Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 06:15:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Чантата - 3  (Прочетена 72763 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 30, 2014, 18:45:21 »

Radiant, честити и обувки, и чанта! Много са красиви! Обувките с този орнамент с камъните отгоре малко ми напомнят онзи известен модел на Маноло Бланик... От епизода на Сеска и Града, в който въпросният чифт обувки изчезна при едно гостуване... Както и да е. Поздравления за избора! На снимката, която си качила се вижда възглавничката на петата и настина изглеждат много удобни!
Говорейки за обувки - тези дни трябва да поразтъпча моите...
А чантата е истинско бижу - много нежна и елегантна!  Bravo
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #16 -: юли 31, 2014, 03:29:13 »

Аз си намерих перфектната чанта и, разбира се, вече не се произвежда! Пусти късмет...моделът е отпреди една година и вече го няма.


* image.jpg (41.72 KB, 354x354 - видяно 8941 пъти.)
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #17 -: юли 31, 2014, 10:37:03 »

Мерси, mina_!

ivanjelina, може в ибей да я има? Каква марка е?
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #18 -: август 01, 2014, 03:50:01 »

ами айде де....толкова се рових и толкова модели гледах, че сега даже не мога да се сетя каква марка беше и къде я намерих. Помня само, че вече я няма.
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 01, 2014, 08:42:15 »

Аз пък реших да не инвестирам в чанта. Твърдо реших, че не искам бонбон чанта, а пък и сестра ми беше преди 4 години булка и чантата не е носена след това. Класически клъч е.....
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 01, 2014, 12:58:09 »

Sunshine87, тъкмо ще имаш и нещо назаем Wink
Активен
Cappuccino
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #21 -: август 03, 2014, 13:37:58 »

Аз дълго време умувах да имам или да нямам чанта и в крайна сметка си купих чантичка от Асеновград. И добре, че така реших - в нея прибрах червилото, телефона, ключовете, кърпички, лична карта - все неща, които си ми трябваха в общи линии и си бяха в мен smile
Активен
LoveMeAgain
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


« Отговор #22 -: октомври 25, 2014, 13:32:14 »

За мен чантата е излишна за визията на една булка. Нали държиш и букет, къде ще носиш и чанта… Червилото, телефона и всички тези неща ги приготвих в една не булчинска чанта и сестра ми отговаряше за нея. Въпреки това, има много сладурски булчински чантички, които сте пуснали тук!
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 01, 2014, 14:53:09 »

Хайде и аз да се включа в темата с чантата. Ако имам чанта, тя едва ли постоянно ще е с мен...изнервям се с прекалено много неща в ръцете. Не знам реално какъв е смисълът от чанта, ако я дам на кумата например да я носи. 
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 01, 2014, 16:48:06 »

Ами принципно чантата е за документите за ритуалната зала и църквата + телефон (който според мен не е необходим точно в този ден), някакви кърпички за освежаване и като допълнение на визията.
Аз съм си харесала една мн сладурска от алиекспрес и мисля после да я използвам като несесер за гримове biggrin
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 22, 2015, 16:44:37 »

Не знам до каква степен чантата е необходимост в този ден, колкото по-скоро си е завършек на визията. Обожавам обувки и чанти, имам десетки, ценител съм и не си представям в един от най-важните дни не си се представям без... Представям си ги обувките по-специално де, но за тях в темата за обувките..... а чантата ще я напаснем  danceg danceg danceg danceg
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 25, 2015, 18:57:52 »

Момичета, мен днес буквално ме "застреляха" с изказването, че чантата е задължителна.
Защото "Как ще има булчинско хоро, като няма чанта?!" - цитирам точно майка ми и свекито. Оказа се, че на въпросното хоро трябвало който се хване, да ти пусне паричка в чантата. Някой друг чувал ли го е това? Аз съм присъствала на точно 3 сватби и нямам спомен за такива глупости. HELP!
Активен
ri80
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #27 -: януари 25, 2015, 19:31:25 »

Има булчинско хоро, при което всеки трябва да се хване до булката и да пусне парички. Виждала съм такива хора и булката е държала кошничката от късметите вместо чанта.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 25, 2015, 20:06:03 »

Нали трябва да има нещо на  заем, та чантичката ще ми е назаем ( от булката на която бях кума ) при нас се  танцува    бавен танц,  кума извежда булката на дансинга и й дава пари и така всеки, които желае да танцува  с булката плаща smile парите ги събират в чантичката..
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 25, 2015, 21:32:53 »

 Offtopic djosi при нас също е така, но от края където е приятеля ми играят булчинско хоро, много се чудя как да направя, искам да уважа и двата обичая, но ми се струва крайно тъпо да има 2 танца с булката. Ще излезе, че искам да ми дават пари два пъти хахахаха smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines