Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 16:00:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tinycat - 29.06.2014  (Прочетена 55861 пъти)
 
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юни 30, 2014, 07:15:54 »

Честитоооооо, желая ви много щасти, късмет, да се обичате все така, а защо не и повече, пожелавам ви също така да имате толкова дечица колокото си пожелаете и те да правят живота ви още по-пъстър и весел smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #151 -: юни 30, 2014, 09:23:13 »

Миличка Честито!!! Пожелавам ви много семейно щастие и неизмерима обич smile

 @}->--И чакаме разказ при първа възможност
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #152 -: юни 30, 2014, 13:14:19 »

Честито give_rose give_rose give_rose

Чакаме разказ с нетърпение!
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юни 30, 2014, 13:18:25 »

 Аз нямам търпение да разкажа, пък!
 Първо, момичета, благодаря за пожеланията!
 Включвам се с разказ за сватбата, снимки още не съм намерила (не се сетих аз да се снимам), а за професионалните ще трябват няколко дена.
   28.06
Почвам с деня преди сватбата, в който реших, че трябва да си махна мустаците. Разбира се реших да го направя с депилаторен крем на Вийт. Ефектът беше, че получих леки изгаряния по кожата и едни хубави ярко червени мустаци . Много се вкиснах и почнах веднага да търся начини да оправя положението – мазах се с Дефламол (нямаше ефект), мазах се с Адвантан (влоши положението), мазах се с цинкова мас (помогна леко), взех си студен душ, ползвах една замръзнала мръвка от фризера , за да „охлаждам“ мустака.
Реших, че ще го оставя като приятна изненада за гримьорката в сватбения ден и толкова.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юни 30, 2014, 13:19:42 »

29.06
   На следващата сутрин се събудих в 5 и със силно разтуптяно от страх сърце отидох да се погледна и…лицето ми беше ОК!  От там нататък деня ми мина чудесно.
 
   Честно казано въобще не съм се притеснявала за каквото и да е. Знаех си програмата и си карах задачите една по една. Настанихме се в хотела –апартаментът беше меко казано страхотен, просторен, светъл, красив. Момичето за косата и момичето за грима бяха точно на време. Даже фризьорката водеше със себе си и супер сладкото си момченце, понеже нямало на кой да го гледа. Много се забавлявахме с него – гонихме се, крихме се, всяка мебел, която ставаше за катерене беше покорена, търкаляне по пода и така.

  Беше много удобно, понеже и двете момичета имаха много място за работа и за куфарчетата с гримове и маши и тем подобни.

Свършихме с гримовете и прическите за мен и кумата час и 20 минути по-рано! Много допълнително време за снимки! Фотографите (Ники Митев и Маша) пристигнаха точно когато аз станах готова, и така фото сесията започна с мен и кумата и разните сватбени детайли.

Половин час по-късно младоженецът и кумът бяха при нас. Кумата им отвори вратата, а аз се скрих зад ъгъл, така че да не ме види веднага моя любим . Сърцето ми отново туптеше силно, очаквах неговата реакция и стана прекрасно. Направихме си фото сесия из хотела, засякохме се с моите гости (които бяха настанени там). Украсата беше станала готова (2 часа преди предвиденото време!), масите бяха наредени, залата беше готова. Малко по-рано Валерия ми беше дала и булчинския ми букет. Точно тогава пристигна и ДЖ Стоян Петров с неговата техника и се видяхме и с него.Официалната кола пристигна както се бяхме разбрали Валерия я украси още докато ние си се мотахме из хотела.

 Абе всичко се беше наредило, още часове преди сватбата. Продължихме фото сесията в парка до хотела . Аз реших все пак да си остана с роклята и каквото ще да става! (Нали помните , че тя се разлепваше?).  На няколко пъти по пътя ни махаха случайни минувачи и аз разбира се им отвръщах!
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юни 30, 2014, 13:21:14 »

   Вкъщи имахме малко гости, снимахме се с всички, починахме си, хапнахме и младоженецът и неговите гости закъсняха малко. Стана много весело като дойдоха, много прегръдки, целувки и усмивки. Ние с една малка принцеса ги приветствахме от балкона , махахме и им се радвахме. Последваха още снимки с роднините! После се понесохме към ритуалната зала (като пред блока се снимахме още) и пристигнахме там малко по-рано.

    Там вече бяха дошли много гости и аз само притичвах насам-натам да ги посрещам, прегръдки, целувки! Една случайна жена минувач дойде да ми се представи и да ме поздрави. Много ме трогна, понеже каза че съм супер положителна и усмихната и да си оставам все така, хехе. Това се повтори много пъти и по време на вечерта от гостите, много от гостите на любимия ми бяха напълно непознати, но всички се държахме толкова топло и някак си като едно голямо семейство. Любимият беше малко дървен, но това му е естественото състояние!

   В ритуалната зала ни обясниха всички, церемонията мина много добре. Вървейки към масата на официалното лице погледнах към родителите ми, тати едвам сдържаше сълзи затова му намигнах, хехе. По време на ритуалът се обръщах към родителите да им се усмихвам дяволито. Така приключи ритуалът и ми връчиха брачното свидетелство, при което аз се обърнах към гостите ни и се похвалих разбира се и оп изведнъж усещам, че младоженецът ме настъпва, ама яко ме настъпва, докато аз се хиля и си махам с букета. Щях да го цапардосам пред всички, имаше много аплодисменти и смях на този момент, а по-късно един приятел каза, че слага прякор на моя съпруг – Подлеций, хаха.

   След това приехме поздрави от гостите – сестрите ни плакаха и на глас, казахме си много нежни думи на обич и доверие и имаше още много сестрински плач, хехе. Майката на любимия едвам сдържаше сълзи. Моята майка беше като мен – като котката изяла канарчето – доволна и дяволито ухилена. Имаше и други разплакани гостенки и отново, дори хора, които не съм срещала преди от семейството на моя любим ме прегръщаха, целуваха и говореха с мен все едно се знаем от време оно.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юни 30, 2014, 13:22:01 »

След това бяхме планували снимки с гостите и тук трябва да кажа, че въпреки съмненията на Ники ,че за времето, което имахме (30 минути) няма да можем да се движим като група и да се снимаме, гостите ни бяха страхотни и много търпеливи и бързо стигнахме всички до градинката на народния театър. Там се снимахме с по отделно с гостите. След това се придвижихме до стълбите на БНБ за груповите снимки. Там се разделихме и потеглихме към ресторанта.

Там имахме питие за добре дошли, снимки с гостите, подаръци, поздравления и се почна с празненството.

ДЖ Стоян ни обясни как да влезем официално с кумовете, ритнах силно менчето с една такава завъртяна траектория – като за дузпа на Световното!  Имахме кумова реч – много готина, кумово хоро – никога няма да го забравя! Никой от нас не играе народни танци и хорото беше просто епично, хаха. Стана време за разчупване на питата – този път се бях подготвила, така се вкопчих в нея и си забих пръстите, че разбира се, аз отчупих по -голямото парче.

  След това и с тортата го подлъгах малко, доста се посмяхме, хехе. Поканихме и две двойки да се захранят с торта и Дж Стоян попита дали искаме да поканим още някой и едно момиченца каза да! –мама и тати! ДЖ веднага ги покани, те тръгнаха да се извиняват с това, че са женени от 20 години, а това е ритуал само за неженени двойки, но не им мина номера. Целувката им беше меко казано пламенна след 20 години брак. Един куп деца, които се бяха залепили около тортата ги гледаха втренчено,хаха! Тортата беше с шоколадови ягоди по нея и се смилихме над децата, отрязахме им парче, дадохме им ягоди  да вкусят и разбира се, моя малък братовчед дойде и облиза тортата отстрани – последваха бурни аплодисменти и смях.

Тук е време да кажа, че суперлативите за ДЖ Стоян не са преувеличения – купона вървеше много добре, имаше много танци, имаше хора, имаше малки почивки. Аз лично не можах да седна и да ям, само ходех да пия сок и вода и се връщах да дансинга.
 Принципно и аз и моя не танцуваме. Никога и при никакви обстоятелства. Всичките ми роднини казаха, че направо не са можели дам е познаят, хаха, един приятел ме пита защо не съм танцувала така на неговата сватба. Импровизирах много, например с  моя направихме това https://www.youtube.com/watch?v=aXKoh60u3Ko, хаха. Аз му хвърлих ласото, а той дойде и почна да си танцува.  Сестрите ни и децата бяха основни действащи лица – просто не се спряха. А децата не можеха да се разберат кое да ме държи и да танцува с мен, после пък н можеха да се разберат коя да е с един малък кавалер и накрая той танцува и с двете, хаха. По едно време същия този малък кавалер се разплака на едно хоро, танцува милия, супер сладък и плаче. Питам аз моя съпруг, какво му е на детето? И той ми каза ,че се е разсърдил ,че не са го научили да танцува на диско! Хаха, до края на вечерта и това се научи да танцува.
« Последна редакция: юни 30, 2014, 13:31:03 от tinycat » Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юни 30, 2014, 13:23:23 »

   След това ДЖ Стоян направи една игра с танцуване както с бяхме разбрали. Няма да казвам повече за нея, защото се разваля елемента на изненадата. Но тази игра беше върхът на танците за вечерта.
 
   Първо я направихме като гостите леко намаляха, след тортата, и нямаше смелчаци да танцуват пред всички…Първо станахме братовчед ми и сестра ми, след тях друга двойка, после още една, още една и така дансингът се напълни. И почнахме състезанието! Аз не можах да се стърпя и се включих ( а трябваше да съм жури) и с баща ми танцувахме толкова диво ,че после буквално не можех да си поема дъх.  Излъчихме победители, връчихме им награди, имаше много смях. Само заради това състезание съжалих, че нямаме видео заснемане, просто не мога да ви разкажа за какво танцуване ставаше въпрос, като се сетя ме напушва смях. 

   После имаше много бурни танци от които в момента вратът ми е адски схванат – мятахме коси яко.

   Сега ще кажа, че прическата и грима ми не бяха мръднали цяла вечер. Нито пот, нито търкане, безброй целувки и прегръдки не бяха успели да ме изтрият или размажат. Косата ми беше бетон. До момента, в който почнахме да въртим коси яко, след това всички момичета имахме един леко изстрадал вид, хехе.

Поздравихме кумовете ни с песента от Приятели – дансинга полудя направо! Който казва, че кумовете трябва да са двойка, за да се получи добре – не сте прави! Нашите се бяха срещали само седмицата преди това и това беше достатъчно да завършим вечерта завинаги свързани заедно и много близки. И двамата не спряха да казват колко готино и леко е минало всичко и как ни е супер отпуснато и някак си лесно минахме през целия сватбен ден. На всяка от вас пожелавам същото! Кумата и кумът играха страхотен swing по едно време на дансинга, дано да има снимки.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: юни 30, 2014, 13:24:04 »

   И така, в 2 часа изпратихме и последните гости и с моя Подлеций се качихме в младоженския апартамент да си починем и да се радваме един на друг. За сега отзивите от сватбата са много положителни, голям купон, много хубаво. Раздадох цялата украса от цветя след сватбата. Валерия не само се беше справила страхотно, но и едно към едно със снимките от първата страница! Аз не очаквах и не търсех даже подобен ефект, но аранжировките бяха прекрасни и хората с охота си ги взеха за вкъщи, включително тази от младоженската маса.

   Искам да отбележа и за роклята ми – няколко пъти я настъпих, единия път някак си отвътре и се подхлъзнах много гадно, после се закачих в една врата, после я влачих из една поляна…не мръдна. Не съм очаквала, но роклята не мръдна. Нито един разместен елемент, нито една повреда каквато и да е дори по дантелата на ръба (като изключим леко зацапване). Освен това получих много комплименти за роклята, грима, косата и цялостната визия. Роклята ми беше адски удобна, цяла вечер танцувах с нея. Мисля ,че презрамките много помогнаха за това, но и фактът, че тя е по мои мерки и беше като излята по мен и без обръч – просто имах пълна свобода, подскачах високо, широко, както се сетите – без проблем! Удобните ниски сватбени обувки ми позволиха цял ден да се движа свободно, нямам нито плюски , нито мазоли. Като цяло през деня бях много спокойна, уверена и щастлива, не спрях да се хиля.
    Имахме непредвидени ситуации – допълнителни гости във възможно най-последния момент –бяхме в колата на път към тържеството в ресторанта, когато се обадиха да ни кажат ,че ще имаме 3-ма гости допълнително.  Един телефонен разговор с управителя Васко и гостите си имаха куверти, а след лека поправка на списъците за координаторите (сестрите) – тези гости бяха настанени успешно и цяла вечер танцувахме с едната малка гостенка.  

   Така, момичета извинете ме за дългите постове – исках да споделя с вас този ден, който мина толкова лесно, толкова приятно и в духа на едно голямо семейно тържество.
« Последна редакция: юни 30, 2014, 14:09:14 от tinycat » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #159 -: юни 30, 2014, 13:44:17 »

Тайни много се радвам за теб! Звучи страхотно и съм сигурна че е било невероятно изживяване smile Пожелавам ти цял живот да сте толкова щастливи
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юни 30, 2014, 13:48:58 »

tinycat, насълзиха ми се очите, докато четях! lol Забалвявали сте се много и сте си изкарали страхотно! Бъдете все така щастливи!  smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юни 30, 2014, 13:53:03 »

Лелееее!!! Tinycat, всичко звучи епично! Много се радвам, че опасенията за роклята не са се оправдали! Честито още веднъж! Много се радвам, че сте имали толкова весел празник с толкова позитивни емоции. А това с женената двойка е просто....без думи  heart Честито!!! Бъдете винаги щастливи - ти, изялата канарчето котка и твоя Подлеций!  heart
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: юни 30, 2014, 14:19:14 »

blackisback, milenkata, mina, благодаря!
Днес съм доста отпаднала и схваната, а имам да чистя и подреждам тук.  Fly
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юни 30, 2014, 15:32:08 »

Eййй, страхотно!!! yahoo Много се радвам, че всичко е било прекрасно и опасенията ти за роклята не са се оправдали smile
Чакам и снимки!
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юни 30, 2014, 17:31:37 »

ей цял ден таях надежда да се появиш и да разкажеш за сватбата ти Bravo
много се радвам че всичко е минало гладко и без произшествия.
 give_rose
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines