Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:44:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tinycat - 29.06.2014  (Прочетена 55343 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« -: май 29, 2014, 18:32:45 »

tinycat и до вашата сватба остава само месец. Ето я и твоята темичка, в която да ни споделяш емоциите и вълнението около големият ден  weddingday

Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 29, 2014, 18:47:40 »

Честита тема!! Искаме разказ! Разказ искаме - как се запознахте, как получи предложението, всичко, всичко...снимки на аксесоари...
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 29, 2014, 19:20:29 »

госпожица, благодаря от все сърце за темичката! Тайничко си мечтаех за такава  DANCE
blackisback, както казват в Народното събрание - благодаря за въпроса  dance

С моя годеник сме двойка почти от 10 години - когато започна нашата връзка аз бях на 18, а той на 24.
Преди две години, когато се сгоди и омъжи сестра ми, аз станах член на форума тук, турсейки полезна инфомация и съвети  blush И мечтаейки си някой ден и аз да съм участник тук заедно с останалите булки pardon
И така сега съм с випуск 2014 булките  Bravo
Декември миналата година докато си говорехме с моя приятел за брак, той предложи да ме разведе по магазините, да си избера пръстен и да я почнем и ние тая работа с вдигането на сватба  smile
И месец по -късно получих, не чак толкова романтично, но все пак от сърце , предложение за брак пред микровълновата печка вкъщи докато топлех нещо  blush blush blush
Две седмици по-късно казахме на родителите (имах здравословни проблеми междувременно) и от 15 февруари почна да тече сватбената подготовка!
Ще покажа снимки от всичко  tease
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 29, 2014, 19:51:48 »

Тези спонтанни предлагания са ми много симпатични, вероятно, защото моето го получих, докато си миех зъбите biggrin

Разкажи сега как казахте на родителите и как поканихте кумовете biggrin
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 29, 2014, 20:39:54 »

И сега почвам да разказвам за сватбената подготовка!

След много ходене, разпитване и разглеждане се спряхме на ресторант Стара София в хотел ВЕГА. Обстановката е много приятна, управителя е супер енергичен и разбран, всички хора от хотела и ресторанта, с които е трябвало да говорим до сега бяха много мили и отзивчиви. Поканиха ни да видим сватба там преди да капарираме и попаднахме на едно много интересна и красива сватба, по една случайност отразена от фотографа, който избрахме.

Фотографът е Ники Митев. Срещнахме се и с други, но той ни беше първи избор и с много нагласяване на датата направихме така ,че и да работим с него и с ДЖ-я, който много ни допадна – Стоян Петров. И двамата са много отзивчиви и приятелски настроени.

Целия март месец се занимавах с избора на декоратор/агенция за декорация. Останах доста разочарована от бавната или пълна липса на комуникация от няколко дами, с които се видяхме. Най-отзивчива и готова да се справи с моята леко сложна идея за украса се оказа Валерия Рекалова – много е приятна и ми съдейства на 100%, нямам търпение да видя как ще се получи декорацията!
През март си поръчах и роклята от представители на модна къща „Аз и Ти“ в Асеновград. Ако бях намерила този модел тук в София щях да си го взема от тук, но каквото такова.  smile


Поканихме кум и кума - най-добрата ми приятелка от детството и негов приятел на детството.  heart

През април се занимавахме със сватбените покани, изработка на Маша Митева.  По този случай имахме годежна фото сесия и две седмици по-късно поканите бяха готови и почнахме да ги раздаваме. Всички много ги харесаха, но най-много родителите и бабите, хаха.  pardon
Снимки от поканите :


През май се занимавахме с по-дребните неща – халките са готови, всички дреболийки по сватбата, избрахме торта и вкус за нея, облякохме младоженеца, избрахме от къде да са погачите и днес купихме бутилки за сватбената ракия от Рубин в Плевен!
Снимки на дреболийките, комбинация от купени и преправени неща и неща, правени от сестра ми:

(халките са на сестра ми и съпруга й)




В галерията ми има снимки на обувките, чашите и картичките за гости  blum
Общо взето сме избирали всичко много старателно и с много любов и мерак! Веднъж ще се женим, все пак  danceg
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 29, 2014, 21:28:49 »

Честита темичка!  yahoo yahoo
Всичко е прекрасно!
 И ние сме с Ники!  heart
Оправи ли се проблема с роклята ти?  smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 29, 2014, 21:38:41 »

Нели, на този етап роклята е ОК и съм спокойна, но ако трябваше да избирам отново нямаше да се занимавам с Асеновград въобще  tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 29, 2014, 21:48:02 »

Честита тема! Всичко е в много нежен син цвят и много ми харесва!
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 29, 2014, 22:29:27 »

Честита тема  give_rose

Всички дреболийки са много нежни и красиви, сестра ти се е справила чудесно  good

Любопитно ми е как ще изглежда декорацията - когато стане ясно да разкажеш  yahoo
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 30, 2014, 07:23:50 »

  След много чудене реших букета за хвърляне да е изкуствен, за да остане за спомен на който го хване  pardon
Снимка:

crazynelly, да с роклята сме ОК, но съм разочарована от сватбения център и тяхното отношение. Дадох им рокля без дефекти, върнаха ми я разпадаща се. Помолих да я оправят - върнаха ми я по-малко разпадаща се. И казаха, че това е съвсем нормално  angry Както и да е, оправих се.  smile
pandapanda, благодаря ти! Идеята на син цвят на сватбата идва от годежния ми пръстен, който има сини топази.
Vikito_19 - декорацията на ресторанта ще е от живи цветя и свещи. Няма да има калъфи, воали, перлички и тн. Реших, че искам всяка маса да е различна (с обща тема, която ги свързва) и ползвах тези снимки за вдъхновение :



Младоженската маса ще е в основния мотив на сватбата - синьо и бяло. Останалите цветове по масите ще са като на снимките горе. Как ще се получи ще разберем чак на сватбения ден обаче  pardon Свързващите елементи са зеленото в аранжировките, плуващите свещи и номерата на масите,които ще са еднакви).
В момента на дневен ред за хартиените неща - номера за маси, етикети, менюта и програми.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 30, 2014, 08:12:52 »

Ех, колко ги обичам тези индивидуални темички! Честита тема и от мен!  smile
Ще се повторя, но искам да кажа, че дреболийките са просто прекрасни  Bravo Много нежно синьо, аранжирано с вкус!
В трепет съм да чета и другите публикации с разкази biggrin
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 30, 2014, 09:01:52 »

Tiny много сте напред в организацията.  А хартиените неща сама ли си ги правиш?
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 30, 2014, 09:15:54 »

Фели, благодаря ти. Сестра ми планира да си измайстори всичко за кръщенето на малкия.
Госпожица, сами ще ги правим хартиените неща. Аз отговарям да намеря подходящи картинки и да измисля текстовете, а годеникът отговаря да ги оформи. За разпечатването сме си харесали една книжарница тук, ако там не се получи ще търсим друг вариант.
За сега това съм приготвила като номер на маса :
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10288792_10202219781471099_1739612716560735765_n.jpg
Само че...може би номерата не са удачни - кои родители да са маса 1 и кои маса 2?  huhhuh.gif
С номерата е най-лесно да се оринтират гостите, но пък може и да имазасегнати. Като знам моята майка и бащата на годеника колко са докачливи  pardon Та мисля за имена на масите сега. Освен цветове и градове не се сещам за друго.  sad
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #13 -: май 30, 2014, 10:18:51 »

tinycat Първо честита темичка!
Пожелавам ти много обич и ден изпълнен с вълшебство!
 give_rose give_rose give_rose

Относно номерата - можеш да ги съчетаеш с името на цветята на масата - примерно маса "лилава орхидеря" или само "орхидея" (само пример не знам какви цветя си подбрала), другия вариант е с цветовете и разни красиви думички (розова феерия,небесна синева, лилаво съвършенство...) Само това ми идва наум smile

Разбрахме че се познавате от 10 години, но не ни каза как се запознахте, как се събрахте...? blum
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 30, 2014, 10:32:19 »

milenkata, запознахме се покрай срещите на аниме феновете - всяка събота на Попа в София от 18 часа  blum blum blum  фенове на японското аниме и манга и въобще на японската култура се срещахме тогава редовно и там се запознахме, а и се оказа че сме си съседи в квартала.
И до ден днешен се провеждат тези срещи, аниме общността в България стана огромна! Едно време бяхме 20-30 души, а сега са стотици smile
И така ни е обща мечта да поживеем в Япония и из Истока като цяло. Първата стъпка е че това лято ще ходим на месен месец из Азия,а по-натам ще търсим вариант и да живеем и работим там  smile
« Последна редакция: май 30, 2014, 10:34:58 от tinycat » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines