Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:02:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tinycat - 29.06.2014  (Прочетена 55347 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #75 -: юни 12, 2014, 10:09:37 »

м да и на мен много ми харесва smilesmilesmilesmilesmile
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #76 -: юни 12, 2014, 11:30:02 »

И на мен много ми хареса прическата, имаш много хубава коса и няма защо да я прибираш в цял кок, с воала също седи много добре smile  give_rose
Успех на срещата с ди джея, лично на мен ми е много интересно как ще мине, аз не съм сигурна какво точно ще говорим с нашия, единственото нещо за което сме сигурни е първия танц и липсата на определени жанрове ... biggrin

Много ми хареса това с ЛАН партито biggrin
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 12, 2014, 11:39:01 »

 Десито, и ти ли си геймър  smile
 За срещата с ДЖ-я годеникът е приготвил малко музикални желания - като песен за първи танц, ще говорим за ритуалите сигурно и кой ритуал кога ще е, само че това трябва да се координира и с поднасянето на вечерят в ресторанта, а с тях още не сме говорили... Не знам какво ще стане накрая. Знам обаче, че не искаме да има хвърляне на жартиер и  кумско пиле/надиграване. Сега ще видим какво ще предложия ДЖ-я, за да си запълним програмата smile
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #78 -: юни 12, 2014, 12:09:14 »

Не точно геймър biggrin по-скоро гледам да не сядам пред компютъра да ne играя често, защото седна ли не мога да стана с часове biggrin но от време на време се случва покрай моя приятел smile

И ние не искаме жартиер, пиле 100%, игри с обувки и т.н. tease  biggrin
С кой Дж сте и кога ще правите срещи с фото, видео ?
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 12, 2014, 12:15:47 »

Десито, и ти ли си геймър  smile
 За срещата с ДЖ-я годеникът е приготвил малко музикални желания - като песен за първи танц, ще говорим за ритуалите сигурно и кой ритуал кога ще е, само че това трябва да се координира и с поднасянето на вечерят в ресторанта, а с тях още не сме говорили... Не знам какво ще стане накрая. Знам обаче, че не искаме да има хвърляне на жартиер и  кумско пиле/надиграване. Сега ще видим какво ще предложия ДЖ-я, за да си запълним програмата smile
Интересно ми е какви игри играеш на компютъра си?
И също така се замислих,дали случайно с твоето мило не сте запалени геймъри?
Моя вкъщи е постоянно пред компютъра,когато има време. Girl_hide Аз преди години също много играех и то какво ли не,но сега вече нямам толкова желание.
smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 12, 2014, 12:26:53 »

crazynelly, най-вече играя MMORPG-та, имам няколко които си обичам и следя новитв безплатни и платени, които излизат  smile Освен това обичам игрите на Blizzard( WoW, warcraft, Starcraft), Bioware (ME, DA, Kotor) ,Bethesda (Fallout series, Elder scrolls series) , играя и приключенски и хорър игри, понякога Симс като разпускам, НОММ 1-6 и така...геймър съм до мозъка на костите си, от такова семейство идвам  smile и годеникът ми също е - това ни е едно от главните хобита.
Ники още не ни е привикал на среща, може би защото има над 2 седмици оставащи до сватбата. А ДЖ-я е Стоян Петров и понеже ще пътува доста този месец си правим срещата сега. Ритуалите, които искаме са ритане на менче, захранване, чупене на питка, хвърляне на букет (май няма да има много момичета за него и малко се тревожа), рязане на торта, може би захранване с торта на кумовете/неженени двойки.
Нямаме видео...На сватбата на братовчеда на моя годнеик имаше видео и като се сетя какви глупости ръсех в негово присъствие (като колко съм умроена, какъв ужас беше при фризьора, и разни други коментари) направооо умирам от срам  blush blush blush и ужас. Никакво видео за нас  blum
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #81 -: юни 12, 2014, 12:55:38 »

Аз последно играх Transistor http://store.steampowered.com/app/237930/ не я бях играла преди, но доста ми допадна biggrin много булки геймърки ахахахаха интерестни разговори за сватбен форум biggrin

 yahoo и ние сме със Стоян, с още по-голям интерес сега ще чакам разказ от срещата ви smile

Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 12, 2014, 12:58:11 »

 Ще дам отзиви, разбира се! А вие сигурно сте се видели с него като сте си избирали ДЖ още?
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #83 -: юни 12, 2014, 13:02:37 »

Да виждали сме се веднъж на живо, но не сме говорили подробно, защото тогава имаше почти година до сватбата (сега остават 2 месеца), аз нямам притеснения отностно избора ни, но искам да си изясна какво точно ще говорим, за да не забравим нещо smile
Той е много позитивен и добър професионалист, така че съм спокойна smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 12, 2014, 13:09:14 »

 Ох, аз много разчитам на него, да ни помогне със структурата на тържеството (ако мога така да се изразя) и със създаването и поддържането на добро настроение. с младоценецът сме решили да танцуваме и да се включваме максимално, въпреки че и двамата сме пънове, както и ходихме да се учим на хора, понеже и двамата не можем да играем  smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 13, 2014, 06:37:28 »

 Срещата с ДЖ Стоян мина много добре. Уточнихме ритуалите, и часовете за тях, нашите предпочитания за музика, подробности като имена на специалните гости(родители, братя, сестри и тн.).
Има 16 дена до сватбата и още имаме много неизпълнени задачи, много ми е тъпо така, защото през цялата подготовка се стараех да не оставям нищо несвършено.  tomatowar
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 13, 2014, 07:39:51 »

Според мен, колкото и да се старае човек да не оставя нещата за последния момент, при сватбените тържества просто има задачки, които са си за последния момент sad И аз от това се притеснявам!
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 13, 2014, 08:51:12 »

Според мен, колкото и да се старае човек да не оставя нещата за последния момент, при сватбените тържества просто има задачки, които са си за последния момент sad И аз от това се притеснявам!

 goodpost

Абсолютно вярно. Не се чувствай тъпо, просто някои неща трябва да се свършат почти накрая - няма как  tease

Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 13, 2014, 11:17:38 »

Благодаря момичета!
След като потвърдихме гостите (с 20 по-малко от поканените ) е време да поръчаме подаръчета и да приготвим разпределението масите (докато пак не се обади някой да променя нещо).
Другата седмица ще ходим на дегустация  smile, която чакам с нетърпение от както сме капарирали ресторанта!
Днес оправихме медицинските, като ще проверим трябва ли да ходим и до психото. И утре имаме един куп задачи.
 Оказва се ,че в сватбения ден аз ще сменя три тоалета! Един докато ме гримират и фризират и докато върша малки задачки. После сватбената ми рокля за фото сесия. После официална рокля като отидем при родителите и за още една фотосесия (ако времето навън позволява). И после отново сватбената до края на вечерта.  lol   За сега прогнозата в облачно с превалявания - мен ме устройва идеално!
Доста нетрадиционно подходихме към програмата в сватбения ден, но съм  оволна, че гостите ни няма да ни чакат, ще си пътуваме в пакет за ритуалната зала и ще се върнем пак така към ресторанта. А фото сесиите ще сме ги направили докато още сме свежо облечени, нагримирани и фризирани.
« Последна редакция: юни 13, 2014, 11:21:32 от tinycat » Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #89 -: юни 14, 2014, 09:59:57 »

Tiny, късничко се записвам, но с интерес ще следя и аз темата ти през оставащите 2 седмици  Bravo Много ми хареса идеята за различна декорация по масите, много е оригинално  girl_wink Прическата също много ми харесва smile
За тоалетите в свабтения ден..защо ще си махаш сватбената рокля като ходите при родителите? Това нещо не го разбрах..Не знам как ти е организиран сватбения ден, но имай в предвид, че 1-2 неща като се забавят се получава ефекта на домино и после може да не ти стига времето..Освен това като си с грим и прическа има малко риск да ти се развали нещо при толкова много обличания и събличания. Зависи как ти се обличат тоалетите де, може пък да не минават през главата  blum Ти си знаеш, иначе всичко е много хубаво! Браво  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines