Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 20:42:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 24 тема  (Прочетена 222099 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #525 -: май 13, 2016, 14:04:51 »

Току що си купих. Там пише да използваш най-късия. Има 5 теста, така че... smile Успех.
Активен
Alia89
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #526 -: май 15, 2016, 11:39:42 »

Благодаря ви за съветите! Решила съм все пак да взема, просто да пробвам, не мисля да разчитам на 100% на въпросния тест, но въпросът ми е в кой ден трябва да започна да правя тестовете?
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #527 -: май 15, 2016, 13:02:16 »

В опаковката на тестовете има таблица - от кой ден да започнеш тестването спрямо дължината на цикъла.
Активен
Alia89
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #528 -: май 15, 2016, 18:37:46 »

В опаковката на тестовете има таблица - от кой ден да започнеш тестването спрямо дължината на цикъла.
good
Благодаря.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #529 -: май 17, 2016, 12:39:22 »

При нас бебеправенето остана на заден план..

Заради последните събития около мен и притеснение дали ще ме вземат на работа. Хормоните на щитовидната ми се разбушуваха доста.. И сега ще правя допълнителни изследвания и зависи от резултата, започвам да пия хранителни добавки магнезий, селен, витамини и т.н. свързани с щитовидната ми жлеза.. Ще трябва да направя един режим на хранене за 3 месеца, но все не мога да се настроя да почна..

Докато не вкарам всичко в релси, няма как да мислим за бебе, а нали трябва да ходим на специалист по инвитро.. Та реших малко да отложим нещата, да се успокоя и тогава да действаме..

За сега мисля да се отдам на работа, за да се поразсея малко..
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #530 -: май 17, 2016, 13:42:16 »

Джоси, правилно си решила но не отлагайте много.Аз съм с Хашимото и ми трябваше прекалено много време, за да си оправя хормоните и да успея да забременея.Мисълта ми е оправи хормоните, и действайте.Измамното спокойствие и здраве на организма много честно подвеждат жените, че могат да забременеят и на 50, само дето тогава става с много пари и донорска яйцеклетка.
Активен
Alia89
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #531 -: май 19, 2016, 18:01:12 »

Днес за първи път се сблъсках с нова за мен информация - тази, че лубрикант не трябва да се използва по време на полов акт, ако искаш да заченеш. Това за всички такива ли важи?  crazy
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #532 -: май 20, 2016, 08:18:59 »

Днес за първи път се сблъсках с нова за мен информация - тази, че лубрикант не трябва да се използва по време на полов акт, ако искаш да заченеш. Това за всички такива ли важи?  crazy
да за всички!
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #533 -: май 20, 2016, 09:44:06 »

Не е вярно това, има си специални лубриканти, подпомагащи зачеването :-)
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #534 -: май 20, 2016, 09:59:07 »

Не е вярно това, има си специални лубриканти, подпомагащи зачеването :-)

вярно че имаше някакъв който помага на плувците да се придвижват, ама е доста скъпо удоволствие и се ползва при намалена подвижност. Аз имах по-скоро предвид "всичките" от онези които се ползват за "удоволствие"
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #535 -: май 20, 2016, 10:08:25 »

Лубрикантите не са противозачатъчни, че да пречат.
Активен
Alia89
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #536 -: май 20, 2016, 15:51:56 »

Видях, че има добри отзиви за Pre-seed, но честно казано, ми се струва доста скъпо удоволствие.  angry Не знам, ще ми се да намерим някаква алтернатива, нооо пък и не ми се рискува и съм в дилема.  sad
Активен
Silvia_90
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #537 -: октомври 31, 2016, 10:44:46 »

Момичета, ние с моя мъж от 6 месеца опитваме за бебенце и все не става и не става. Не ми се иска да ходим по  доктори, защото все още е рано, но колкото време минава, толкова се чудя къде бъркаме и дали не е по - добре да се консултираме с лекар. Вие какво мислите? Колко време "опитвахте" преди да се запътите към лекарския кабинет?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #538 -: октомври 31, 2016, 10:54:45 »

Здравейте, Силвия.Ако сте жена под 35г. можете спокойно да опитвате около година, след което е хубаво да се насочите към специалист, не към обикновен гинеколог.Ако сте над 35г, то 6 месеца опити са предела, след който е добре да се насочите към специалист.

Казвам специалист, не обикновен гинеколог, не за да ви плаша, а за да ви предпазя.Мнозинството гинеколози, не знаят какви може да са репродуктивните проблеми, не правят правилно изследванията, дават празни надежди и хората губят много време и пари.Казвам го от личен горчив опит.

Успех и ако имате въпроси пишете!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #539 -: октомври 31, 2016, 11:20:10 »

Здравейте, Силвия.Ако сте жена под 35г. можете спокойно да опитвате около година, след което е хубаво да се насочите към специалист, не към обикновен гинеколог.Ако сте над 35г, то 6 месеца опити са предела, след който е добре да се насочите към специалист.

Казвам специалист, не обикновен гинеколог, не за да ви плаша, а за да ви предпазя.Мнозинството гинеколози, не знаят какви може да са репродуктивните проблеми, не правят правилно изследванията, дават празни надежди и хората губят много време и пари.Казвам го от личен горчив опит.

Успех и ако имате въпроси пишете!

+1 няма какво да се притеснявате да минете през специялист, могат само да ви помогнат, ще започнат от рутинните изследвания, хормони, засичане на овулация, спермограма ( като това задължително го направете и няма какво да ви притеснява, решава 50% от проблема )

Тестове за овулация ползвала ли си?
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines