Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:40:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tinycat - 29.06.2014  (Прочетена 55993 пъти)
 
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 14, 2014, 15:44:51 »

 Лорка, благодаря ,че следиш какво се случва с мен  smile
 Идеята за обличане/събличане на роклята идва от факта, че не е много тържествено да се кача в блока на родителите ми с роклята. Просто някак си разваля момента на изненада за гостите (които вече ще са там) и отнема от тържествеността. Иначе втората рокля си я търся такава, че да се облича лесно и да не ми развали косата и грима (които вече ще са минали през основната фотосесия и без това).  smile
 Днес оправихме и табелките са масите - с номера са, малки и много красиви според моето скромно мнение.  smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 14, 2014, 18:03:02 »

  Tiny като бивша булка те съветвам да премислиш видеото, дори и да е любителско. На мен денят ми мина като миг и с нетърпение чакам видеото, че да видя и аз как е било на сватбата Wink
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 14, 2014, 18:12:47 »

 Госпожица, много се зарадвах като видях ,че си писала във форума! Как минава медената седмица? Кога ще се похвалиш, целия форум те чака да се покажеш булка!  smile
 Ние сме твърдо не за видеото, моя годеник отказва, а и аз не съм фен. Предполагам ще се намери някой и с камера да снима....ще видим.  smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 14, 2014, 18:55:14 »

Госпожица, много се зарадвах като видях ,че си писала във форума! Как минава медената седмица? Кога ще се похвалиш, целия форум те чака да се покажеш булка!  smile
 Ние сме твърдо не за видеото, моя годеник отказва, а и аз не съм фен. Предполагам ще се намери някой и с камера да снима....ще видим.  smile
Да ти кажа честно и ние мислехме да нямаме видео,но според мен щяхме много да сгрешим,ако не бяхме си наели.
Ние с милото се бяхме панирали тотално с това видео.Много се притеснявахме да ни снимат, защото не ни се е случвало такова нещо до сега.
Оператора през цялото време дори не го забелязвахме.
Но сега нямам търпение да видя видеото ни и се надявам да се уловил всички наши мили и скъпи моменти от този ден,защото фотото не може да хване всичко. Все пак това е видео! Има различно движение и различно виждане на нещата.
Много се радвам,че имахме видео,защото завинаги ще можем да си гледаме тези наши щастливи моменти,дори когато ни е най-тежко и един ден ще ги показваме на децата ни! LOVING

 




Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 14, 2014, 19:19:15 »

Ех ще се покажа може би другия уикенд Wink
Медената седмица е супер,  най-доброто ни решение беше да заминем веднага, препоръчвам ви го, дори и да е за 2 дни в Боровец,  просто време да се осъзнаете и да се гледате влюбено Wink
Аз надничам любопитно вэв форума когато имам време smile
Радвам се,  че се реши проблемът с грима и че подготовката ви върви гладко smile
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #95 -: юни 14, 2014, 23:12:08 »

Аа сега разбрах, права си, че няма да е тържествено, ако това е момента, в който те виждат с роклята  smile А за видеото съм съгласна с другите момичета..на видеото можеш да чуеш звука от самата сватба, смеха на хората, въобще да усетиш атмосферата изцяло и да преживееш наново моментите..аз гледах само едно клипче от нашата сватба и почти се разплаках biggrin
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юни 15, 2014, 08:30:37 »

 Такааа, благодаря ви момичета.  smile
 Днес имаме родителска среща, за да обсъждаме детайли около сватбения ден, кой с какво ще помага и тн. Може да раздам задачи днес.  pardon На В му дойде музата и сега ще прави сватбени менюта. Имам малко притеснение обаче, понеже той иска да са индивидуално и всеки да си има, обаче къде ще ги сложим по масите? Декорацията ще е симетрична - аранжировки с цветя и свещи около тях, към това всяка маса има малка табелка с номер, и къде да ги сложим тия менюта? Някакви такива дребни работи ми занимават ума.
Нещо вътрешно ме чопли, че прическата не е точно това, което бях планувала, искам да е по-малко къдрава.  sad Сигурно звуча ненормално, но като вътрешно усещам ,че нещо не е наред винаги се оказва, че е имало защо и сега мисля как леко да я променя така ,че да съм доволна.  scratch one-s head
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юни 15, 2014, 09:13:36 »

Менютата,  ако има подложна чиния може в нея, а ако няма,  там където би била, между вилицата и ножа smile
 За прическата,  сменяй, докато имаш време.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юни 15, 2014, 09:24:45 »

tinycat, мисля че на половината ден ще ти е по-малко къдрава вече smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 15, 2014, 09:26:40 »

 Госпожица, мислим салатите да се сервират точно преди гостите на влезнат в ресторанта. Тоест мястото между ножа и вилицата ще е заето  pardon
 Момичето с прическата е супер разбрано и ще ми съдейства за каквото поискам,в това съм сигурна. Имам 4 часа за грим и прическа - ако не стане от първия път, ще стане от втория!  smile
Панаа, и тя това каза и си е така, въпреки че пробните къдрици ми седяха до следващия ден докато не се изкъпах при все че ги ресах, слагах на кок, на опашка, спах върху тях, а те си седяха.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юни 15, 2014, 14:03:55 »

Е значи си от късметлиите, на които къдриците им държат Wink
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #101 -: юни 15, 2014, 16:37:38 »

Миличка, не се притеснявай да променяш, пробната прическа е точно затова, за да прецениш кое ти харесва и кое не smile Щом са ти издръжали толкова много, спокойно можеш да я накараш да ти ги направи по-небрежни и пак така ще си стоят. Аз също исках много да променя 2 неща в моята прическа и се чудех ще станат ли, и те наистина станаха, и наистина се харесвах много повече отколкото на пробната!  good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #102 -: юни 19, 2014, 08:35:42 »

Тайни, какво стана с пробната? Направи ли промените? Въобще докъде си с подготовката? какво ти остава...

Гледам че нещо не си много активна тези дни, но предполагам защото наближава вече blum Младоженеца вълнува ли се?
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юни 19, 2014, 09:43:43 »

 Милена  give_rose кротнах се тези дни понеже моите задачи свършиха и останаха тези на годеника ми!
 Разбрала съм се с момичетата за грим и прическа - ще са на линия в хотела и там ще ме приготвят. Кумата също ще е там за нейните грим и прическа. За прическата много се колебая, но мисля да е с по-малко къдрици и да е по-малко прибрана в кок отзад и повече пусната, така се харесвам!
 Предния ден съм със сестра ми на маникюр и педикюр в Инглот - тя си ги хареса и запази час.
 Днес станаха готови етикетите за сватбената ракия и ще ги лепим довечера.
 Вчера си взех рокличка от Дафни за между фото сесията и ходенето до вкъщи. Ще я ползвам и като резерва за сватбеното тържество. Поръчах си и обувки за нея, които чакам днес или утре - много готини бели Мери Джейн обувки.
Утре сме на дегустация на менюто и след това ще си изготвим и хартиените менюта за гостите. А в събота имаме среща с управителя на ресторанта, за да си направим уточненията.
Само на фотото още не сме планирали среща и не сме показали програмата.  sad
Приготвила съм списъци с багаж, измислила съм кой какво ще носи и така.  tease
Аз си се снимах с роклята и много се харесвам  smile само поглеждам от време на време снимката и чакам да я облека отново!
Оставям линк към пробния номер за маса - само изпринтен без да е изрязан и сгънат : https://www.flickr.com/photos/125310146@N06/14455872384/
Спряхме се на малко по-различна хартия, където цветовете изпъкват повече  smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юни 19, 2014, 09:52:35 »

Имате време и за среща с фотото!
Номерата са се получили много добре. Хартията е перлена и много приятно лъщи - ефектно е! girl_wink
Добре си го измислила с прическата - важно е да се харесваш и да се чувстваш комфортно.
Каква точно е програмата за деня, до колкото разбирам ще се видите, отивате на фотосесия и после се връщате отново? crazy
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines