Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:16:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на jully777 14.06.2014  (Прочетена 21148 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« -: май 21, 2014, 08:10:40 »



Честита темичка от мен!  give_rose
smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 21, 2014, 08:17:13 »

И от мен честита тема!
Много хубаво червено!!! Ще има ли червен цвят на сватбата? Очакваме разкази за подготовката blum
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 21, 2014, 08:59:03 »

Честита темичка Юли,Нели ме изпревари , а на мен се пада честта да те обсипя с въпроси.Как се запознахте с уважаемия,как ти предложи ,къде ще е сватбата (темата явно е черешово червено  good ) Докъде стигна с приготовленията.... ъъъ моминско парти ще имаш ли -казвай си всичко ,което се сетиш  blum
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #3 -: май 21, 2014, 16:11:08 »

Честита темичка  give_rose
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 21, 2014, 22:57:23 »

Честита тема и от мен  give_rose

Хайде започвай да разказваш и показваш  yahoo  yahoo  yahoo
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 22, 2014, 09:32:15 »

Благодаря,момичета!!!  smile Първо да кажа, че сватбата ще бъде в бяло и червено  yahoo и ще бъде в Перник, ние сме си оттук. Аз много исках сватбата да бъде на морска тематика, но любимият цвят на мойто мило е червен и се съгласих да бъде в червено сватбата.  Иначе запознанството ни беше доста отдавна. Ние сме заедно от 9 години, още от ученици. Запознахме се в една дискотека: ) детска работа. След това и двамата завършихме, но аз влезнах в университет и исках да изчакаме със сватбата, добре че мм е търпелив, та ме изчака да завърша унито  tease и така миналата есен решихме, че тази година вече ще има сватба наистина...ей така без предложение, без нищо: ) и започнахме организацията...очаквайте продължение...сега ставам, защото тр да ходя да си взимам РОКЛЯТА  yahoo
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #6 -: май 22, 2014, 14:23:19 »

Честита темичка!

Хайде сега разкажи  - трудно ли избра роклята? Имаши ли проблеми с пробите? Как разбра че това е твоята рокля?
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 23, 2014, 18:05:38 »

Изборът на рокля не беше като че ли толкова труден,  не знам...пъро разгледах в София роклите, но всички, които ми харесваха доста надхвърляха бюджета ми и мислех да ходя до Асеновград, но после майка ми даде идея да разгледаме рокли в петрич понеже баба ми е от там и така отидох миналия месец, пробвах няколко рокли и открих моята  yahoo поръчах я и като стана готова направо ми се обадиха да ходя да я взимам, на проби не съм ходила. Вчера ходих до Петрич, трябваше само презрамките да се зашият и си я взех. Вече е при мен!!!  danceg От същия магазин поръчахме подаръчетата за гостите, шампамското, чашите и другите дреболии. Сега нямам време да пиша много, но тези дни ще се включа с разказ за страхотното моминско парти, което ми спретнаха моите приятелки!  tease
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 26, 2014, 11:03:29 »

Момичетаааа много стана натоварено в последните седмици преди сватбата, ходя на работа, а преди и след това все има нещо неотложно за правене и вече място не мога да си намеря smile Освен това да ви се оплача - станала съм доста нервна, а не искам...май ще трябва да пийна някое валерианче  angry
И така време е да започна с разказите май smile
Както ви бях споменала по-напред, мм ми беше казал да не се надявам на предложение, защото не е много по тези неща, аз не го приех тежко, защото сме заедно от толкова много време, че аз съм сигурна, както в неговата обич към мен, така и в моята към него, но дойде 8-ми март и изненада!!! Сутринта стана рано и излезе някъде, каза, че след малко се връща. Мина ми през ума, че може да е намислил нещо, но доста бързо се осъзнах, че няма как да стане, защото вече сме го обсъдили този въпрос. След половин час се върна вкъщи с един много красив букет, аз се зарадвах, реших, че е за празника...и тъкмо се радвам аз на букета, а той вади една кутийка и пада на колене  blush попита ме дали ще се омъжа за него, беше много трогателно, аз разбира се казах да, бях много щастлива, че се пречупи да направи това за мен  Girl_hide Момичетата, които имат неромантични приятели или мъже ще ме разберат smile
Това е пръстенът ми smile
Много си го харесвам и не го свалям от ръката си smile
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #9 -: май 26, 2014, 11:10:06 »

Честита тема! Разбирам, разбирам... Добре че срещам такива разкази да ми вдъхнат надежда в моя мъж.  give_rose
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 26, 2014, 13:56:04 »

Хей, много хубаво! И моминско парти, и хубав пръстен и червена тема - нещо не много често срещано! Супер, супер  Bravo
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #11 -: май 26, 2014, 20:12:20 »

Разказвааайй lol и след предложението... Как ви се движи подготовката? Той помага ли ти?
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 27, 2014, 00:44:02 »

Помага ми  girl_wink всичко за украсата, менюто и т.н. минава през него, обсъждаме и заедно избираме всичко smile До миналата седмица имах чувството, че нищо не сме свършили, но след като взех дреболийките заедно с роклята се поуспокоих. Сега ми остава само да си взема книга за пожелания и кутия за пари, или по-скоро аз да си ги направя, защото цените по сватбените магазини ми се виждат безумно високи. Една част от гостите ми опънаха нервите, обичайните неща - не се обаждат да потвърдят или откажат, някои пък нямали пари!!! най-тъпото възможно оправдание при положение, че се знае за нашата сватба от октомври миналата година........но ги пратих по течението  diablo
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 27, 2014, 12:19:55 »

Пратила си ги на правилното място.
И при мен имаше такива щуротии няколко дни преди сватбата при това...но после се забравя. Не се ядосвай за глупости.
Гледай си празника и  твоето момче. Вие сте най-важните в този ден.

Повярвай ми всички нерви около непотвърдили и недошли гости после се забравят.

Сега да ти кажа за ресторанта, който си избрала. Става чудесна сватба там.

Градски, ще те следя из късо. Ако имаш нужда от помощ - пиши ми на ЛС. За всичко, за което се сетиш
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 27, 2014, 15:51:22 »

Благодаря, Кали!!!  give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines