Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 04:22:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Чантата - 3  (Прочетена 72759 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« -: юни 03, 2014, 09:31:38 »

Старата тема - http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,18345.0.html
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 29, 2014, 14:20:12 »

Аз си поръчах чантичката от Алиекспрес. Тук по магазините не мога да намеря нищо подобно на това, което търся. Всички са или с дантела, или в златно, и нито едното, нито другото ми върши работа. Само в един магазин видях нещо подобно ,(не беше с камъчета, а с пайети, но все пак беше в сребристо), но не ми хареса отношението на продавачката - убеждаваше ме да си купя чантата, защото ако съм се върнела утре да си я взема вече нямало да я има. Изобщо не обичам да ме навиват така.
Та, сега си я чакам да пристигне и нямам търпение да си я видя на живо. Ето и линк към модела, който си поръчах: http://www.aliexpress.com/snapshot/6128218527.html
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #2 -: юни 29, 2014, 16:22:50 »

Аз пък за сега реших да нямам чанта, и без това имам букет и младоженец  blum Каквото ми трябва ще бъде в кумата и още пари за чанта май няма да влагаме...  Wink
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 29, 2014, 21:58:41 »

Светла, и аз доста се чудех дали изобщо да си купувам чанта, но ми се искаше да си взема. Не ми се искаше за всяко нещо, което реша, че м трябва да привиквам я кумата, я някоя от шаферките... За това си избрах така, която после да мога да си я ползвам.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 05, 2014, 10:09:58 »

mina_ - честито за чаната! Много е хубава! smile
Аз противно на масовото мнение съм за чантата!
На мен ми беше много полезна. Макар,че имахме доста багаж,аз в нея си прибрах най-нужните неща. Все пак трябваше да мога да си извадя телефона или личната карта или носни кърпички,ако имаше нужда.
Аз нямах шаферки,така че свекито и брата на милото помагаха с багажа за църквата и ритуалната зала.
Кумата ми носеше чантата в повечето случай,но в колата си беше с мен. Имах си и гланц за устни и огледалце вътре и в колата се освежавах,ако имаше нужда. Не съжалявам,че имах чанта. smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 05, 2014, 13:25:35 »

Благодаря ти, crazynelly! Сега я очаквам да пристигне. Да видим дали ще има нещо общо с изображението на снимката или ще трябва да си търся друга lol
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 16, 2014, 12:28:59 »

Пристигнааааа!!! Преди малко ми пристигна чантичката! Срахотна е! Имах опасения, че няма да е същата като на снимките от сайта, че камъните ще жълтеят... Но не! Перфектна е!  Bravo Bravo Bravo


* clutch.JPG (49.41 KB, 480x480 - видяно 1347 пъти.)
« Последна редакция: юли 16, 2014, 12:31:13 от mina_ » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 16, 2014, 15:25:27 »

mina - честито! Чантата е много красива!  Bravo
 Радвам се,че всичко е наред с нея и нямаш никакви забележки!  good
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #8 -: юли 16, 2014, 15:44:59 »

И аз трепна да получа чантата поръчана от интернет, нямам високи очаквания, дано не ме разочарова въпреки това..

mina_, много хубава чанта! И аз бях харесала няколко чанти с тази форма, но нямаше да ми отиват на роклята, на мен ми трябва нещо по-романтично.

Много хубав избор си направила, ще можеш да си я носиш и след това при вечерни излизания girl_wink
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 16, 2014, 17:38:49 »

Благодаря ви, момичета!
Radiant, това ми беше идеята - да си взема чанта, но такава, която да мога да използвам и след сватбата. Ох, много й се радвам lol  Bravo
Като пристигне и твоята да споделиш впечатления Wink
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 16, 2014, 17:56:45 »

Мина, честито! Дано и аз скоро се похваля с успешна поръчка от интернет.
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #11 -: юли 19, 2014, 16:02:35 »

Честита чанта, Мина! Чудесно изглежда.   good
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #12 -: юли 30, 2014, 10:13:32 »

Хайде да се похваля и тук с чанта (и обувки), купени по интернет, никога невиждани на живо.. Много съм доволна. Но то и цената хич не беше толкова ниска, колкото ми се искаше първоначални, та.. за тези пари трябва да са хубави... Вече съм в етапа "толкова съм изморена от сватбени избори и решения, че бюджета е една далечна химера, която пренебрегвам с лекота" blush blush blush

Имам и аз обувки най-накрая!

На Pink by Paradox London са и обувките и чантата, които правят почти само сватбени и официални артикули.
Токът е 5.5 см е и са много удобни, имат специални възглавнички на ходилото. Сатенени са, от сатен, който може да се боядисва.

Надявах се да се размина с малко по-ниски, но просто нищо друго не намерих хубаво и нямам сили вече да връщам тези и да търся нови... А и много си ги харесвам girl_wink

     

А чантата е на същата фирма.



Не съм ги носила, та реално не мога да препоръчам още марката.. но поне на вид са много хубави нещата..

Всичките им обувки са с възглавнички и мисля повечето им неща могат да се боядисват (удачно ако искате по-нататък да ги боядисате или да подсигурите еднакви обувки/чанти на шаферките)..

Поръчах ги от Дебенамс, които по принцип доставят до БГ, не съм сигурна за тези точно артикули дали го предлагат обаче...

Дано съм полезна на някого girl_wink
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #13 -: юли 30, 2014, 14:46:21 »

Radiant Много са хубави и си отиват заедно. Аз търсих също подобни обувки, но не намерих. В крайна сметка си купих 7 см., които са ми високи, сега за нови се оглеждам. Абе....ужас  nea
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #14 -: юли 30, 2014, 15:54:34 »

Radiant Много са хубави и си отиват заедно. Аз търсих също подобни обувки, но не намерих. В крайна сметка си купих 7 см., които са ми високи, сега за нови се оглеждам. Абе....ужас  nea

Ох не е малка драмата за височината и обувките.... Аз пък купих едни, които не харесвах много (4.5 см), само защото шивачката каза, че обазателно на пробите трябва да съм с обувките.... И трябваше за ден буквално да намеря нещо... Хич не ги харесвах, ама какво да се прави... Сега дори е късно да ги върна обаче бях непреклонна, че ще намеря по-хубави! Те милите не са лоши, ама не са като за този важен ден!

Вчера имахме дори лек спор с младоженеца, според кого трябвало да съм с равни обувки... Ами няма проблем ако бях с рокля тип принцеса... ама с моята русалка с подчертано дупе си трябва малко токче за по-елегантна фигура... Та така... Обувчена драма!

Ти се оглеждай за обувки, които са ти по насърцето и не се отказвай!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines