Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 14:42:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 24 тема  (Прочетена 222007 пъти)
 
feliksana
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #135 -: май 14, 2015, 14:43:36 »

Да имах предвид Наделина.
А на теб бих казала следното-аз съм човек с нередовен цикъл и знам че е трудно да определиш понякога нещата ,но на теб съм препоръчвам да направиш кръвен тест и то задължително с повтаряне след 48 часа за да видиш ако хормона е висок как се удвоява.Не искам да те плаша ,но тези бледи черти и липсата на нещо в матката не са за чакане.Намери си и читав гинеколог.Освен за плодно сакче се гледат и доста други неща като лигавица на матката и т.н.

Напълно съм съгласна с теб и не се плаша толкова лесно. Човекът ме погредна много набързо с ехографа, тъй като моят гинеколог не беше в града, а аз бях доста изненадана изобщо от появата на бледа черта, която за първи път виждам на тест. Това беше преди шест дни, затова утре съм на нов обстоен преглед при друг гинеколог. Вчера направих тест просто за да съм сигурна дали бледата черта още е там и станала ли е по-плътна. Ами станала е и това ще кажа и на гинеколога, но техниката ще си каже думата. Просто споделям мисълта си, че понякога невъзможността да сметнеш овулацията в подобни случаи може да те постави пред доста дилеми. Божа работа, ако питаш мен smile Ако не е бебче, ще се вземат мерки и така... Благодаря ти за мнението smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юни 07, 2015, 18:28:47 »

Момичета,някоя да е карала т.н. "цветна бременност" или по-точно както се казва "кървене по време на бременност"? huhhuh.gif
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #137 -: юни 08, 2015, 08:31:05 »

Кървенето по време на бременност може да е по най-различни причини. Зависи в коя седмица се получава и оттам вече се наблюдава индивидуално. В началото има момент на имплантиране на ембриона. Това горе-долу може да съвпадне с обичайното време, в което трябва да дойде цикълът. Затова и много жени не разбират веднага, че са бременни. Още нещо - има значение дали е ярка ясна кръв или е по-тъмна и мътна. Има значение и количеството. Така без подробности не мога нищо да ти кажа pardon Просто е стреляне и гадаене на тъмно.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юни 08, 2015, 12:25:09 »

feliksana какво се случва с теб.Имаме ли хубави новини.
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #139 -: юни 29, 2015, 08:23:28 »

rosit@, аз имах менструация първите два месеца от бремеността с Влади. Първия месец по нищо не забелязах да има разлика, втория вече беше по-оскъдна и третия въобще нямах. Аз знаех, че съм бременна, но доктора каза, че няма проблем като му споделих, че и през втория месец имах менструация.
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 12, 2015, 23:32:10 »

Здравейте дами!  give_rose И аз да се впиша в темичката...С моето миличко решихме,че вече ни е време за второ и вече 4 месеца правим опити,но за сега без резултат.
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #141 -: юли 19, 2015, 18:57:07 »

sladur4eto_90, стискам палци скоро да се похвалиш с хубава новина. Тук има момичета, които винаги са готови да помогнат с адекватна информация и приятелско рамо  heart
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 30, 2015, 15:48:35 »

Здравейте момичета! Днес ми е 4ти ден от закъснението и си направих тест.... и се появиха  PREGQ малко бледа но я има. yahoo.....Пожелавам го на всички...ще пиша повече инфо когато посетя докторката за потвърждение...
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #143 -: юли 31, 2015, 08:38:49 »

sladur4eto_90, честито!!!  yahoo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юли 31, 2015, 08:40:39 »

Честито, Сладурче smile Успех и дано всичко е наред до финала smile  give_rose
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юли 31, 2015, 10:54:31 »

Сладурчето, честито и от мен! Прекрасна бременност ти желая! good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #146 -: юли 31, 2015, 13:50:28 »

Честито и от мен  smile Аз доста се чудех досега дали да пиша в тази тема, защото ние не сме се заели много сериозно с този въпрос, въпреки че на ММ много му се иска, но все пак да споделя моя опит smile На морето нещо ни хвана вълна бебета и си викаме хайде какво толкова има още 2 месеца до сватбата, ако стане няма да ми личи и спряхме да се пазим. Едната нощ се събудих със супер силни болки в яйчниците, чак ми се гадеше, след това ме втресе и после нищо - заспахме си спокойно, а сутринта ме боляха кръстът и корема и ММ вече беше сигурен че е станало. Да ама на мен си ми дойде цикълът като всеки друг път, точно на деня, и нямам никакви други симптоми...Направих си един тест, но беше 1-2 седмици след като това стана и беше отрицателен и естествено сега паниката ме е налегнала, че не става  NO Скоро ми предстои годишният преглед при гинеколожката ще я разпитам и нея, но споделете дали така са ви боляли яйчниците и от какво може да е, мооооля  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юли 31, 2015, 13:55:58 »

Аз, откакто не се пазим, всеки път имам някакви боцкания.. дооста по-силни ПМС и дори ми стана доста по-дълъг цикъла от преди.. Ходих на лекар преди 2 месеца, каза че няма никакви проблеми и всичко е наред, цитонамазката също.. Бебе няма, но болки и всичко друго да.. Отдавам го на психическата нагласа, при себе си pardon crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 31, 2015, 14:02:39 »

Истината е че когато започнем целенасочено да опитваме за бебе, ние се вглеждаме много повече в тялото си от преди това.В този момент всяка болка е по-силна, всяко боцване е различно,започва да ни се гади още на 5 ден след секс и какво ли не.В живота ни това, пак го е имало, но не сме му отдавали значение.

И двете опитвате от скоро, така че паниката не ви е добър приятел.Правете си любов и изживейте момента.Имате право да се стреснете и да потърсите професионален съвет ако след 1г опити при жени под 35г не се е случило забременяване, и след 6 месеца при жени над 35г. И не не питайте кварталния гинеколог, той може да ви направи само цитонамазка, микробиология, евентуално да проследи овулация, до там.Ако предложи едни вълшебни хапченца дето ги пиеш и забременяваш - клостил(клостилбегит) бягайте от там.Тези хапченца се пият под постоянно наблюдение, определен брой пъти в живота на жената и при стриктно следене на овулация с ехограф.

Успех!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #149 -: юли 31, 2015, 16:22:24 »

Аз от днес започвам пак да си пия фолиевата киселина. Спрях противозачатъчните и чакам да ми дойде. След това дай Боже да нацелим правилен момент, че от толкова неща, които ми се случваха вече не знам на колко дни ми е цикъла. Дълго се чудих дали има смисъл от нейното пиене преди да съм спряла да пия противозачатъчни, защото е с натрупващ ефект, ама ми се стори странно, не намерих и подобни други случаи на жени с такива желания и не го направих. Но от днес започвам.

И аз ги имам тези боцкания в яйчниците, гинеколога казва, че съм супер и ми се ще да вярвам напълно на това, въпреки че има доза колебание и притеснение в мен. Явно е нормално, щом и трите го имаме.

Стискам ви палци!!!!  heart good
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines