Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 07:06:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 24 тема  (Прочетена 222133 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #300 -: декември 02, 2015, 15:27:52 »

Аз пих 3 месеца противозачатъчни (не знам дали случая ми е различен, заради предварително случилите ми се неща, но не мисля, че е) и никога не ми идваше на първо число. Кървене не съм имала през целия месец, ама никога не ми идваше в първия ден на паузата, винаги накрая и аз си ги пиех после, докато реално имах менструация.

маги, и на мен ми е интересно да ми разкажеш повече за твоето забременяване на лично, ако искаш....вероятно съм чела, ама не ми е било на главата и не съм правила опити, а е било чисто любопитство, което е искало да запомни, но не е...

ЗА МЕН - колко месеца опити е нормално да прави една жена с една тръба, преди да посети специалист (не гинеколога си, който посещава тази година почти всеки месец егати!)?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: декември 02, 2015, 15:51:46 »

Наде, ей това е цялата история, съкратена естественоhttp://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36084.msg631266.html#msg631266. Принципно на жена с една тръба доколкото съм говорила с лекарите тук пак дават година за опити, да шанса е два пъти по-малък, но се губи много време в опитване и в изнервяне.Скоро ходих по клиниките в града и говорих с единия лекар колко да чакам и ако не стане естествено второто да се насочвам към клиника и той ми каза година, но имай в предвид, но аз мисля по-малко да чакам защото ставам на 35г и яйцеклетките ми няма да са най-хубавите.
АКо имаш въпроси питай, насреща съм!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: декември 02, 2015, 16:19:48 »

Маги.. Разплаках се..  shok Разбирам те защо понякога остро реагираш на неуместни и неточни коментари... Боже, през какво сте преминали  girl_impossible Да ви е жива и здрава прекрасната Моника и дай Боже по естествен начин да си имате и второ детенце..  heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: декември 02, 2015, 16:21:11 »

Наде, аз бих отишла за консултация и преди година. Не пречи да чуеш друго мнение, още повече от специалист в областта.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #304 -: декември 02, 2015, 16:28:59 »

Маги, сърцето ми замръзна...възхищавам се и на двамата със съпруга ти, най-вече на теб, разбира се  give_rose Да ви е жива и здрава прекрасната принцеска и да има съвсем скоро братче/сестричка  heart

Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: декември 03, 2015, 18:13:18 »

Аз минавам на отчет след ултразвука - всичко е добре и си имам растящ доминантен фоликул, който в скоро време трябва да се отдели.  Yes
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: декември 03, 2015, 19:01:11 »

Браво, Череш, работете по въпроса  blum  danceg
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: декември 04, 2015, 13:03:29 »

Аз минавам на отчет след ултразвука - всичко е добре и си имам растящ доминантен фоликул, който в скоро време трябва да се отдели.  Yes
Съвет ако можеш отиди да се види ,че се е спукал и е настипила овулация.
Маги  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: декември 09, 2015, 13:29:28 »

Аз може ли да задам един тъп въпрос  blush Тия хормони как се изследват - днес специално ме интересува прогестеронът. Кръв ли ми взимат или как?
Защото никога не са ми правили никакви иследвания, освен веднъж-два пъти от пръста кръв като дете. И сега се осъзнах, че нямам представа как се изследват.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: декември 09, 2015, 13:31:47 »

Взима се кръв от вената, на гладно и жадно.Заради прогестерона е хубаво да легнеш да починеш малко преди да те боцнат а и предната вечер да не правите секс да не и пипаш гърдите.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: декември 09, 2015, 13:33:47 »

Каквооооо.... току що се наядох доста стабилно, сутринта правихме секс, а часа ми в поликлиниката е след около час! Никой нищо не ми е казвал.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: декември 09, 2015, 14:00:42 »

Тук така изследват, като лекарите предварително те предупреждават какво да правиш или не, а специално за прогестерона, на мен ми го изследваха миналия месец си полежах 15 минути в лабораторията.Понякога кофеина влияе на хормоните, прогестерона е стресов хормон и е хубаво да няма нещо което странично да го повиши, секс, кафе, кола, храна.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: декември 09, 2015, 14:35:22 »

Ето ме - направиха ми го, казах и какво съм правила, тя каза, че няма абсолютно никакво значение стига да ми е 21 ден. Та сега чакам рузлтати.  smile Мерси за инфото, Маги.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: декември 11, 2015, 22:41:49 »

Маги, това не беше ли за пролактина да лежиш и да не си правил секс и т.н?
За прогестерона мисля че няма значение,единствено на гладно се прави сутринта . Но действително трябва да е 7 дни след доказана овулацията. Макар че масово си го изписват на 21 ден
« Последна редакция: декември 11, 2015, 22:44:40 от roumyana » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: декември 12, 2015, 12:31:40 »

Руми, благодаря че ме поправи за пролактина грешката е моя, извинявай Cerise, така се отразява безсънието за съжаление.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines