Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:09:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tinycat - 29.06.2014  (Прочетена 56007 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 11, 2014, 13:00:44 »

Фели, и аз се молех за същото - да има отказали - защото ми беше много сложна подредбата на масите, а така се нареждат идеално. Малко гадно, сори.  smile Отказват хора, които са гости на родителите ми.

Да си кажа, така като знам, че на сватбата ще са само хора с които сме расли заедно и най-близки роднини, малко ме поотпусна предсватбената треска.  tease
Нели, не ми харесва някакви снимки с моя лик да се носят из нета  smile и затова трия. А да те питам, тези снимки, които Ники ти даде почти веднага след сватбата - някаква специална бърза услуга ли е това или всеки може да получи няколко кадъра така  blush Аз трябва да си говоря с Ники де, ама да си питам.  smile
Услуга е,за която се заплаща. По-добре поговори с него. Wink Той ще ти обясни по-добре от мене.
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #61 -: юни 11, 2014, 13:13:01 »

Наистина звучи малко гадно, когато си правим сметка някой да не дойде, още когато го каним, но аз продължавам да не разбирам и възприемам идеята да се канят хора с които не общуваш, било то дори и само по празници (рожденни дни, коледа...), а като чуя за половинките на колегите, които дори не сме виждали и едва ли някой път отново ще се видим откачам  crazy  nea
За снимките те подкрепям и на мен не ми е приятно, но то си е до човек...
За Васерман питахме в Бодимед и казаха 40лв (според мен на човек), но може и да бъркам

Тини, къде ще ти правят прическата, няма ли да я същетаеш с моминско парти или нещо подобно smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 11, 2014, 13:23:54 »

 Деси и аз не обичам такова "лицемерие"  да каниш хора, към които нямаш никакво отношение, но решихме да оставим родителите си да поканят важни за тях хора - кумове, приятели, братовчеди.
Нищо ,че не ги познаваме, ще се радваме да споделим празника с тях, защото са важни за родителите ни.  smile
Самото исзледване васерман е за хив + сифилис (така прочетох в нета) и има различна цена по лабораториите. В Рамус е 22 лв/човек. Утре с резултатите ще отидем при личните лекарки, за да попълнят медицинските и да сложат печат - сигурно ще платим потребителска такса там. И това е в общи линии, надявам се да не ни пратят из диспансерите по София.  smile

Няма да имам моминско парти  smile освен ако не е ЛАН парти за игра в мрежа, хаха. Не обичам да ходя на барове/заведения и съм голямо дърво и не танцувам (за сватбата ще направя изключение!). Ще излизаме с кумовете другата седмица по някое време и със сестрите ни по-натам. Не смея да отлагам прическата, защото ако не се получи днес, ще търся друго момиче за косата и ме е страх, че в последния момент няма да има кой да се наеме с мен.  sad
« Последна редакция: юни 11, 2014, 13:26:46 от tinycat » Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 11, 2014, 13:26:33 »

Тин ,много организирана булка си-евала.Изтървах снимката с грима и ако не те притеснява може да ми я пуснеш на лични...ако да -ще черпя идеи от нета  Wink
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 11, 2014, 13:30:11 »

 Стели, пратила съм ти  tease
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 11, 2014, 18:36:28 »

 Ето резултатът от пробната прическа : https://www.flickr.com/photos/125310146@N06/
 Аз се изкефих на момичето и на салона - много свежо беше!
 Понеже това момиче а майстор на кокове реших да се възползвам и да имам полу-кок (ако има такова нещо). На сватбата ще искам по-голяма част от косата ми да е пусната и по-малко да е в кока.  smile
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 11, 2014, 18:45:37 »

Аууу прическата ти е много хубава. Много ми харесва, а и много добре ти седи smile Браво, радвам се че и ти си доволна smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 11, 2014, 19:01:33 »

Много е хубава прическата! smile  give_rose Браво на фризьорката.  good
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 11, 2014, 20:15:42 »

Прическата е супер. С воал или не - супер е  Bravo
Имаш много хубава, дълга коса  smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 11, 2014, 20:28:40 »

 И на младоженецът му допадна, мисля че това ще е косата.  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 11, 2014, 21:53:44 »

 good

супер си smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 12, 2014, 05:43:04 »

И на мен много ми харесва! Надявам се и да е удобно с такава коса.
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #72 -: юни 12, 2014, 07:06:05 »

Страхотна прическа  good
Много добре стои с бритон и ти отива  Bravo
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 12, 2014, 07:30:31 »

 Благодаря! И аз се надявам да е удобна,а ако не е в ресторанта ще съм рошава гарга с пусната коса  crazy
Довечера сме на среща с ДЖ-я  Yes
« Последна редакция: юни 12, 2014, 07:33:55 от tinycat » Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 12, 2014, 08:32:46 »

Харесва ми! Обемът отгоре е много добре, харесвам когато не е зализано. Ако се чувстваш добре така, не се колебай, чудесна си Bravo
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines