Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 10:24:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 24 тема  (Прочетена 222149 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: април 20, 2016, 18:52:15 »

Обади се, защото стомашните спазми водят до спазми на матката, ако са интензивни.От там имплантацията е трудна, а дори и да има е застрашен вече ембриона.Така че обади се.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: април 20, 2016, 19:33:14 »

Забавих се, понеже после бяхме навън. Така казаха да ям на малки порциики, за да не ми става лошо и да пия много вода често по малко. Слетобяд на вън не съм повръщала, но пък и не съм яла, сега ще видим след вечеря. Но за натиска горе под гърдите и над корема, нищо. Моята приятелка смята, че може да се събира вода някъде.
 give_rose мерси мили дами , голяма помощ и подкрепа сте kiss2 kiss2.  Както Marri отбеляза , вие разсъдливи, аз емоционална, ама много правилно. Добре, че пишете. Да не давам прилив на емоциите  give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: април 21, 2016, 08:40:08 »

Надничам да видя как си днес.Пиши да не те мислим много.Дано се е нормализирало положението.
И нещо да споделя да се посмеете.Много мразех вече уринарните тестове защото толкова бях направила преди процедурата.И след процедурата първо кръвен и като показа голямото ЧХГ чак тогава припишкаш няколко че да я видя тази пуста черта наситена.
« Последна редакция: април 21, 2016, 08:44:39 от gucci » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: април 21, 2016, 09:43:47 »

И аз поглеждам. Отбивай се, когато можеш. good
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: април 21, 2016, 09:47:20 »

Gucci, ОК съм. Но и не съм яла много. Снощи само малко печени картофи. Друго нестава. Всичко ми се надига само при мирис на броколи или чесън. Въпреки че иначе мн обичам и броколи всеки ден ям. Снощи правих тест - отрицателен, но може би е твърде рано. Днес трябва да ми е цикъла. Радвам се , че го няма  pardon. Вътрешно си мисля, че няма начин да не е станало. Вчера ми беше ден 9, днес е ден 10. Да правя ли и днес или утре, или да си чакам ?
Мъжът ми ми прави чай мента, че имам мн киселини в корема и според него и за  bad Ще е добре. Иначе мн ми се гади, но се стремя да смуча бонбон или хапка банан, за да не повръщам. Че както Маги каза, сигурно не е добре.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: април 21, 2016, 09:54:34 »

Вземи си леко солени бисквити или солети, помагат срещу повръщане.Рано е за тест дори и за бластоцисти.Изчакай си кръвния, аз така правих всеки път.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: април 21, 2016, 10:04:44 »

Намери с какво да си отвличаш вниманието и изчакай с тестовете. give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: април 21, 2016, 12:54:46 »

За повръщането и лимони с вода/обикновенна или газирана помага/,но пък киселините ще раздразнят.Солени бисквитки или солетки.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: април 22, 2016, 09:05:14 »

Marri,знам , че си права, но не ме свърта и само това мисля.
Искам да попитам Маги и gucci като по знаещи , днес ми е 11 ден след Ет не ми е дошло, но правих уринен тест и е - . Да се обадя ли да питам дали да направа кръвен и да спра лекарствата? Че ако е отрицателен защо да си бия хормони още три дни ? Много се чудя?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: април 22, 2016, 09:40:53 »

matsinka , аз не съм нито Маги, нито Гучи, ще изкажа моето мнение, а ти просто го подмини, ако не ти се чете.

Уринарният тест в тези дни не е никакъв показател. Ако трябва да ги разглеждаме във времето, кръвният е, този който отчита бременност най-рано и най-точно.
Т.е твоят отрицателен, уринарен тест днес, не е никакво основание да спираш хормоните и да не дочакаш датата за кръвния.
Единственото, което той прави днес е да те разстройва и разочарова.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: април 22, 2016, 09:47:28 »

Marri,знам че си права. Даже много си права, мерси че ми пишеш , четеш и се вълнуващ с мен  give_rose
Но пусто нетърпение. Аз да си призная не съм разочарована, а просто не ми се вярва. Но пък мислех, че вече ще отчете, вчера трябваше да ми е цикъла.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: април 22, 2016, 09:47:45 »

Мацинка стискам палци всичко да е наред с теб . Помня още преди години като беше споменала за проблема на мъжа ти и от тогава съм се сещала за вас. Радвам се че са добре нещата и работите за бебе.
Според мен щом са ти казали в понеделник си има причина затова. Макар че ако нямаш търпение и се чувстваш зле не пречи още днес да направиш тест.
На мен лично уринен тест ми отчете положителен резултат още преди датата , на която трябваше да ми дойде цикъла. Но това не знам доколко е показателно.
Ще споделя с теб за една приятелка , чийто мъж имаше рак на тестисите.  Бяха замразили и имаха успешно инвитро. След 5 години тя забременя по естествен път като им бяха казали че е невъзможно.даже ги съветваха да махнат плода защото най вероятно ще е увреден. Тя не го махна и всичко беше наред с бебчо.
Надявам се и при вас да се получат нещата.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: април 22, 2016, 09:56:44 »

roumyana, здравей. Радвам се, че се сещаш за нас. Аз да ви кажа много съм изненадана колко момичета от " онова" време ми пишете пак give_rose тъй като от давна не съм писала, мислех, че едва ли някой ще се сети за мен blum. А за твоята приятелка не се учудвам тъй като много съм чела в нета за мъже и жени след 5-7 год които са се възстановили напълно. Дори се чудим ако не е станало дали да не изчакаме 3-4 години , тъй като това ни е трети опит и тук само три опита поема касата - половината сума. Един опит ни е около 2500-3000€ нашата част, а следващ би ни струвал към 5000 или 6000€  А и аз си мисля и за мен до колко е ОК всеки три-4 месеца по 12-15-18 яйцеклетки да ми вадят
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: април 22, 2016, 10:00:21 »

matsinka, предполагам имаш някаква нагласа, че е възможно и да не стане от първия път, въпреки че е трудно човек да е подготвен...
Опитай се да се абстрахираш, много малко време остана......
Скоро всичко ще е ясно.
Пиши, ако от това ще ти олекне. Никой в нищо няма да те обвини.
И аз в случая те разбирам защо бързаш с тестовете и не те обвинявам, само ти казвам на не бързаш го приемаш за резултат, защото има вероятност да не е.

ЕДИТ: Сега виждам, че не ти е първият опит това и още повече те разбирам и за нетърпението и за здравословното ти състояние.

И аз те помня от преди и често съм си мислила за вас, откъде смелост в онзи момент,  с диагностицирането на заболяването, да мислите за замразяване и планове за деца.... Много хора биха се сринали психически.
« Последна редакция: април 22, 2016, 10:04:38 от Marri » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: април 22, 2016, 10:02:55 »

Според мен ти е рано за уринален.По принцип на мен даже ми бяха казали да не бързам с кръвния ,но аз на своя глава го изтеглих с 2 дни заради рождения ден на майка ми.
Истината е че при 150 ЧХГ имах доста бледичка чертичка.Не спирай никакви лекарства.Не случайно лекарите са предвидили понеделник за ден за тест,освен това толкова време ги слага хормоните издръж още три дни за хубавите новини.Сигурна съм ,че ще са такива.
« Последна редакция: април 22, 2016, 10:28:47 от gucci » Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines