Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 09:50:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Чантата - 3  (Прочетена 72766 пъти)
 
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 01, 2015, 10:04:07 »

Аз твърдо съм решила да съм без чанта. Определено само ще ми пречи. Ще дам личната ми карта на мм, някои неща на кумата, а зе освежаване на грима всичко ще бъде при едната шаферка, която е гримьорка smile Та за мен чантата се обезмисля smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 01, 2015, 13:24:15 »

Добре че от време на време се появява някой да влее малко разум. Пак изпаднахме в излишни полемики с тия чанти biggrin
Сега, когато връщам лентата от минали сватби, на които съм присъствала, булката ВИНАГИ ми в връчвала я чантата, я букета, я някое портмоне...т.е. не й е било много комфортно да носи 100 неща в себе си.
=> чантата не е наложителен аксесоар Wink yahoo
mariola85, благодаря отново за съветите в темите Wink
Активен
ri80
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #47 -: февруари 02, 2015, 18:21:42 »

Напълно съм съгласна с Мариола, чантата в този ден е не само излишна, а и неудобна. Някак си самата пищност на булчинската рокля не я изисква, поне според мен. А относно необходимостта да носите лични карти, гримове и т.н., със сигурност ще може да ги сложите в чантата на родители, приятелки, дори кумата.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 02, 2015, 19:21:49 »

Решила съм да има сватбена чанта, колкото да я има smile а че някой ще я носи е ясно, ще ги ангажирам, сега ми е паднало   danceg danceg
Според мен е излишно да се купува, за  това ще взема назаем..
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #49 -: февруари 02, 2015, 23:38:08 »

И мен не ме кефи булка с чанта. Хем е неудобно, хем е капката в повече кьм булчинския тоалет, а ако се даде на някой да я носи какьв й е смисьла? Само разваля визията на носещия, който си е подбрал облекло и чанта кьм него. По-добре нужните дребни вещи да стоят в чантата на друг.

Но естествено, ако това е което ще направи булката щастлива, да си вземе.

Коментарьт ми беше просто да добавя още един глас против.
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 09, 2015, 22:16:09 »

Аз пък първоначално се колебаех дали да имам чанта. После като отидох да си купувам роклята и си купих и чанта ти бонбон (тези кръглите от плат дето са с връзки отгоре). След 2 седмици си взех и обувките, които са лачени, та от там реших че искам и лачена чанта. Накрая си купих и лачена - тип портмоне. Не знам дали ще ми пречи, но до сватбата имам 2 седмици да реша дали от две чанти вкъщи изобщо ще взема някоя...
Ако на някой му трябва чанта тип бонбон от плат, да пише на лични. blum
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 24, 2015, 19:20:57 »

Момичета включвам се и тук. Мина и моята сватба. И определено ви съветвам да сте без чанта. Носих си букета, а чантата ми беше у една приятелка през цялото време. И накрая какво се оказа, че само й загрозява тоалета. А на мен само ми пречеше. Телефонът по-добре си го дайте в на кумата чантата или си го оставете в жапката на колата. Салфетки и гланц и кумата винаги си има в чантата, а тя е на всякъде с вас... smile
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 26, 2015, 11:42:30 »

Твърдо  ще съм без чанта.

Телефон така или иначе няма да ми трябва, и да го нося с мен надали ще го ползвам, гримовете  и необходимостите /карфици, тиксо, препарат за петна и т.н./ най-вероятно сестра  ми ще съхранява, а документите - при кумата. Хич не ми трябва още нещо, дето ще го мисля и ще се чудя какво да  го правя.
Активен
Slava_S
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #53 -: март 14, 2015, 14:12:10 »

Аз пък мисля, че тези малки сладки 'торбички', които се намотават около китката са много симпатични и не само че не пречат ръката да е свободна, но понякога и много сполучливо допълват тоалета, особено ако са изработени добре и са декорирани с дантела от самата рокля. Освен това колкото и да са около теб, кумата и шаферките все ще се запилеят нанякъде в някой момент точно когато ти трябва я набързо да освежиш червилото, я кърпичка или телефон...
Изобщо, аз съм на мнение, че човек трябва да е колкото може по-малко зависим от околните  smile
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 14, 2015, 19:58:03 »

Точно такава ми беше  чантата на бала.
Разпадна се малко след като започна веселбата в ресторанта и  останах с кръгло парче плат и доста вещи - портфейл,  телефон, червило и т.н.,  какво връзване и гласене падна, не искам да си спомням. 
Определено не бих повторила с този тип чанта.
В краен случай може да връча едно резервно червило и на координатора, тя поне  няма как да се запилее.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 14, 2015, 21:11:34 »

По моите скромни наблюдения от сватби, булката не си носи чантичката, а я дава на някой да й я носи. В един момент се оказва,че в една ръка трябва да имаш чанта и букет, а с другата да държиш младоженеца. 2 ръце са малко за толкова аксесоари. smile
Но ако на теб ще ти е полезна, просто си вземи една и си я носи. give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 14, 2015, 22:55:28 »

бях метнала един козметичен несесер на майка ми в чантата. искам да ви призная, че ни се сетих за него, ни имах време, ни нерви.една съфорумка ми поднови гланца на устата  с нейния след подписването и дотам беше. smile blum
Активен
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #57 -: март 19, 2015, 11:07:36 »

Досега си мислех, че чантата е добра идея, но като ви чета, май ще се откажа... lol

Наистина няма смисъл да си взимам чанта, която така или иначе ще връча на кумата да пази през повечето от времето.
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #58 -: април 26, 2015, 09:23:54 »

взех си анта-бонбон екрю цвят същата като роклята не че ще я нося но ей така заради цялостната визия
а иначе шаферките защо са  :
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 26, 2015, 16:51:38 »

Аз мислех да нямам чанта, но си промених мнението. Ще си направя една по поръчка, лачена (като обувките), тип портмоне. След сватбата ще си остане като комплект с обувките ми smile На самата свабта има неща, които задължително се носят, червило, гланц, парфюмче, освежител за уста, къспички, документи, телефон (не, че някой ще ми звъни точно в този ден, важните хора ще са с мен). Не ми се ще този да ми държи това, другия другото... Ще си стои в колата, няма да я разнасям с мен постоянно. В ресторанта ще е на стола и така smile Иначе не смятам да я нося, с букета ще е малко повече :Р
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines