Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:09:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 24 тема  (Прочетена 222014 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: декември 12, 2015, 13:38:41 »

Хехехе нищо, добре че не послушах. Щото бях на кантар дали да си отменя часа и да чакам другия месец.  Wink
И така и така пиша, да питам и друго.

Всички останали изследвания освен прогестерона, ми останаха за 3ти ден от цикъла. Обаче, ако ми дойде когато трябва (и според календара на Зачатие) 3ти ден ми се пада събота и няма как да ми ги направят тогава. Да чакам ли до следващия месец 3ти ден или мога да го направя на 2ри или 5ти?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: декември 12, 2015, 14:12:07 »

Можеш да го направиш .Не мога да се сетя как точно беше . Май от 2 до 5 ден казват че се правят.не знам кой ден е по добре
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: декември 12, 2015, 16:20:12 »

От 2-ри до 3-ти ден се правят изследвания на хормони.Така че може да не е точно на трети ден.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: декември 16, 2015, 14:07:29 »

Пореден отчет от мен:  днес ми пристигна писмо, да се свържа с личния лекар, защото има нужда да обсъдим бъдещи дествия след теста на прогестерона.
Което пък означава, че има някакъв проблем, защото когато няма просто пишат "резултатите ви са добри".
Предполагам, ще дам отклонения при още някой хормон. От години се опитвам да накарам някой да ми ги изследва, защото бях почти убедена, че имам проблем. (само че тогава ме интересуваха подкожните пъпки по лицето, а не бебеправенето)

п.с. Пиша отчет на всичко, защото ми се иска да имам нещата написани в последовалността и времето, в които са се случвали. Мога да си водя личен тефтер, но тук мога да служа за извор на информация и примерни действия. Надявам се не ви пречи.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: декември 16, 2015, 14:09:58 »

Чери, отчитай се, да не те мислим. Чакам да видим какво ще каже доктора ти.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #320 -: декември 16, 2015, 14:15:55 »

Не просто не ни пречи, ами си и ползена Wink Пиши, както казва Панди да знаем какво се случва с теб и да не те мислим  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: декември 16, 2015, 14:26:26 »

Освен да ти кажа, че хормони се вкарват лесно в път с правилно лечение и диагноза друго не мога да кажа.Важното е че си започнала да правиш нещо и да търсиш причините, за което аз лично те адмирирам.
Споделяй, така ще получиш подкрепа и съвети ако има нужда!

Ето тук може да попиташ и да получиш адекватни отговори на въпросите си, като разбереш какво точно не е наред. http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=6.0
« Последна редакция: декември 16, 2015, 14:30:16 от магито » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: декември 16, 2015, 14:57:02 »

Чери, радвам се, че пишеш. Не се притеснявай и знай, че всичко може да се вкара в нормата с подходящите медикаменти  good

Аз си запазих час в Щерев на 04.01 веднага след почивните дни съм на преглед и каквото сабя покаже  pardon Yes
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #323 -: декември 16, 2015, 15:00:32 »

Браво, Тони! Няма какво да чакаш. Дори и всичко да е 6, което ти го пожелавам, нищо не пречи един преглед и едни изследвания give_rose
Чери, не виждам защо можеш да досаждаш още повече в тази тема. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: декември 16, 2015, 15:10:01 »

Време ми е, последния преглед ми беше към май.. Просто ще сменям гинеколога и ми е едно такова.. Сърцетупкащо  Girl_hide
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: декември 16, 2015, 15:16:01 »

Чери, не се притеснявай, всичко ще се нареди. Важното е, че си направила крачка напред. Остава само да си спокойна и с подходящо лечение ще стискам палци да се похвалиш. smile Пък и в интерес на истината ти не знаеш точно резулатите, а само гадаеш. Надявам се да не е нищо сериозно. smile

Тони, добре си направила. Ще чакаме новини и от теб.

И не се притеснявайте, момичета.  Wink
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: декември 18, 2015, 03:13:47 »

Тони браво,смело напред към целта.Аз  имам слабост към Щерев,заради нашите приятели ,на които сме кръстници.Те две години се мъчиха за бебче.И не става и не става.Записаха си час  в Щерев  и на прегледа лекарката  им каза:вижте сега, много сте млади за инвитро,не виждам проблеми (те си бяха направили всякъкви изследвания и двамата ) ,а и в момента виждам една чудесно разпъпила яйцеклетка.Вдигайте  гащите и марш даправите секс.И след девет месеца се роди принцеса Ива smile heart smile Така,че тази клиника за мен носи късмет да знаеш Wink
Аз пък имам един въпрос,понеже хич не съм наясно с тези неща.Имам приятелка медицинска сестра и се заговорихме за бебеправене,та от дума на дума стана въпрос за кръвните групи и аз и казах,че съм резус фактор отрицателен (мъжът ми е положителен) ,при което тя каза: Оооооо това е проблем,,,,,после направи страшна гримаса и каза...ма ти не го мисли медицината е напреднала.Аз много  съм чела за това с кръвните групи,но ако някой има опит,ще се радвам да сподели,да не се шашкам излишно и за това.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: декември 18, 2015, 08:15:45 »

Лоли, аз запазих час в Щерев, защото гинеколога ми сега, ту е в София, ту в Плевен и както се казва не мога да разчитам на него 24/7. Избрах Щерев, защото ако недай си Боже се наложи по-особено следене при бебеправенето искам да е в клиника, където има добри специалисти  pardon Ние не сме правили никакви изследвания, а мисля, че там е мястото за такива.. В началото мислех да ходя в Надежда, че е буквално до г*за ни, ама много се чака за прегледи и се отказах  sad

Просто обичам като си имам гинеколог и да си се следя само при него, за да е наясно със състоянието ми, не само моментното, а и предходното.. Не ги разбирам хората, които ходят при различни лекари постоянно, освен ако не е заради некоректно отношение  pardon

Никак нямам яснота относно кръвните групи, но майка ми е с отрицателен резус фактор, баща ми с положителен и еето ме мен! Леко не съм добре 24/7, ама минам с нормалните  Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: декември 18, 2015, 08:23:59 »

Това с резус фактора и аз го четох онзи ден. Плаши ме малко, но честно казано почти нищо не разбрах.
Разбрах само, че се правят изследвания на кръвта и се определя кой какъв е. Интересуваме какво следва, ако родителите са с различен резус фактор.  huhhuh.gif
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #329 -: декември 18, 2015, 09:13:07 »

И аз не съм много запозната, ама мисля, че не са съвместими кръвните групи просто...но до колкото знам, ако има някакъв проблем, просто сменят кръвта на бебето при раждане  smile ММ неговата не я знаеше, сега като си пуска изследвания за сватбата му казах да си пусне и за определяне на кръвната група, оказа се че А кръвна група е разделена на А1 и А2 и той мисля че беше А2+...но аз понеже съм най-разпространената, която е съвместима с всички 0+ няма значение той каква е  smile
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines