Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:24:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на jully777 14.06.2014  (Прочетена 21149 пъти)
 
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 29, 2014, 08:11:58 »

Здравейте, момичета! Първо искам да Ви почерпя с тортичка, днес имам рожден ден smile

Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 29, 2014, 08:27:56 »

 Честит рожден ден!  give_rose
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 29, 2014, 08:52:41 »

Продължавам с разказ за най-лудото моминско парти, което можете да си представите  tease
Преди около месец една от приятелките ми ми поиска телефоните на всички други приятелки, които искам да присъстват на моминското ми парти (те не се познават помежду си). И така...знаех, че парти ще има, но нищо повече, нито кога ще бъде, нито къде, нищо...докато не дойде 17 май smile снаха ми ми звъня 100 пъти през деня, за да ме пита дали вечерта ще може да се видим на кафе, аз имах много неща за вършене и след като приключих се разбрахме да ме чака в едно заведение тук в Перник към 18 часа. Отивам аз и какво да видя, вратата и всичко вътре в заведението пълно с балони, но си помислих, че някой има празник smile , докато не видях всичките ми приятелки събрани заедно на една маса нетърпеливо да ме чакат  pardon и супер много се учудих какво правят всички там заедно lol)), а те милите ми отговарят в един глас: "ОТИВАМЕ НА МОМИНСКО ПАРТИИИ!!!", аз загубих ума и дума и само казах: "къде отиваме, аз съм по маратонки?!" Както и да е отидохме до нас, за да се преоблека и да вземем нашата кола, защото щяла да ни трябва, но все още не ми казват къде отиваме. Преоблякох се, качиха ме в колата, завързаха ми очите с един шал и тръгнахме незнайно къде smile питах ги, питах ги, но те си мълчат и нищо не казват. Стигнахме на една бензиностанция и аз не издържах и си махнах шала (много е неприятно да те возят в кола със завързани очи), гледам че сме на бензиностанция Шел на магистралата към Благоевград и пак питах къде отиваме, но ни стон, ни звук smile. Заредихме и тръгнахме, много се забавлявахме по пътя, на края стигнахме в Благоевград и спряхме пред един хотел, в който бяха запазили стая. Оставихме си багажа и потеглихме към следващата спирка - механа "Македония", където започна същинския купон  danceg Заведението е с жива музика, певиците и певеца са много готини и мили, имаше още две момински партита, но бяха доста спокойни, ние се развеселихме доста, хапнахме, пийнахме малко, започнаха да пускат много поздрави за нашето парти и за бъдещата булка....а ние всички на черешата  yahoo Както си се веселим момичетата започнаха с изненадите lol) Първо ми подариха една много секси червена нощница, с жартиери и прашки, много се смяхме, аз разбира се веднага я пробвах върху дрехите, малко съм си щура  girl_wink Мина еуфорията и продължихме с танците, след около час едната певица съобщи на микрофона, че следва една сладка изненада за бъдещата булка и гледам сервитьорът носи една огромна шоколадова торта във формата на......и отгоре с надпис "Само за теб", дойде управителят с един фотоапарат и започна да ни снима с тортата lol)) пак падна голям смях, "Хайде сега позирай с тортата, хайде сега я оближи, хайде сега всички я оближете!!!" голямо шоу стана! След това пак имаше веселба, хора, танци-манци по дансинга, на столовете и дойде ред на последната изненада!!! Дават ми лудетините една кутия, опакована с целофан, отварям, гледам кутия за обувки и едната ми казва:"честити обувки!". отварям аз кутията и вътре какво да видя!!!! - вибратор !!!  Oh my ... Няма смисъл да се повтарям, голям смях, много бъзици и така до 4 часа сутринта, до като не останахме само ние и персонала, спряха музиката, но певеца продължи да ни пее  yahoo много беше хубаво!!! И не си мислете, че това е края на вечерта! Ходихме и на дискотека, където ни помислиха за абитуриентки  girl_haha затвориха и дискотеката и ние с бодра крачка, много смях и снимки потеглихме към хотела. Прибрахме се към 7 сутринта, поспахме малко, станахме, ходихме да хапнем малко и си тръгнахме щастливи и доволни към вкъщи! Прибрахме се след обяд, но мен не ме чакаше заслужена почивка, а трябваше бързичко да се освежа, защото вечерта трябваше да дойдат вкъщи родителите на ММ да ме "искат". Дремнах 20-30 минутки, станах, взех душ и отидох при моите родители, за да чакаме сватовете smile
Дойдоха, поискаха ме, дадоха ме...всичко мина спокойно и след толкова много емоции събрани само в 30 часа дойде време да си лягам, а хич не ми се искаше да свършвааа  yahoo
Много дълъг пост стана, дано да не ви досадя...
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 29, 2014, 08:55:16 »

Избрах си най-накрая букет, днес ще ходя да го поръчам. Кажете какво мислите?
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #19 -: май 29, 2014, 09:24:57 »

Първо - Честит Рожден Ден! Бъди много здрава и безкрайно щастлива!
Второ  -  определно партито звучи невероятно и съм сигурна че много си се забавлявала

и трето - Букета е невероятен!

Сега кажи какво ти остава да свършиш в идните две седмици?
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 29, 2014, 10:04:01 »

Ехааа, още едно страхотно моминско парти!
Много се радвам за теб! Даже мъничко завиждам, хи хи хи smile

И букета е много хубав!
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 29, 2014, 12:36:42 »

Честит рожден ден Юли  give_rose Партито е било върха  yahoo ,чак нямам търпение да дойде моето  danceg . Букета е много нежен  Bravo
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 29, 2014, 13:05:57 »

Много Ви благодаря! Чак аз не можах да повярвам колко добре се получи партито при положение, че приятелките ми не се познават помежду си lol) Радвам се, че ви харесва букетът. Първоначално си бях харесала един букет с орхидеи и антуриум, но ми стоеше някак груб, а и плюс това навсякъде ми искаха 80-100 лв за него и се отказах. Тъкмо сега се връщам от цветарския магазин, но момичето го нямаше на работа и ще трябва друг ден да ходя  sad
За оставащите две седмици трябва да отнеса документите в ритуалната зала, да направя кутия за пари и сватбена книга, да потърся менче, че все забравям да питам хората от агенцията дали то е от тях, трябва и да направя етикети за виното и ракията...май е това. Почти сме готови!  Wink
После ще снимам всичко, което сме купили, но първо малко ще помързелувам smile
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 30, 2014, 22:10:30 »

jully777, Честит Рожден Ден и от мен /със закъснение/  give_rose
Пожелавам ти много хубави мигове с любимите хора и много поводи за усмивки.

Имала си страхотно моминско парти  Bravo

С нетърпение очаквам да видя снимки на дреболийките  smile

П.П. Букета е много нежен и красив  give_rose
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 31, 2014, 06:29:15 »

Благодаря, Вики! Не ми остана време тези дни да ги снимам, защото имах много тичане нагоре- надолу, но непременно ще ги снимам: )
На сватбата ще имаме нормалните ритуали с тората, жартиер и букет и сега много се чудя дали да включим и играта с обувките?! Вие как мислите много ли ще станат?
« Последна редакция: май 31, 2014, 06:46:51 от jully777 » Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 31, 2014, 07:47:01 »

Не мисля, че ще са много, но ти най-добре си познаваш гостите - ако мислиш, че ще им е интересно  good

Аз по същия начин се чудя за играта с балоните, но мисля че ще е добре да я направим.
Нещо различно и итересно са тези игри  smile Не мога да искам от хората шест часа само танци  danceg
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 31, 2014, 08:38:33 »

Уникално моминско парти! Букета е  нежен и красив!  give_rose
Какви задачки ви остават да свършите преди сватбата?
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 01, 2014, 00:15:05 »

Джул, как върви? Хайде, че те мисля smile

Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 03, 2014, 09:17:30 »

Здравейте, момичета! smile Най-накрая успях да снимам нещицата за сватбата smile









Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 03, 2014, 09:19:05 »

Остава ми да направя книга за пожелания, етикети за виното и ракията и ...май е това! Не мога да повярвам колко малко време остана  yahoo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines