Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 07:43:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 19  (Прочетена 143795 пъти)
 
mimi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



« Отговор #75 -: юни 10, 2014, 21:00:54 »

Някой може ли да ме ориентира как да направя номера за маси сама от този тип :
само че с номер и картинка и от двете страни. Тоест в Word или програма за обработване на изображения как да форматирам картинката?
Моля помогнете на един дизайн туземец  ohah

в word
ще изхвърлиш много хартия не е за форматирване и за печат
по добре да ги разпечаташ другаде в друга програма
ако желаеш ще ти помогна с дизайна ми пиши
Активен
M_o_n
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #76 -: юни 11, 2014, 10:44:02 »

Мисля да направя нещо, но първо да питам вас ще стане ли... Икам да си украся обувките от плата на роклята... според вас с какво мога да я залепя и от каква материя да са те, изк. кожа или бял лак?
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 11, 2014, 10:47:31 »

M_o_n , с обувките имаш много варианти! Може да ги облепиш с дантела, камъчета, панделки ...Давам линк за идеи http://diyweddingplanner.hubpages.com/hub/Ten-Fun-Gorgeous-Funky-Cool-Ways-To-Bling-Out-Your-Wedding-Shoes, http://www.merleshop.com/blog/the-next-2013-bridal-shoes-trends.html. Особено с дантелата и камъчетата елементарни евтини обувки се превръщат в мечта и стават уникати.  smile Успех, да се похвалиш после!
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #78 -: юни 11, 2014, 13:31:52 »

Мисля да направя нещо, но първо да питам вас ще стане ли... Икам да си украся обувките от плата на роклята... според вас с какво мога да я залепя и от каква материя да са те, изк. кожа или бял лак?
Според мен или от плат или от изк. кожа, може да пробваш с горещ силикон  pardon
Активен
ri80
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #79 -: юни 11, 2014, 21:07:22 »

Някой скоро да е поръчвал от И бей нещо??? В алиекспрес цените са доста по- високи, дори и с намаленията....Интересува ме дали идват навреме нещата. Преди 3  поръчвах една батерия и дойде за една седмица....

Вече имам впечатления. Две от пратките ми дойдоа тази седмица, поръчани са 11.05 и 27.05
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 12, 2014, 11:46:48 »

Май няма да си правя табло,нямаме време.Още правиме етикета за ракията ама не сме го доизмислили.
Пиша тук да предупредя тези които си правят сами късметчетата да внимават къде си ги прибират и да внимават какъв бонбон слагат вътре.
Аз сложих уинтърфреш,който уж е твърд обаче кутията в която си държах късметите се е намокрила незнайно как(все едно е имало влага) и ми се прецакаха късметчетата и се наложи да си купиме обикновени,че нямаме време да правя нови.
Активен
desi4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71


Булка - тайфун


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 12, 2014, 18:05:38 »

zai4e_kate много съжалявам за неприятната ситуация. Определено е била кофти изненада. Но като гледам всичките ти приготовления в албума... на тях вероятно няма да обърнат внимание като видят другите прелести. Имам въпрос към теб. Жартиерите ти ли си ги прави? И каква е идеята да са два?  pardon

И като заговорихме за тези късмети, по колко правите?

Аз сега съм на вълна украсата на шампанското, виното, чашите и свещите. Шампанското е почти готово, но украсата я направих да не се сваля, тъй като я моделирах директно в/у бутилката. Една от булките тук беше споделила, че мисли за "златно" шампанско и идеята много ми допадна. Поръчах такова и в комбинация с бяло и резидаво се получи супер. Как обаче да закрепя украсата към столчето на чашите, тък като ми се иска да е подвижна  blush нямам никаква идея.
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #82 -: юни 12, 2014, 23:33:57 »

Тази не е довършена, но се вижда. На гърба на панделката заших най-тясната възможна панделка от същия вид като основната. Лентичките които се виждат зад чашата са от нея, чрез тях за се завързват панделките към столчетата на чашите.


* 2014-04-02-600.jpg (73.23 KB, 540x1044 - видяно 210 пъти.)
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 13, 2014, 13:14:57 »

Здравейте момичета !  give_rose Днес направих първата покупка за сватбата и съм адски щастлива , просто нямах търпение да започна да си правя нещата  yahoo yahoo yahoo . Купих си жълта и зелена панделка за направата на късметчетата , кошниците и за книгата за пожелания.  blum Направо не мога да си намеря място от радост !!  danceg danceg danceg  pardon Сега остава само да реша с какво да заместя бонбонките "Детска радост " и започвам  да творя  Bravo yahoo
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 13, 2014, 13:29:33 »

vstambolska, напълно те разбирам, и аз нямах търпение да си купя първите покупки blum
Аз съм със същите цветове smile Не можеш ли да намериш бонбонки - или детска радост или онези белите и рошави smile Аз намерих от първия вид, но по-големи в едно малко магазинче в една пряка в близост до Халите.
Аз сега търся такива листенца. http://craftmechti.com/index.php?route=product/product&product_id=1204 Намирам само такива, които мога да поръчам онлайн, но на мен ми трябват 10-12 бр. и те ще ми струват по-малко от доставката! pardon Някой да е виждал такива в магазин в София?
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 13, 2014, 14:06:51 »

vstambolska, напълно те разбирам, и аз нямах търпение да си купя първите покупки blum
Аз съм със същите цветове smile Не можеш ли да намериш бонбонки - или детска радост или онези белите и рошави smile Аз намерих от първия вид, но по-големи в едно малко магазинче в една пряка в близост до Халите.
Аз сега търся такива листенца. http://craftmechti.com/index.php?route=product/product&product_id=1204 Намирам само такива, които мога да поръчам онлайн, но на мен ми трябват 10-12 бр. и те ще ми струват по-малко от доставката! pardon Някой да е виждал такива в магазин в София?

Супер , че сме с едни същи цветове  Bravo можем  да обменяме идеи и за декорацията на ресторанта  blum Можеш ли да ми кажеш , къде точно намери тези бонбонки да се разходя до там тези дни !  Пиши на лично , ако искаш smile  give_rose
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 13, 2014, 14:09:31 »

Деси идеята за двата жартиера е ,че единия е за ритуала с мятането,а другия за първата брачна нощ да си остане за Мечо  Girl_hide
В албума имам два червени жартиера този с бялото аз си го ших.Купих си ластична дантела по 1.2 лв метъра от пиротска от магазина на ълъла с Хр.Ботев ,но този който си купих е много по изпипан и красив и нежен иииииииииии супер си е Bravo
Активен
petq_taneva
Ентусиаст
**
Публикации: 103


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 13, 2014, 14:19:35 »

Ако може споделете за бонбонките, от къде си ги взехте?
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 13, 2014, 14:30:12 »

Така, улицата е "Цар Симеон" - вървейки от "М.Луиза" към женски пазар, вляво се падаше почти в началото и се влиза малко навътре като в затънтено, безистен или нещо подобно и там е магазинчето. Бонбонките са малко-по големи от едновремешните. Миналата година бъдещата ми етърва си взе нейните от църква. Знам, че може и от белите бонбонки, а някои я карат и без бонбонки smile Да знаете, че не винаги имат от бонбоните, аз ходих два пъти докато си взема.
А с листенцата не знам какво да правя!? Веднъж видях такива в един магазин и от тогава не получават и това си е! sad
« Последна редакция: юни 13, 2014, 14:32:34 от Feli » Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 13, 2014, 14:43:40 »

Листенца има в магазин Рая на ул. Цар Симеон.

Иначе бонбонките могат да се заменят с декоративни захарни елементи.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines