Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 21:37:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 24 тема  (Прочетена 222104 пъти)
 
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: април 22, 2016, 10:13:01 »



ЕДИТ: Сега виждам, че не ти е първият опит това и още повече те разбирам и за нетърпението и за здравословното ти състояние.

И аз те помня от преди и често съм си мислила за вас, откъде смелост в онзи момент,  с диагностицирането на заболяването, да мислите за замразяване и планове за деца.... Много хора биха се сринали психически.
От 11 годишни сме заедно с моя мъж Wink Т. Е. 20 години , понеже сега ще направим 31г. И винаги сме искали 4 деца smile и никога не сме си мислили  , че може да има пречки по пътя към мечтата ни. Затова е цялата олелия pardon
« Последна редакция: април 22, 2016, 10:16:33 от matsinka » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: април 22, 2016, 10:16:50 »

Еха....4, добър план! good

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: април 22, 2016, 11:47:23 »

Ние сме също от почти 20 години заедно с моя мъж, кво почти направо си стават 20 тая година smile та и ние искахме 3 деца.За съжаление живота е странно нещо и се стича по различен от планувания начин.

Не си спирай лекарствата и си чакай датата.Много е ранно за уринарен smile Стискам палци и вярвам smile
Активен
Alia89
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #483 -: април 23, 2016, 12:39:55 »

От близо месец пия всеки ден Неофолик, тъй като следващият месец мислим да започнем с опитите за бебе. Това, което ме притеснява е, че не знам дали е случайност или не, но откакто почнах да пия Неофолик цикълът ми взе доста да закъснява. Март месец ми дойде на 40-тия ден, а този месец вече съм на  31-вия ден и още нищо. Нямам и никакви симптоми, че ще ми дойде, а по принцип си имам. Видях, че и в листовката не пише да има някакви странични ефекти, но все пак...възможно ли е по някакъв начин да влияе на това? Някой от вас имал ли е подобни проблеми?  crazy
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: април 23, 2016, 13:01:40 »

И аз пия Неофолик, но започнах, когато вече бях бременна, така че не знам дали влияе на цикъла. По-скоро смятам, че няма връзка. Закъснението може да е от много други неща. Хайде, стискам палци за добри новини съвсем скоро.  smile
Активен
Alia89
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #485 -: април 23, 2016, 13:09:47 »

Благодаря.  give_rose  blush
И аз не правих връзката до сега, предното си закъснение го отдадох на смяната на сезона, но и сега като позакъснява, почвам да се притеснявам. Така или иначе по-следващата седмица също имам час за гинеколог, дано не е нещо по-сериозно.  sad
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: април 23, 2016, 13:40:27 »

Ако сте започнали опитите за бебе също е възможно да ти се сбърква малко цикълът. Сподели с доктора, той ще ти даде съвет. Много фактори оказват влияние и притеснението е един от тях. Ще се случат нещата, вярвайте. smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #487 -: април 25, 2016, 08:28:54 »

Имай предвид, че на организма ти ще му трябва време да се настрои след като сте започнали бебеправене, така че не е изключено да е от това smile И аз фолиевата я започнах след като закъснях, така че не мога да ти кажа, но не мисля, че е от нея smile Успех  give_rose
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: април 25, 2016, 13:20:09 »

И така мили мой дружки, последният ни опит приключи с негативен кръвен тест. Ще чакаме мъжът ми да се възстанови или незнам и аз. Ще видим
А на всички вас безкрайно благодаря за вярата, подкрепата, отделеното време и позитивните мисли и думи. Благодаря ви и дано след няколко години пак се запиша в темата smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: април 25, 2016, 13:21:14 »

Гушкам те силно.Дано да се запишеш отново в темата.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: април 25, 2016, 13:32:06 »

matsinka, отбивай се често и тук и в другите теми!

Ние сме с теб smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: април 25, 2016, 13:35:57 »

Щом има вяра и надежда, значи винаги може да се случи това за което мечтаем.Прегръдки и не спирай да мечтаеш!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: април 25, 2016, 13:39:47 »

Съжалявам за резултата. Надявам се скоро отново да се разпишеш с добри новини.  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #493 -: април 25, 2016, 13:46:38 »

Силно гуш и от мен  give_rose Пиши по-често smile
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: април 25, 2016, 17:30:39 »

Благодаря, ще се съсредоточим върху възстановяване на материала  Wink  Не виждам смисъл от нови опити, едно че следващ би ни струвал над 6000 евро или 7000, а второ,че след като не се развиват... то е мал шанс  след колко опит може да стане евентуално.
Ако имате идеи какво мога да направя за изчистване от хормоните за мен, тъй като от миналата година май до тази , до днес след три опита през три месеца-четири съм качила към 7-8 кг .Нали трябваше да пия по 3-4 литра на ден и се подух и ужас   angry  Знам ,че иска време, но чайове някакви или билки нещо?
И ако нещо знаете да помага за възвръщане на репродуктивостта  pleasantry смело казвайте.
Не ми е дошло, но сигурно е въпрос на време ,заради хормоните.
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines