Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 16:11:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юни 2014  (Прочетена 50242 пъти)
 
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #135 -: юни 22, 2014, 13:18:48 »

свекърва, тази година учудващо е много топло от много рано, обикновено май месец е 12-13 градуса и съответно бяхме накупили само дрешки с дълъг ръкав и по-плътен памук за бебето. Откак се е родил температурите не падат под 25 градуса, по цял ден е 30 градуса и е много топло, та ходихме да купуваме тънки дрешки експресно.
Чакаш ли с нетърпение пенсионирането? Майка ми нямаше търпение, макар че за съжаление не можа да се нарадва на пенсионирането си, но това е друга тема.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #136 -: юни 23, 2014, 10:36:35 »

Добро Утро момичета,

досега наваксвах...

Друго си е малко да мръднеш от София. Бяхме в Созопол за уикенда, да ви кажа не е като да няма поражения, но не е като във Варна. В моята фирма от петък пращаме по 10 смс-а на ден от служебните телефони (инициатива на шефката) и сме пратили около 150 смс-а вече, отделно аз от моя телефон пуснах около 3-4 , колегите също.
Но като ги слушам по новините, всички само питат кой е виновен и се сочат с пръст... Е тва ни е лошото на българите, като стане нещастие тръгваме да обвиняваме и да се сочим с пръст, и си задаваме въпроса ЗАЩО се е случило, като поне според мен трябва да си зададем въпроса КАК!

КАК да се помогне на хората, КАК да им се възстановят щетите, и КАК ще се справи държават с това! Това е въпроса, а не кой е виновен и защо така стана сега... angry huhhuh.gif huhhuh.gif

Иначе в Созопол не беше никак зле, 2 дни слънце са си два дни слънце. Спокойствие релакс, презаредих батериите поне за 10 дена напред smile

Вие как прекарахте уикенда?

п.п - Нелка ако имаш нужда от лекар мога да те насоча smile пиши на лични

Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юни 23, 2014, 18:36:33 »

svekarva - ами специално този лекар доста ме изплаши..  cray Днес ми взимаха кръв за хормоните да ми изследват да ми видят къде точно е проблема с цикъла ми.
 milenkata - за сега имам лекар. Моята кума ходи при него и е доволна. Ще видя какво ще се случи.
smile Завиждам,че сте ходили в Созопол. И ние много искаме,но за сега не се очертава да ходим. sad
Как би ни се отразила добре една почивка,но ето че все няма време или се случва нещо.
Уикенда го прекарах г/д добре. Вчера беше кръщенето на детето на кумовете ни.  smile Тя преди няколко дни стана на 3 годинки. В един ден празнувахме и кръщенето и рождения й ден.
Взехме си вече сватбения филм.  yahoo Много сме доволни! smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #138 -: юни 23, 2014, 22:41:13 »

Нели, не се стресирай допълнително, защото от стрес също много се влиеяе цикъла. Също смяна на климата, резки промени във времето, всичко си оказва влияние. А и има някои лекари, които много обичат да стряскат пациентите си уж да се вземат в ръце, което според мен е супер безумно. Не се притеснявай, всичко ще е наред give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юни 26, 2014, 18:22:56 »

Здравейте Wink
Нещо си зарязахме темата тия дни smile За мен тази седмица е последната преди лятнта ми ваканция от работа. Много ще ми липсва да ходя на работа, тя ми е спасение от дисертацията. Ей, много мрънкам за тая доктурантура. Благодаря ви, че ме търпите  give_rose

Много се надявам, да се организираме за среща другата седмица, много ще се радвам smile

Времето продължава да е все така странно. Вчера вятърът счупи едно дръвче в двора на работа. Луда работа  crazy

Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юни 26, 2014, 18:44:28 »

Нели, не се стресирай допълнително, защото от стрес също много се влиеяе цикъла. Също смяна на климата, резки промени във времето, всичко си оказва влияние. А и има някои лекари, които много обичат да стряскат пациентите си уж да се вземат в ръце, което според мен е супер безумно. Не се притеснявай, всичко ще е наред give_rose
Не вярвам да ми е от времето или климата. На мен откакто ми дойде за първи път ми е все нередовен..
Но не съм единствения случай в света. За жалост много жени все съм чувала,че имат такива проблеми с цикъла. Но определено гинеколога, при който бях доста ме стресна.  angry
С Петък си чакам резултатите и съм пак на прегледи след това. Дано няма нещо фатално..  cray
Чакането е най-гадно.. Безброй дни и часове минават докато дойдем до момента, в който вече ще има някакво развитие.  sad Не ми се чака вече.
« Последна редакция: юни 26, 2014, 18:46:28 от crazynelly » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #141 -: юни 27, 2014, 13:21:27 »

Уж е петък, а никой не танцува петъчния танц crazy
Аз съм си заформила един хубав план максимум за почивните дни, не ви е работа.....Ако спазя и план минимум ще съм доволна. Чака ме едно избено помещение, в което не съм влизала 10 /десет/ години.  angry Давам на мъжа ми багажи да носи, той ми качва буркани, или каквото там кажа. Обаче миналата седмица каза, че вече няма място. План минимум е да намеря място, а максимум - да разчистя и подредя избата. shok
crazynelly, още стискам палци!
Alleksia, как сте, как е бебето?
pandapanda , ти си нашата гордост на тема образование  heart. Свършвай я тази десертация, че да почваш следващото ниво good. На теб работата, на която спиш  Wink, ли те свършва през лятото?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 27, 2014, 13:32:10 »

Свекърва, пожелавам ти успех в начинанието, ти си толкова оправна, че за половин ден ще си изпълнила максимума.
И на нас събота и неделя, явно няма да си починем /патето де/ много-много. Миналата събота почина дядо му, а утре трябваше да има рожден ден, който баба му каза че ще се събираме и утре сутринта ще изчистим и отиваме на рожден ден на починал човек. В неделя пък ставали 9 дни и ще ходим на гробища и пак у тях, а и кумата има имен ден и след това сигурно ще сме у тях.
Нели, стискам палци изследванията ти да са добри и всичко да се нареди!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юни 27, 2014, 15:24:51 »

Рататуй не ти завиждам хич. nea

Свекс, не се престаравай, виж че медалите свършиха и хората се редят да си теглят парите от банките за да си купят нови biggrin

Ние утре сме разходка , другиден - ако сме здрави, Боровец. Та ще мааме гащи. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юни 27, 2014, 15:33:54 »

Еми, направо ти завиждам! Искам и аз да се разходим с патето. Много ми се иска времето да е хубаво и да се разходим само двамата. От както почна работа като остана сама у нас /като последните два дни/ и направо се чудя какво да правя, че да мине по-бързо времето, докато си дойде.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #145 -: юни 27, 2014, 15:36:20 »

Хаха, Еми, нямам вложения в точно тази банка! Единственият ми мотиватор е, че може да намеря нещо  забравено и търсено дълго време Wink. Най- големият проблем  пък е, че там няма лампа и трябва да вадя всичко в коридора, та да ме видят съседите smile, колко съм пъргава и какви боклуци събирам.
Вас да не ви вали, че каквото пак се е нагрочило......
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #146 -: юни 27, 2014, 16:06:19 »

Оххх всички се побъркаха с тая банка... според мен са само слухове, и реално сега всички като са се юрнали да си теглят парите, наистина ще докарат фалит на банката...

Още половин час и приключвам работния ден, нямам търпение smile

Ratatui изобщо не ти завиждам, очертава ти се тежък уикенд sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юни 27, 2014, 16:39:11 »

Хаха, Еми, нямам вложения в точно тази банка! Единственият ми мотиватор е, че може да намеря нещо  забравено и търсено дълго време Wink. Най- големият проблем  пък е, че там няма лампа и трябва да вадя всичко в коридора, та да ме видят съседите smile, колко съм пъргава и какви боклуци събирам.
Вас да не ви вали, че каквото пак се е нагрочило......
хич не давам да ни вали.
А ти вземи изпроси някой акумулаторен фенер хахахаах
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #148 -: юни 30, 2014, 08:58:53 »

Привет в последния ден от месеца и съответно в последните странички на темата!
Моят план не бе осъществен нито в максимум, нитов минимум вариант. Ето защо няма нужда човек да си прави планове Wink.
Вместо чистене на мазе, имах чистене на апартамент, готвене и после пране. Девер ми и етърва ми минаха на път за нейните родители два пъти през нас - в събота за обяд, а в неделя за вечеря и спане. Виждаме се толкова рядко, че не вървеше да ги посрещаме между другото. По стара българска традиция, всеки се оплака от децата си и похвали децата на другия  smile. Единодушно стигнахме до извода "добре, че не живеем заедно" и "ако бяха момичета, щеше да е по- друго", като старателно избягвахме темата "стари момци над 25".
И понеже вчера ме разконспирираха успешно от къде точно ми са купени обеците, да взема да ги покажа. Ключовете са от офиса и тоалетната, просто няма смисъл да им се вадят отпечатъци Wink. Използвам ги за ориентир за големината на бижуто.


* IMG_2451.jpg (60.43 KB, 665x499 - видяно 248 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 30, 2014, 09:09:30 »

Добро утро и от мен!
Свекърва, много са хубави обиците! А за плана има време ще го изпълниш!
Ние нашия план го изпълнявахме до късно снощи, ама успяхме де, въпреки че беше малко изменен, но аз съм доволна, защото така стояхме по-малко при бабата на патето и не успяха 1000000 пъти да ми повторят, че там нищо не ям и ги обиждам и не знам си още какво.
Пожелавам на всички приятна седмица!
А някоя ще посреща ли утре изгрева?
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines