Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:19:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tinycat - 29.06.2014  (Прочетена 55349 пъти)
 
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 08, 2014, 12:17:28 »

 Панда, благодаря ти  give_rose От твоите постове знам за Ева, даже още едно момиче ми я препоръча.  smile
 Другата седмица, надявам се ,че ще намеря решение на въпроса.
И Слав това обясняваше - за да се вижда на снимки и сред всичките други булчински аксесоари (бижута, було) и очилата ми - гримът трябва да е силен. Обаче не ми хареса, че аз му обяснявах как всичките ми неща са семпли/обикновени и държа да се чувствам естествено, да си изглеждам млада и свежа, а той само повтаряше не, ти трябва да си силно гримирана понеже си булка. tomatowar
 И аз си држа на моята визия. Пък.  blum  
Мисълта ми е ,че наживо и отблизо не бях приятна картинка  sad не знам дали е нормално или не.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 08, 2014, 19:17:26 »

Щом ти не се харесваш, другото няма значение good
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 08, 2014, 19:24:33 »

 Панда  give_rose
 Надявам се твоето момиче да ме вземе, даже още утре ще й цъфна ако може  smile Харесала съм си това като вдъхновение : http://www.ktmerry.com/blog/?postID=143&san-francisco-bridal-beauty-giveaway  първата снимка най-горе  smile има още на този грим надолу, даже и другите ми харесват. Нежни и свежи.  pardon
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 09, 2014, 13:23:48 »

Тини -как е вторият грим ?Снимки,разказ , туй-онуй  tease blum
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 09, 2014, 16:51:11 »

 Стели ще постна линк в темата за грим  smile
 Иначе изкарването беше приятно, доста по-нежно отношение към кожата ми и самите гримове ми допадат повече, защото не бяха прахообразни (освен сенките), а като кремчета. И съответно го няма това зацапване с прашинки по лицето.  smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 11, 2014, 10:20:09 »

 Малко update около нас :
 - от 20 места предвидени за колеги на моя годеник ще присъстват само 4 за сега и милия ми е малко  huhhuh.gif, но аз съм ОК понеже принципно искахме малка сватба само с роднини  smile
 - комуникацията за сватбените неща от хартия е тоооооооолкова бавна и тегава, нищо не е свършено, затова годеникът ми се хвана снощи и направи номерата за масите  smile
 - днес ходихме да ни вземат кръв за медицинските
  Остават още много задачки  girl_impossible - сватбената кола, списъци с гостите,среща с ДЖ и фото, дегустация на менюто... Малки ми призлява като си помисля колко малко време остава ,а колко много имаме да вършим.
 И най-готиното - днес съм на пробна прическа! Дано да се получат нещата и да съм спокойна, че това е готово за сватбения ден.
 Миналата седмица облякохме кумата (която още не познава кума, ооопс  blum) - нежна зелена рокличка и сини високи обувки , които оригинално ми бяха сватбените обувки, но реших ,че не мога да съм с тях.
 Тази събота ще имаме и родителска среща pleasantry, за да уточняваме сватбения график и задачи.  smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 11, 2014, 10:34:47 »

Колко човека се очертава да дойдат на сватбата?
А медицинските до къде сте ги докарали, не става ли за един ден с взимането на кръв?
Много хубаво, че кумата е готова!  smile Успех с прическата, дано се харесаш!  smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 11, 2014, 10:41:04 »

 Фели, искаме да си покрим разходите чрез мед. фонд, за която цел трябва да си минем през личния лекар, да отидем дан и вземат кръв и тн. и годеникът настоя да не е на частно, а да сме си минали по лекарите както трябва.  smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 11, 2014, 10:50:10 »

И медицинското ли става през фонд? Освен изследванията? Аз също се осигурявам допълнително, половинката не обаче. Чудя се дали си струва, щото през фонда не ми мърдат поне два-три дни, да не говорим с отчитането на парита, а пък общо, медицински и Васерман, ми е 25 лв. на човек...
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 11, 2014, 10:54:48 »

 Ами през фонд става, ако имаш фактура и бележка от личен лекар, така ни казаха. Разбира се първо казаха ,че полицата ни не го покрива това медицинско за брак, но се оказа, че леко са се объркали  huhhuh.gif Досадно е, ама за да има мир се съгласих. На частно е по-бързо, във Вита е по 43 лв на човек, В Торакс е по 30 (ако цената е актуална), в Санус е по 20 лв/човек.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 11, 2014, 11:09:01 »

Какво включват тези пари? Не трябва ли медицинско тип за работа и Васерман?
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 11, 2014, 11:10:25 »

 Медицинско за стъпване в брак се казва документа, взехме си от книжарница. Парите са за кръвните изследвания и печатите.
Още 4-ма души от моите роднини пърнаха откази преди малко  blush Ще останат ли гости въобще  pardon
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 11, 2014, 11:16:34 »

Медицинско за стъпване в брак се казва документа, взехме си от книжарница. Парите са за кръвните изследвания и печатите.
Още 4-ма души от моите роднини пърнаха откази преди малко  blush Ще останат ли гости въобще  pardon
Не се панирай изобщо! Искам да ти кажа,че на моята сватба не дойдоха 20 души! Една маса ми седя празна. Обаче не оставих това да ми съсипе сватбата. и цяла вечер танцувах и се веселях!
Храната после беше много и напълнихме хладилника до горе.Дадохме и на кумовете даже храна и торта.
Бяха ни останали два етажа от нея.  Много алкохол,вода и т.н. Всичко си остана за нас и не съжалявам.
Успях да видя втория ти грим и много ми хареса. Макар че не знам защо ги  криеш толкова снимките.
Няма от какво да се притесняваш според мен.  girl_wink
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 11, 2014, 12:31:12 »

Аз Санус така и не можах да го открия къде е! Менах от там /Пиротска 10/, гледах, гледах и нищо не видях! sad
Нели, ако може да споделиш къде точно се намира, ще съм безкрайно благодарна! smile
tinycat, аз пък се моля някои от гостите да отгажат, колкото и странно да звучи... защото се събрахме повече хора, отколкото ми се ще и може да побере ресторанта и то за да няма сърдити и както се казва канени от кумова срама... Силно се надявам, че хората на които държа ще са до мен, дано тези, които ти отказват да не са от важните за теб хора  smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 11, 2014, 12:43:57 »

 Фели, и аз се молех за същото - да има отказали - защото ми беше много сложна подредбата на масите, а така се нареждат идеално. Малко гадно, сори.  smile Отказват хора, които са гости на родителите ми.

Да си кажа, така като знам, че на сватбата ще са само хора с които сме расли заедно и най-близки роднини, малко ме поотпусна предсватбената треска.  tease
Нели, не ми харесва някакви снимки с моя лик да се носят из нета  smile и затова трия. А да те питам, тези снимки, които Ники ти даде почти веднага след сватбата - някаква специална бърза услуга ли е това или всеки може да получи няколко кадъра така  blush Аз трябва да си говоря с Ники де, ама да си питам.  smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines