Ще помоля някоя от вас ако има опит, или информация за това как протича един такъв опит, както и финансова информация да пише. Може и на лично съобщение, ако сметнете за редно. Много малко информация има относно донорските програми!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 04, 2014, 01:27:22 »

Точно на 04.10.2009г.
Преди точно 5 години,
В 12та тема на бебеправещите,
Преди точно 12 теми,
Се записах в тази тема , толкова щастлива, че най после сме поели стъпката да си имаме детенце,
толкова убедена, че бебето ще стане бързо и толкова глупава да си мисля, че спираш да се пазиш и хоп....то станало.
Четях тук за толкова момичета с какви ли не проблеми, забавящи забременяването им и бях убедена, че при нас такъв проблем не може да има.
Връщам се и си чета старите постове и си мисля..." Леле, колко наивна, глупава и незапозната съм била".

За жалост,
Действителността често се оказва различна от представата ни и доста не справедлива дори,
Оказва се ,че правенето на бебе не е едно от най лесните неща
И по някога може да се забави много повече, от колкото сме си представяли или ни се е искало.

За щастие,
Почти всички момичета с които тогава споделяхме тревоги, следяхме ову и се борихме за постигане на тази мечта, вече са прекрасни мамчета. Казвам почти всички, в случай че съм пропуснала някоя за която все още може да е в темичката, но едва ли.
За щастие мечтите се сбъдват, въпреки всичко
И колкото и трънлив да е пътя...то крайния резултат си заслужава.

За тези, които тепърва се записват в темичката,
Искам да кажа, никога да не се отказват и отчайват, колкото и невъзможно да изглежда всичко.
Никога да не губят надежда и да не спират да се борят.
Никога да не забравят, че няма невъзможни неща.

Аз,
След точно 5 години съм на път да сбъдна тази мечта и усещам най сладките ритничета в корема си,
След точно 5 години се отписвам от темичката по щастлива, от колкото се записах,
И пожелавам на всички това голямо щастие.

 give_rose give_rose give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 04, 2014, 07:12:15 »

Bera, съдба.И на нас ни трябваха 5 години за да стигнем до мечтаното дете.% години на опити, на лекари, на изследвания, на диагнози.
Пожелавам ти най-леките и прекрасни месеци,а накрая едно прекрасно бебче, което да ви радва много!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 04, 2014, 11:35:57 »

Маги благодаря ти мила.
Много си права. Всичко е Божа работа. Той определя, той разпределя.
Преди години, като чуех за двойки, които 5години нямали деца  girl_impossible и виках леле колко много време. А сега като се върна на зад и си викам, леле как летят годините.
Никой не иска да попада в тази графа, но уви...все повече двойки страдат около забременяването, но пък после е по оценено бебенцето  Girl_hide
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 06, 2014, 07:43:16 »

И на нас ни отне 5 години да стигнем до заветната цел.А сутрин от кошарите ме гледат два чифта очи и ми се усмихват-Хайде мамо стига спа ,ставай да играем. Колкото и да е труден пътя всичко си заслужава когато гушнеш своето детенце.Момичетата, които все още се борят да не се отказват ,защото мечтите се сбъдват макар и понякога по късно от плануваното и по трудно от това което сме си мислили.
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 18, 2014, 10:36:30 »

Здравейте момичета,  и аз се записвам в темата на бебеправещите.
Доста закъсняхме и си давам сметка, че през годините постъпвахме много егоистично като го отлагахме. Вече много силно искаме бебче и се надявам да стане по-скоро  smile


Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 19, 2014, 13:40:02 »

Здравейте момичета,  и аз се записвам в темата на бебеправещите.
Доста закъсняхме и си давам сметка, че през годините постъпвахме много егоистично като го отлагахме. Вече много силно искаме бебче и се надявам да стане по-скоро  smile


Успех в бебеправенето. Не се обвинявай, бебенцата е добре да се появят, когато сме сигурни, че сме готови за тях  girl_wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #22 -: януари 14, 2015, 11:39:06 »

Здравеееейте. По съвет на една съфорумка реших тук да споделя случващото ми се. Притеснена съм и съвсем в неведение се чувствам за нещата, които организма ми ми предоставя като информация за състоянието ми.
На 08.12.2014 ми дойде. На 02.01.2015 имах зацапване и помислих, че ми идва...но не ми дойде. На 07.01.2015 при закъснение 3 дни и това зацапване, което предположих, че може да е имплантиране, си направих тест, който показа една бледа почти въображаема втора чертичка, но си я имаше. На 11.01.2015 неделя ми се появи кафяво зацапване. То си продължи и в понеделник. Тогава отидох на гинеколог, който нищичко не видя на вагинален ехограф и ме изпрати за нов тест. Теста показа втора черта. Изписа ми "Дуфастон" и Фолиева киселина. Сега ги пия втори ден и зацапването си се засили доста. И вече мисля, че това си е менструален цикъл... И не е бистра прясна кръв като от някакво разкъсване, например, цикъл си е... Направо ще психявам вече. Нищо не разбирам.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #23 -: януари 14, 2015, 11:49:52 »

Наде на този етап си е божя работа. Даже и лекарите не могат да ти кажат. Имаш 2 вриянта, отиваш най близката лаборатория и си пускаш кръвен тест ЧХГ, и повтаряш теста в след 48 часа. Ако цифрите се удвояват има шанс, ако стагнират или спадат е биохимична. Другия вариянт е чакаш. Препоръчвам ти кръвен. Аз съм минала през биохимична бременност.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #24 -: януари 14, 2015, 11:56:07 »

Естествено, че и през моята глава премина мисълта за биохимична бременност, ама се чудя не би ли трябвало да има някакъв симптом - коремобол, например?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 14, 2015, 11:56:48 »

Кръвен тест !Има опасност и за извънматочна според мен.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #26 -: януари 14, 2015, 11:58:16 »

ами не при мен нямаше никакви болки, само зацапване и след няколко дни цикъл. При извънматочна мисля че има много болки, но отивай веднага за кръвен.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #27 -: януари 14, 2015, 12:00:28 »

Ако е извънматочна, кръвния тест не я ли отчита?
И на пикливия тест вероятно втората черта трябва да изчезне? Ще си купя нов.
« Последна редакция: януари 14, 2015, 12:02:07 от nadelina88 » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #28 -: януари 14, 2015, 12:01:44 »

отчита я, но нарастването на хормона е неправилно
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 14, 2015, 12:36:12 »

Наде аз ако съм на теб до сега 3 кървни да съм си направила и да съм сигурна какво се случва. Това си е най- добрия начин да разбереш. Не знам защо го избягваш, но отлагането може да доведе до нежелени резултати вместо да ти помогне.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines