Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 09:05:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 19  (Прочетена 140915 пъти)
 
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юли 25, 2014, 09:23:48 »

Точно за Ни кай си мислех smile Като правихме погача на племенника ми от там бяха поръчали питка и беше много вкусна и красива. Няма да сбъркаш ако поръчап от там smile
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юли 25, 2014, 12:54:06 »

Момичета, откъде бихте ми препоръчали да поръчам погача? Търся си място, въпреки че не съм решила все още дали да не я омесим вкъщи.

аз уж си бях поръчала от кварталната баничарница да ми направят и два дни преди сватбата ми отказаха.И добре ,че стана така.Двете баби бяха омесили по една погача,а майка ми две и за капак кумата също беше омесила погача.В деня на сватбата имах 5 погачи и все домашни.Аз гледах каталога с погачите от ни кай и много ми харесаха,но мама изяви желание да ми омеси и просто не я спрях.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юли 25, 2014, 12:59:15 »

Аз не искам да ангажирам майка ми или бабите да месят, и без това ще им е много притеснено, а, ако не стане, както искат, ще се ядосват много.

На мен ми трябват не повече от 2 погачи. Една за църквата, една евентуално за вкъщи. От ресторанта ми осигуряват две за ритуалите там.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #258 -: юли 25, 2014, 14:39:21 »

И аз по същия начин не искам да ангажирам близките, защото те и без това са много притеснени. Ние ще поръчаме погачи от Ни Кай пекарни. За кумовете бяхме поръчали от там и много ни харесаха, беше топла питката като я взех сутринта  blum Имат и голяма разнообразие, а даже и по интернет я поръчах и платих.  yahoo  Да живеят технологиите  pleasantry
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юли 25, 2014, 15:42:24 »

На мен ми е на буквално 100 метра от нас Ни кай  blush  Ще отида на място да говоря и да поръчам. Според сайта им дори имат намаление от 30% от цената в сайта, ако се поръча на място.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юли 25, 2014, 15:43:42 »

Миналата година се жени братът на милото и взеха погачи от Ни Кай. На вид са много хубави, но на вкус ги няма никакви! Така сега за нашия годеж свекито умесила, но нещо при печенето се развалила украсата и взели от Ни Кай, ако не се лъжа друга, та донесоха и нея. Ами купената не струваше, след няколко дни я хвърлихме, докато домашната с вид или без - цялата се излапа smile
Има една малка пекарна на изхода на метростанция Сердика в посока Халите. От там съм взимала поръчка на голега за рожден ден, като почерпка в работата. Беше питка със сирене... огромна, топла, вкусна, все едно баба я е месила tease На когото му е близо, идете, поръчайте нещо и ако ви хареса и там е вариант.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юли 25, 2014, 15:49:40 »

Ох, това винаги го има, но не мисля, че някой ще търси кусури на погачата в този ден. Така или иначе е ритуална и няма да се изяде. Смело поръчвам оттам и това е, не мисля да задълбавам.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юли 25, 2014, 15:55:14 »

Ами, ако ще е само за ритуала и остава за попа, действай! smile
То, всъщност не знаем какви на вкус ще са и тези в ресторанта girl_wink
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юли 25, 2014, 16:53:25 »

ооо тия неща от никой не се забелязват.Щом ти осигуряват от ресторанта е супер.
Аз също не исках да ангажирам никой-те просто изявиха желание.
Аз опитах от всички погачи само залче в църквата така ,че.... girl_haha
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #264 -: юли 26, 2014, 21:49:35 »

Нашата питка от Ни Кай, беше много вкусна, ядохме от нея за вечеря с кумовете и ни хареса. Но, то кой ще яде от питките smile  Аз пък имам въпрос за ритуала с танцуването с пиле и питка или пиле и торта. Пилето от къде е, ние ли го готвим и как трябва да е оформено, украсено idea GROAN
« Последна редакция: юли 26, 2014, 22:14:59 от Svetla_24 » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юли 27, 2014, 07:08:23 »

Ни-кай за мен не са толкова качествени както преди. Нашите ги поръчахме от УниПек и бяха просто уникални.
Едновременно красиви и вкусни!
Цените са много добри. Ние взехме цели 5 погачи от тях.  Една за църквата,две за ритуалите в ресторанта и   и отделно две за гостите в ресторанта.  good Всяка беше различна на външен вид,освен двете за гостите - те бяха еднакви.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юли 27, 2014, 12:31:46 »

Svetla_24, на нас от нашия ресторант ни казаха, че тези неща можем да си ги подготвим ние и да си ги внесем готови. Ако все пак не ви се занимава можете да попитате дали могат те да ги направят. Не вярвам да ви откажат. За нашия ритуал по "даруването" на кумовете решихме да не използваме кокошка и торта - нашите кумове ще бъдат отседнали в хотел и няма да имат къде да съхраняват тези продукти. За това решихме, че за кума ще бъде бутилка българско вино, а за кумата кошница с български плодове.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юли 28, 2014, 08:53:11 »

Ох, малко да ви помрънкам...може ли да има толкова несериозни хора??? Разбирам да искам да ми подарят нещо, не, ще си платя и то на доста прилични цени, а "професионалното" отношение е все едно без пари ще го правят. Става въпрос за две фирми, едната дори не знам дали е фирма. От едните исках гривни за шаферките, защото не ми се занимава честно казано, както и бутониери за младоженеца и кума. От другата исках персонализирани ръкавели.

С първите беше много трудна комуникацията и се разбрахме да се чуем, те да ми звъннат вчера. Познайте дали се чухме...
С вторите комуникацията дойде чудесно, много бързо отговаряха, но...от сряда очаквам доставка. В петък се оказа, че забравили да пуснат поръчката и трябваше събота да дойде. Дали дойде? Не.

И се радвам, че общувам с малко странички лица покрай сватбата. С тези не знам какво ще правя, вероятно ще ги гоня докрай, но със сигурност не бих ги препоръчала.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: юли 28, 2014, 09:07:33 »

При нас от началото на подготовката е почти по този начин sad Дори не се сещам за нещо, което да е станало веднага, точно, както съм го поръчала и да няма проблем pardon Установих, че на българина и пари да му вадаш, него го мързи да работи или ако вземе, че се хване в работа, така сътвори нещата, че си "оставя ръцете"! Не съм с идеята да обиждам някого, но това е факт!!!
Освен да ти кажа - търпение, друго не зная! angry
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юли 28, 2014, 09:37:51 »

Аз, ако работя по този мърляв начин, ще ме уволнят от работа. Не знам защо хората така си бягат от хляба. Не че ще забогатеят с моите пари, но явно си им е стил на работа това. А още по-тъпото е, че това са сайтове с претенции, борещи се за позиции на пазара. Нямам думи просто  nea
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines