Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 15:03:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 24 тема  (Прочетена 222009 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #120 -: май 13, 2015, 18:06:30 »

Имам киста в десния яйчник - ovarii dextra. Предписаха ми противозачатъчни с цел да намалее, защото е голяма и ако продължи да расте, пак ще съм за лапароскопия. Това е около мен, болките не са били случайни, за съжаление.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: май 13, 2015, 20:27:25 »

КОлко е голяма кистата?Аз съм имала 34 мм мисля беше, с противозачатъчни се пукна и махна. 
Активен
feliksana
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #122 -: май 14, 2015, 13:18:28 »

Да си кажа и аз честно, и при мен цикълът ми в годините претърпя промяна в продължителноста. В началото беше 28 точно, после стана 25 дни, след курс с противозачатъчни преди години настъпваше на 35 ден +-, а сега след като прекъснах противозачатъчните не можах да я изчисля, тъй като сред първия опит за бебе все още не ми е дошло. Като се замисля, дойде ми, направихме опитите и броих стандартните 28, след което зачаках. две седмици след така изчисленото закъснение направих тестове с много бледа втора черта. И на ехограф не се видя, казаха че е рано и имам час за утре. А е напълно възможно с тези изизмествания изобщо да не съм изчислила правилно овулацията. Още два теста вмера направих, пак бледа но видима втора чертичка. Дано пък утре на ехографа се види нещо... huhhuh.gif Смених гинеколога. Затова бебе се прави с любов, а спокойния ум води до положителен резултат
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 14, 2015, 13:22:05 »

Feliksana, на моя близка така изобщо не успяха да установят бременноста в първите седмици, хванаха чак в началото на 2 месец след закъснение. Назад съм писала по-подробно. Доколкото разбрах аз, в ранното начало на УЗ не може с точност да се каже има ли ембрион, няма ли.  pardon Ще стискам палци да кажеш хубави новини скоро.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: май 14, 2015, 13:24:59 »

Наде, и аз имах киста преди около 2 години.. 40мм, но беше с благоприятна повърхност и след курс с хапченца се махна.. Спокойно всичко ще е наред, стискам палци да не се стига до лапаро...  nea

Аз да си изкажа мъката.. Нали не се пазим и се опитваме да бебеправим от половин година (може и малко повече).. Принципно цикъла ми е 33-35 дни.. Днес ми е 38 ден вече и няма и помен от менструация.. Малкао вземам да се притеснявам честно казано.. Правих тест преди 4 дни, беше отрицателен.. Искам да е бебче, но се притеснявам да не е някоя гад... Мрън.. Знам, че едва ли ще ми каже някой "Да бременна си" или "Не, не си друго е", ама имам нужда да помрънкам.. Ще изчакам и ако не идва, а тестовете са все така - sad ще звъня на докторта  pardon NO
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: май 14, 2015, 13:43:27 »

alexandrova_90  а един ръвен тест няма ли да разреши въпроса и да не се чудиш.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 14, 2015, 13:51:51 »

Изчкавам до петък, което е утре май.. Пф и ще пусна.. Да си призная, доверявам се на тестовете и си мислех, че не мога да се надявам.. Утре ще пусна един с първа-сутрешна урина и ще го мисля после.. Кръвния има ли значение кога се пуска?
Активен
feliksana
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #127 -: май 14, 2015, 13:54:00 »

Feliksana, на моя близка така изобщо не успяха да установят бременноста в първите седмици, хванаха чак в началото на 2 месец след закъснение. Назад съм писала по-подробно. Доколкото разбрах аз, в ранното начало на УЗ не може с точност да се каже има ли ембрион, няма ли.  pardon Ще стискам палци да кажеш хубави новини скоро.
Благодаря ти, вдъхна ми надежда smile Ще постискам зъби до утре, чаках почти месец, ще почакам още ден  GROAN
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: май 14, 2015, 14:01:03 »

alexandrova_90  може да го пуснеш по всяко време на деня и няма ограничения за него.Става бързо и няма опасения дали я има дали я няма чертата.
feliksana уморила съм доста кисти с противозачатъчни.Успех.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: май 14, 2015, 14:07:09 »

Благодаря ти, Гучи, ако до утре нямам развитие, ще дойда по-късно наработа и ще направя. Дано да е хубава новината, а не някоя гадина  Girl_hide
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 14, 2015, 14:08:36 »

Тониии, проваляш ни плановете, жено!  beating (Шегувам се, стискам палци за  PREGQ)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 14, 2015, 14:15:00 »

дано да е това, вие ще наваксате бързо.. цели 2 месеца почти е по-скоро твоята сватба, докато дойде моя ред ще сте готови  blum blum kiss2 Стискай палци само  Girl_hide
Активен
feliksana
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #132 -: май 14, 2015, 14:17:17 »

alexandrova_90  може да го пуснеш по всяко време на деня и няма ограничения за него.Става бързо и няма опасения дали я има дали я няма чертата.
feliksana уморила съм доста кисти с противозачатъчни.Успех.
В какъв смисъл кисти?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: май 14, 2015, 14:18:20 »

Имала е превдид Наделина smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: май 14, 2015, 14:23:35 »

В какъв смисъл кисти?
Да имах предвид Наделина.
А на теб бих казала следното-аз съм човек с нередовен цикъл и знам че е трудно да определиш понякога нещата ,но на теб съм препоръчвам да направиш кръвен тест и то задължително с повтаряне след 48 часа за да видиш ако хормона е висок как се удвоява.Не искам да те плаша ,но тези бледи черти и липсата на нещо в матката не са за чакане.Намери си и читав гинеколог.Освен за плодно сакче се гледат и доста други неща като лигавица на матката и т.н.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines