Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:24:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tinycat - 29.06.2014  (Прочетена 55352 пъти)
 
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 30, 2014, 10:50:59 »

tinycat, Първо честита темичка. Пожелавам то един изпълнен с магия последен месец и без нерви Wink give_rose
Много ми харесват нещата които си показала, мога да ти дам идея да кръстите масите на някои ваши любими места в Азия. Особено щом това е повод за вашето запознанство и началото на вашата приказка Wink
ПП: Стана ми любопитно за срещите на Попа, защото познавам доста аниме фенове... Някои от които ходят на тези срещи, да не се окаже, че и теб познавам. Ако не ти пречи дали на лично би ми казала как се казваш, че съм голяма любопитка blush
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 30, 2014, 10:57:38 »

Миеле, погледни си личните съобщения  give_rose
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 30, 2014, 12:47:41 »

tiny може ли да ми кажеш къде ще си ги печатате. Аз мислех да нямаме, но сега май искам поне менюта pardon
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 30, 2014, 12:55:08 »

Тини,с радост се записвам в твоята темичка.Направо ми се омая главата от красоти  Girl_hide . Всичко е много стилно.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 30, 2014, 13:04:07 »

госпожица, ще позлваме книжарница Химера в Младост 1 с/у Мистър Пица. Ако там не се получат добре пробните копия обмислям вариант за Двете Елши или да питам в Полиграфическия комбинат. Освен това тук в младост е и офиса на cardbg.com -затова и те са ми като резерва.
stelkkka, благодаря. Малко се олях със снимките, ама от толкова време ги трупам на компютъра ми  blush
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #20 -: май 30, 2014, 17:38:31 »

Ох,много ми хареса твоята кутия и да ме прощаваш,ама си взех днес и аз  blush
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 30, 2014, 20:52:23 »

bride_varna , много се радвам!  yahoo
При мен майка ми я купи кутията от Джъмбо и ми я предложи.
А иначе из нета намерих и този вариант на същата кутия :
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 30, 2014, 21:30:51 »

tinycat, много ми харесва идеята за различна украса на масите и в същото време свързана с малки детайли. Споделям идеята на milenkata и мисля, че на масите ще отиват имена свързани с цвета/цветята на декорацията  good

Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 30, 2014, 21:36:45 »

 Викито, и на мен ми харесва идеята с имена на цветя, и въобще с имена, обаче си представям по-възрастните гости как объркано не знаят къде да прочетата и къде да седнат и как не правят връзката цвете/маса  angry
Затова номерата ми се виждат безопасен вариант, поне са ясни.
Ще го мисля до последно  shok
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 30, 2014, 22:09:41 »

Слaгaте тейбълкa нa булчинскaтa мaсa с номер 1 и тaкa никой нямa дa се бори зa първото място  good  blum blum
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 31, 2014, 08:46:51 »

Радвам се,че си успяла да осъществиш идеята си за различна украса на всяка маса!  yahoo
На гостите ти определено ще им бъде интересно. smile  danceg
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 31, 2014, 09:09:33 »

Tinycat, а вие ще имате ли разпределително табло? Ако имате и имате шафери/ки да съпровождат неориентираните гости спокойно може да заложиш на табло. При нас ще има табло, картички с името на гостите на местатя им и двете шаферки и двамата братя ще имат копия на разпредението, за да асистират.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 31, 2014, 09:16:44 »

госпожица, няма да имаме табло. Вместо това двете сестри ще са координаторки съответно за дете семейства - ще ги посрещат и настаняват. Също така мислим да оставим гостите сами да изберат как да седнат на масите си. Въпреки че понякога стават и гафове с това - на сватбата на сестра ми бях много заета и моя ми помагаше и когато отидохме да седнем - изненада - нямаше две места едно до друго  Oh my ...
Не е късно да си направим и табло, ресторанта има една голяма стойка, на която слагат огромни менюта или евенти.
В момента се мъча с етикетите и менютата, много съм зле с Word  bad
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 31, 2014, 09:40:18 »

Според мен е добра идея това с имената.
Ние също тръгнахме без, но в крайна сметка си направихме, след като се почна едно (родителско) - този трябва да е до еди кой си, щото с него си говори, а с другия не се разбира.
После и приятелите ни установихме, че въпреки че се познават всичките, пак трябва да ги направим по групички и... Се стигна до идеята с картичките.

Но виж, сега се замислям за табло на входа на ресторанта. Ние нямаме такова, а мислехме да сложим на всяка маса списък с хората, които седят на нея. Не знам дали с таблото не е по-практично. То ще върши работа само за родителите, ако питате мен, щото повечето приятели (поне при нас) се ориентират като видят "сродните" =)
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 31, 2014, 09:49:34 »

Рози,това с настаняването на гостите си е цяла нАука. С таблото за гости пак си представям възрастните роднини как обикалят неориентирани  sad въобще за тях е най-добре някой да си ги заведе до масата и да им каже "Заповядайте!" , а младите вече може с табло, картички, координатор.
На сватбите, на които съм била до сега винаги е имало координатор, който пита за име и фамилия и казва масата и това е било напълно достатъчно (за мен поне).
А нашите роднински вражди и сърдения сме ги взели предвид  blum Пример баба ми и снаха й не могат да се дишат и са на отделни маси. Но баба ми мрънка, че не иска да е далеч от внучето и правнучето, но не иска и да е на "оная забутаната маса" ... И така още като си избирахме ресторант, избирахме по това дали ще можем и как да настаним гостите по най-добрия начин. Разпределението ми е готово от два месеца поне  blush само чакам потвърждение от гостите и това е.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines