Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 04:12:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tinycat - 29.06.2014  (Прочетена 55733 пъти)
 
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 31, 2014, 10:31:31 »

О, в такъв случай благородно ти завиждам  Girl_hide

Аз се бях възгордяла, че с 30 души рода няма да имаме проблеми... моята рода на една маса, на милото на друга... И после се почна с това кой до кого да стои.


Верно си е цяла наука  danceg
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 31, 2014, 10:33:52 »

 Рози, и моите са точно 30, разделени на 3 маси по 10.
 Мисля, че с картичките с имената на гости се вкарвате във висшия пилотаж на сватбеното настаняване  blum  Прекалено сложно става, освен това много хора ще си разместят картичките с чужди като не им хареса къде сте ги сложили (българска работа  Bravo).
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 31, 2014, 14:02:20 »

Ей това ми е най-сложното от цялата организация Разпределението по масите ,И се получава така,че имам маси с по 7 човека и такива с по 15 ...пфффф още не е доизмислено  crazy
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 31, 2014, 19:10:58 »

 Днес си записах час за пробна прическа при Слав - другия петък съм при него,а още не съм се спряла на конкретна идея  to pick ones nose
Ето това ми харесва за сега
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 31, 2014, 20:48:06 »

Щях да кажа, че ми идва малко рошава и всеки дневна, ама те тия проблеми са си мойта глава  crazy

Edit: Офф много съм зле, аз си мислех, че пиша в темата за прическите там слагам няколко подобни, които ми харасват на мен.
« Последна редакция: май 31, 2014, 20:49:55 от pandapanda » Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 31, 2014, 20:52:56 »

 Панда, има истина, в това което казваш.
 Сватбенитеп рически са традиционно коковете, но аз не искам. Косата ми е много сходна като косъм и дължина като на снимката и затова я взех за пример  smile
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 01, 2014, 13:09:38 »

Тини и на мен ми идва малко ежедневна .Какво ще кажеш за нещо такова

или

 Makeup
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 01, 2014, 13:16:03 »

 Стели, много готини предложения, благодаря!  cleopatra  Ще покажа на фризьора, дано да може да се справи. Мен само ме тревожи факта, че поне до сега като са ме къдрили, къдриците не са издържали повече от час.  girl_impossible
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 03, 2014, 17:23:02 »

   С тези бутилки се сдобихме от Плевен :
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/p417x417/10402855_10202244151280329_1641074946992431885_n.jpg
Изпити и готови за пълнене.  smile
   Тази седмица реших, че искам да осигуряп рофесионален грим и прическа и на кумата и ще се правим заедно. Според вас 3 часа ще стигнат ли? Аз искам прическа като показаните горе, а тя няма претенции.
   Освен това тази седмица трябва да реша къде да се приготвя - в хотела или вкъщи. И двете си имат плюсове и минуси, но най-голямата разлика е,че ако се приготвя в хотела съм го измислил така, че гостите да не ни чакат. Ако се приготвям вкъщи заради фото сесията ще се наложи гостите, които ще се съберат при родителите ни, да чакат около 1 час и 45 минути до гражданския брак. Ще са 40 човека, ще има напитки и хапки, но ще са натъпвани в два апартамента, не знам...
Какво бихте ме посъветвали?  smile
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #39 -: юни 03, 2014, 17:56:18 »

Тини честита темичка и от мен smile
Много смело решение за украсата на масите, браво за което smile
От къде ще те взима младоженеца, ако е от хотела ето още един плюс да се подготвяш там. Отностно времето за грим и прическа на теб и кумата ти, според мен заложи едни 4-ри часа, за да няма излишни притеснения, по-добре да сте готови малко по-рано...и все пак най-добре говори със Слав Wink

Тези бутилки ще ги пълните с вино и ракия предполагам? Ще имат ли някаква украса?

...и още нещо smile Поканите са страхотни!
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 03, 2014, 18:11:32 »

   Деси, благодаря ти!  give_rose
   И двата вида бутилки са за ракия, просто не можахме да се спрем само на един модел и си взехме и от двата. На всяка маса ще има по една от 1 литър + 2 от високите. Ще имат етикети, които още не са готови.  smile
   Благодаря за поканите, те са ми любимото по сватбата до сега smile За декорацията - не смея да си представям крайния резултат даже, кой знае дали няма да е манджа с грозде  blum
Надявам се Слав да може да ни отдели 4 часа, принципно ми каза ,че за сега няма други записани часове (добре че сватбата е в неделя!), защото иначе ще трябва да търся втори фризьор/гримьор за кумата. Даже се чудя дали така не е по-добре, понеже едновременно ще ставаме, вместо да се изчакакваме.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 07, 2014, 16:51:15 »

 Аз да се оплача . Днес ми е много тегаво! Чувствам се като с вързани ръце - имаме важни сватбени задачи останали за вършене, а тези дни всичко става толкова бавно.  sad Вчера пробна прическа нямаше, защото момчето го мързеше (каза си) и сега много съжалявам ,че не бях по-настоятелна. Може и да му звънна и да си направя все пак пробата, но усещам как това ще ни вкисели отношенията. Пробния грим - средна работа. Бях много сигурна ,че тази задача съм я свършила, а сега ми се отвори наново да търся и организирам грим и прическа. Благодаря на момичетата, които ми дадоха координати на техни хора! И сестра ми се включи с помощ и даже имам час за прическа за сряда, но само като се сетя за това и ми се свива всичко.
В крайна сметка обаче това е просто first world problem и няма какво да се тормозя толкова, единственото което е,че съм разочарована в момента. olele
Роклята ми също е повод да се притеснявам леко, ще се разпадне ли по време да сватбеня ден или ще издържи? Не е много ясно,затова казах на сестра ми да си вземе силиконовото пистолетче.  blum Майка ми каза, че ще носи комплектче за шиене...Ако ви е интересно - за да ми намалят дължината на роклята са разлепили/разшили канта с дантела в долната част и след това ми го върнаха незапен/незашит и той съответно си е готов по всяко време да падне. И покрай него дантелените елементи също са се размърдали...Абе оплескана е жестоко роклята, но майка ми я пооправи. Уж.  pardon
   Реших, че прекалено много време загубих в дизайна на етикети, менюта и програми и го оставих като задача на една дама, която си се занимава с това. Дадох й моите материали и  чакам да ми покаже какво е сътворила. Fly
И последно - през цялото време имам чувството ,че забравям нещо, но не знам какво! Имам списъци, чета ги, гледам ги, умувам - нищо не ми идва на ум, но чувството ме човърка.
   Поне от хотела много ми съдействат и ще ни дадат ранно настаняване! Решихме окончателно моята подготовка да протече там, последвано от фото сесия с кумовете, връщане при родителите , вземане от родителите, хаха - без нищо традиционно като  игри,хора и тем подобни и всички с гостите потегляме към ритуалната зала! Така гостите няма да ни чакат сами, ще осъществим така желаната от мен фото сесия в хотела, няма да се налага да чистя вкъщи  TONGUE и ще имаме след сватбена фото сесия, където ще имам шанс за други грим и прическа!
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 07, 2014, 18:01:00 »

Tinycat това е то пред сватбената треска.  Всичко ще ти се нареди,  не го мисли толкова.  Много е хубаво,  че има кой да ти помага, а за роклята, стига да се разпадне след първия танц, все тая, няма да ти потрябва пак Wink
Ние ще имаме снимки само утре,  а аз взех да пъпчасвам както никога до сега...
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 07, 2014, 18:10:37 »

 Госпожица, пази спокойствие и утре може да разчиташ ,че грима ще скрие каквото и да се е появило  smile Когато аз се притеснявам  винаги ми излиза една пъпка между веждите и имам пълната готовност да си подстрижа бритона къс, за да се скрие, ако се наложи за сватбата blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 08, 2014, 10:54:03 »

Съжалявам, че не си доволна от грима и прическата. За мен те бяха също толкова важни, колкото и роклята. Аз сама се правих за подписването и много се харесах, но реших, че не ми се занимава с това и за църковния. Затова почнах да си търся гримьор и фризьор. От грима останах сташно доволна, но прическата, макар и хубава, нямаше почни нищо общо с това, което исках. Това го знаех, още от пробната, но една седмица преди сватбата не ми се разправяше. На сватбата всички много харесаха прическата, но пък имаше и такива, според които прическата, която сама си бях правила, била по-хубава и много повече ми отивала. Та за какво ти ги разправят тия лирични отклонения - такова хубаво момиче като теб, няма как, и да се опитват, да го загрозят, така че не се притеснявай толкова. Истина е, че за да си личи на снимките, гримът  не е лошо да е една идея по-силен.  Аз също бих ти препоръчала моята гримьорка, ако искаш.
Иначе комплектчето за шиене не лоша идея. Майка ми, като ми закопчаваше роклята, откъсна един елемент от дантелата. Минаха ми всички мои рокли като на филм за секунда, но тя бързо го заши smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines