Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 16:19:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юни 2014  (Прочетена 47526 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: юни 01, 2014, 19:34:16 »

Ами като завършвам аз старата, да взема да открия и нова тема за месец юни. Нека ни е светъл и героичен месецът, да узреят житата, да грее слънцето и да си носим новите дрехи Wink.
Честит детски празник на малки и големи! Дано си спомняме винаги с радост и усмивка детството и дано запазим мечтите си!


* childrens-day-2014.jpg (35.04 KB, 447x200 - видяно 327 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 02, 2014, 06:56:48 »

Хоп и аз в новата тема!
Страхотни пожелания свекърва! Ама, като гледам как тръгна тоя месец, аз вчера ходих със зимно яке, не знам до къде ще го докараме  nea
Аз се позагубих, ама от 2 седмици обикалям като луда и не мога да се оправя с тъпите лелки в съдебната палата! На тия ОФЦИ ми е интересно специално ли ги избират да са заядливи и злобни или това им е част от професионалната характеристика. Днеска трябва да си почна стажа и с такъв интерес и нетърпение си подадох документите, ама като се срещнах с тия простачки и не ми се ходи грам.
Днеска моето пате почва работа и затова ще ви черпя по едно кафе.
Лек и усмихнат, макар и студен ден на всички!


* images (1).jpg (8.86 KB, 275x183 - видяно 2051 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 02, 2014, 07:46:27 »

Забравих да честитя годишнината на Мариока!
Мила, честита първа годишнина от многото години, които ви пожелавам да прекарате в любов и разбирателство!
Разкажи ни как прекарахте този прекрасен ден!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #3 -: юни 02, 2014, 09:10:49 »

Добро утро от мен, момичета  give_rose

Доредих се да се включа най-накрая smile Иначе старата тема я попрочетох горе-долу smile Пожелавам ви много слънчев месец юни, пък ако може да се вмъкне и уикенд на море, още по-добре smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #4 -: юни 02, 2014, 09:14:19 »

Привет и в юнската ни тема! Свекс, благодаря ти, че я започна и нея  good

И аз очаквам Мариолка да разкаже как са си прекарали първата годишнина, вчера изгледах отново клипа от сватбата им и си спомних колко прекрасни бяха!  girl_wink

Времето наистина малко прекалява, аз доскоро се радвах, че не са започнали жегите все още, тъй като не ми понасят добре, още повече пък и с корем, но това на нищо не прилича! То зимата беше по-топло  blum

Пускам един колаж от юнски снимки да ни постопли малко! Спорен месец на всички ни!  girl_wink

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #5 -: юни 02, 2014, 09:41:58 »

Добро Утро и от мен!

Умирам от студ, цялата съм посиняла, спи ми се две не видим  sad

Благодаря ви много за поздравленията give_rose

Годишнината мина страхотно, трябваше да отидем до църквата да си вземем венчалното, но беше затворена, това е сигурно единствената църква която се заключва в неделя! След това отидохме до Икеа и си купихме спално бельо и се размечтахме по мебели  blush. Вечерта бяхме поканили кумовете и една много близка приятелска двойка и гледахме сватбеното видео премиерно за тях и си изкарахме супер весело  yahoo Та днес едвам гледам

Бяха ми много натоварени последните дни, в петък ходихме на Тийм Билдинг във Велинград, да се похваля спечелих признание от Директорите за иновативност  Wink

Хайде аз се залавям с работа имам заплати да правя и 10 нови човека стартиращи работа  днес girl_impossible
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: юни 02, 2014, 10:14:15 »

Еха, колко включвания!
mariola85 , честито ти спално бельо! Сефтосахте ли го, или първо ще го переш? Wink Щото ако си го прала и си без сушилна, няма да е скоро blum
Alleksia, бях се затъжила за теб  heart, ама знам, че нямаш време сега да пишеш.
Аз съм много добре на този хлад....не понасям хич жегите, а и като трябва да си ходя по обяд до къщи заради майка ми, нека си стои така.
И аз като Мариола съм затънала не до уши, а над главата с работа по месечно приключване.  sad.
Много ми си иска да отбележа, че днес е денят на Христо Ботев и останалите, загинали за свободата на България. Светла им памет на всички! give_rose Като се замисля, не бих се жертвала за каквато и да е кауза crazy, ама и затова не съм герой. Христо Ботев ми е любим поет. Не обичам да чета поезия, трябва ми специално настроение, но "Моята молитва" просто ми е на сърце heart.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #7 -: юни 02, 2014, 10:17:44 »

хах свекърва не не го сефтосахме, пазим си го за новият апартамент и новата спалня  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #8 -: юни 02, 2014, 10:19:43 »

И аз забравих.
ratatui , да ви върви "по вода" на теб стажът, на патето - работата. Да, държавните служители си имат професионални изкривявания....Имам близка приятелка в данъчното, която е много мил и свестен човек. Обаче, седне ли зад гишето......иде ми да бягам diablo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 02, 2014, 12:35:58 »

Вече не вярвам, че това в юни - това е някаква конспирация  crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: юни 02, 2014, 12:40:01 »

Вече не вярвам, че това в юни - това е някаква конспирация  crazy
Защо, мислиш, че е юли ли? funnytooth
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #11 -: юни 02, 2014, 12:57:21 »

На мен пък ми харесва да е хладничко, тук е около 15 градуса вечер и около макс 21-22 през деня и е идеално, хич не обичам да ми е горещо в града, само се потиш излишно. Wink Дано да се задържи така, макар че у нас става супер жега, даже да не е чак толкова топло навън и днес взех някакъв вентилатор, дано върши работа, че иначе ... не знам!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 02, 2014, 13:14:12 »

А аз искам да си нося сандалкитеее, роклитеее..... сигурно ще ги нося ноември. както е тръгнало.


бях на прекрасен абитуриентски бал в Монтана. Много по елегантни от това което видях тук в София.
И повечето спортуват от децата...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 02, 2014, 14:20:35 »

svekarva, по-скоро мисля, че още е март, но се опиват да ни убедят, че е юни. crazy

emmmmmy и аз искам да си нося роклите и сандалките  sad

Но пък иначе, за сега съм доволна от деня, защото се оказа, че съм от по-късно на работа, и всърших нещо си мислех, че ще го пиша по нощите.

А и още нещо - като излязох на терасата е 12ч, разни ученици и ходеха напред назад вместо да застанат мирно и да отдадат почит  nea То не че и голяма част от възрастните им дават по-добър пример  nea
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #14 -: юни 02, 2014, 14:51:40 »

pandapanda, остави, да не вземе и юли, че и август да е такъв...Казах го в този смисъл Wink.
По повод на абитуриентките, ето една обявена за абитуриентка на годината във Фейсбук благоевградчанка. Сигурно сте я видяли, ама и аз да я покажа. Много хубаво момиче...Не ми харесва обаче плата на роклята, изглежда като мушама. Отделно снимката не е от най- хубавите, дразни ме разкривената заради колана рокля  nea.


* Desi Tsutseva_n.jpg (62.28 KB, 517x790 - видяно 361 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines