Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:39:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 24 тема  (Прочетена 222205 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 18, 2015, 14:03:03 »

Наде аз бях така -махната дясна тръба при лапарото поради пръсване на тръбата,киста на жълтото тяло на ляв яйчник.
При лапарото на мен ми бяха проверили лявата тръба и го пишеше в епикризата.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 03, 2015, 16:41:04 »

Момичета след кой неуспешен месец от бебеправенето е редно да се посети лекар,за да се провери за евентуален проблем?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 03, 2015, 17:51:40 »

След 1 година при жени под 35 години и след 6 месеца при жени над 35 години.Хубаво е при съмнение за проблем да се посети репродуктивен специалист.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #63 -: април 03, 2015, 17:57:41 »

Според мен даже и порано, да се пусне цитонамазка, микробиология и около овулация да се иде за да се види лигавица и дали има доминатен фоликул.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: април 04, 2015, 17:11:40 »

Аз лично ходих още като почнахме да не се пазим и при двете бременности. Изписа ми фолиева киселина и други витамини, пусна ми изледвания и като се добави и успокоението, което ми даде, че всичко е наред и стана за 3-4 месеца и двата пъти. Ако не беше, щях да ходя след 6-тия месец.
Активен
KA_12
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #65 -: април 07, 2015, 21:33:58 »

Здравейте, нова съм и не знам дали въпросът ми ще е зададен на правилното място. Закъснява ми с няколко дни - 4, 5. Имам уголемяване на гърдите, отвреме навреме усещам болки все едно съм пред менструация, но така и не ми идва. Необичайно за мен е, че днес станах преди съпруга ми в 7:30 ч., а до сега винаги съм спяла до 9 най-рано. Постоянно усещам глад, а когато не ми се яде стомахът ми къркори. А да и коремът ми е подут, а почти го бях свалила, заради работата ми. А да и зърната ми са доста щръкнали. Често ходя и до тоалетната по малка нужда. Преди 5 мин ходих, сега пак ми се ходи... Пих само малко вода и хапнах 1 блокче шоколад... Имам и болки в стомаха и кръста.
Аз ли си въобразявам или е възможно да съм бременна? Не съм правила никакви тестове, не знам дали не е много рано. Не съм правила тестове за овулации, не съм и ходила на лекар все още.
Ох, объркана съм. Поне ми кажете, дали това може да е просто въображение и внушение? sad shok cray
« Последна редакция: април 07, 2015, 21:40:02 от KA_12 » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #66 -: април 07, 2015, 21:43:23 »

Ами направи си тест и ще разбереш. Сьс сигурност е по-точно от мнението на която и да е сьфорумка, която да се базира вьрху симптоми, които могат да означават всичко и нищо.
Активен
KA_12
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #67 -: април 07, 2015, 21:45:29 »

Ами направи си тест и ще разбереш. Сьс сигурност е по-точно от мнението на която и да е сьфорумка, която да се базира вьрху симптоми, които могат да означават всичко и нищо.
А да изчакам ли още 1 седмица, да минат празниците и тогава. Хем ми се иска да направя, хем ме е страх, че ще е отрицатален, страх ме е и че ще е положителен... Определено съм много изплашена..
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 07, 2015, 21:51:49 »

Щом ти закъснява с толкова дни няма шанс теста да сбърка.Направи си тест.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 08, 2015, 09:40:28 »

KA_12, това, което описваш, може да са симптоми на ПМС, може и да са други симптоми. Направи си тест, технологиите са напреднали достатъчно вече. Дори има разработени тестове за жени с нередовна менструация. Ако имаш съмнения след теста, вземи се разходи до АГ smile Успех Wink
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 08, 2015, 10:05:36 »

С риск да обидя някой, ще си изкажа мнението. КА_12 това са тийнейджърски въпроси. В крана сметка при закъснение всеки си прави тест, колкото и да е объркан от чувствата си. Не си на 15, вземи се в ръце!
То твоето питане е малко от типа "хвърлете един боб, бременна ли съм?".
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 08, 2015, 10:07:16 »

Ами то може и тинейджър да пита.  goodpost, Пънки smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 08, 2015, 10:10:05 »

Ами то може и тинейджър да пита.  goodpost, Пънки smile
Ми говори за съпруг, та реших, че има поне 18 smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #73 -: април 08, 2015, 10:53:59 »

А да изчакам ли още 1 седмица, да минат празниците и тогава. Хем ми се иска да направя, хем ме е страх, че ще е отрицатален, страх ме е и че ще е положителен... Определено съм много изплашена..

А защо си изплашена? Нима неизвестността не е по-плашеща от истината?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: април 08, 2015, 12:00:48 »

Ами направи си тест и ще разбереш. Сьс сигурност е по-точно от мнението на която и да е сьфорумка, която да се базира вьрху симптоми, които могат да означават всичко и нищо.

 good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines