Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:14:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на jully777 14.06.2014  (Прочетена 21146 пъти)
 
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 15, 2014, 00:46:15 »

Честито  Сватбаааа weddingday twohearts bouncinggirl goody
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 15, 2014, 21:08:42 »

 yahoo
честитооооооо, госпожо!

Много семейно щастие, сбъднати мечти и неугасваща страст и любов ви желая smile  give_rose
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 16, 2014, 07:23:40 »

Много Ви благодаря, мили момичета! Всичко беше прекрасно: ) Тези дни ще разкажа зс всички емоции от сватбата: )
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 16, 2014, 08:19:33 »

Честито и от мен! girl_wink
Бъдете много щастливи Kinder
Очаквам разказ!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #49 -: юни 16, 2014, 09:05:54 »

Юлеее, честиито! Вече си една прекрасна госпожа! Пожелавам ти цялото щастие на света и чакаме разказ скоро
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 16, 2014, 09:25:36 »

 Честито и от мен!  Сватбаааа Сватбаааа
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #51 -: юни 16, 2014, 21:40:12 »

 Сватбаааа ЧЕСТИТОООО  Сватбаааа
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 25, 2014, 09:07:07 »

Здравейте, момичета smile
Много се извинявам за закъснелия разказ, но така ме завъртя ежедневието, че нямам време за нищо...
Дойде нашият ден, 14.06  danceg  вечерта аз спах вкъщи, а ММ при родителите си. Станах сутринта направих си кафе и като излезнах ма терасата гледам едни  облаци ...ужас: ( , но реших , че едно време не може да ми развали настроението, изпих си кафето, натоварих багажа в колата, брах черешки, че ми трябваха за едни снимки: ) и потеглих към фризьорката. Часът ми беше в 8, но като отидох нямаше , почаках малко, но фризьорката не идваше, звъннах и, оказа се, че се е успала, както и да е почаках я,  стигнахме на време с прическата, тръгнах към апартамента на моите родители, дойде гримьорката, много бързо ме направи.  След малко започнаха да идват моите приятелки и роднини...стана ми много празнично и приповдигнато. Стана 13 часа и реших, че е време да се обличам, защото младоженецът трябваше да дойде след малко. Всички много ми се радваха: ) беше СУПЕРСКО! Към 13.30 взех да се чудя къде ми е мъжа, дали ще дойде, защото никой не ми се обади, за да каже че тръгват: ) По едно време чух клаксоните, сърцето ми заби лудо,очите ми се напълниха със сълзи, рразтреперих се...това беше най-вълнуващия момент за мен от цялата сватба... Girl_hide скрих се в спалнята с моите шаферка и зачакахме младоженеца, вече чувах, че е на входната врата, но не го пускаха, след кратка борба се озова пред моята стая, но шаферките бяха безмилостни и не го пуснаха, докато не им позволих, доста го измъчиха: )
Когато го пуснаха вътре...ох, нямам думи да опиша чувството, което изпитах...погледнахме се с насълзени очи и с най-обичливия и мил поглед , дано фотографката е уловила този момент...той ме вдигна на ръце, поснимахме се малко, закичих най-близките и фотографката ме извика да ме поснима малко, след това кума ме изведе, тропнахме хорце пред блока и отидохме в ритуалната зала. Мина ритуала и аз ще се правя ня хитра...ще настъпвам младоженеца, но докато вдигна тая рокля...той се усети и почнахме да се гоним...голям смях беше...
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 25, 2014, 09:33:34 »

След ритуалната отидохме да си правим фотосесията и там неше голям смях, защото се снимахме по търговската улица в магазините  Bravo в 17 часа отидохме в църквата,  мина и този ритуал, между другото след като излезнахме от нас вече бях супер спокойна и нищо не можеше да ми развали настроението, дори времето се оправи и огря слънце: ) ритуалите бяха много хубави. Дойде време и за ресторанта...пристигнахме там, пихме по едно кафе, имаше малък гаф с настаняването на гостите, но бързо го решихме. Влезнахме в ресторанта под звуците на Менделсон и аплодисментите на гостите, майките ни ни захраниха и ние тях, за да мълчат и само да ни се усмихват от този момент нататък: ) диджеят обяви, че трябва да всички да проверим какво ще покаже бабешкият видеозон за нашите бъдещи деца и аз като се засилих така изритах менчето, че го пратих в другия край: )))) оказа се, че първото ни дете ще бъде момче, както искаме и ние. След това се настанихме на масата, кумът каза речта си, която едва не ни разплака, беше много мила. Мина пътвия танц и всички други ритуали, беше много весело, всички много се забавляваха. В ресторанта аз изпих пъряа шампанското и отчупих по-голямото парче от питката: ) мазахме се много с тортата, букета го хвана една моя колежка от университета а жартиера - вуйчо на , и там беше много забавно защото се наредиха и женени 50-60- годишни мъже: ))) след това стана голям купон, в 3часа си тръгнахме от ресторанта, отидохме при свекъра и свекървата за да ни въведат, преоблякохме се и отодохме в една дискотека, постояхме малко и там и към 5 часа с последни сили се прибрахме щастливи вкъщи: )
Пожелавам на всички да изживеят на 100% своя сватбен ден, защото наистина е единствен и неповторим, никога няма да го забравя: ) Освен това разбрах колко много хора ни обичат и държат на нас  yahoo
ПС снимките от фотото още не са готови, ще кача няколко, които имам.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 25, 2014, 09:36:22 »

Леле, насълзиха ми се очите, много мило! И аз си мисля, че този момент ще е най-вълнуващия!!! yahoo
Като каза, че сте тропнали хорце - доволна ли си от музикантите и били ми ги препоръчала? smile
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 25, 2014, 09:46:59 »

Доволни сме, но аз почти нищо не разбрах от музиката, защото когато дойдоха мен ме вълнуваха други неща smile и не съм им обърнала много внимание, след като мина закичването пък отидох в спалнята, за да ме снимат, чувах музиката, но....ми беше за фон по-скоро  smile Иначе единият музикант е съсед на ММ, от Перник са, ако ти върши работа ще ти дам координати.
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 25, 2014, 09:59:12 »

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 25, 2014, 10:19:17 »

Честито и от мен! Пожелавам ви безкрайно щастие и винаги да се подкрепяте!

Била си прекрасна булка  smile
Разплаках се докато четох разказа ти.... било е наистина много вълнуващо и незабравимо.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 25, 2014, 10:19:35 »

Ей, били сте прекрасни! Bravo Къде е това сладко местенце? Покажи ни още снимки girl_wink
Ясно за музиката smile Мисля си, че е по-добре да намеря музиканти от София, че спрямо Перник съм чак в най-далечния край на София и не знам до колко ще е удачно. Ако не успея да открия подходящи ще ти пиша, благодаря! smile
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 25, 2014, 10:34:10 »

Благодаря Ви, сладурки!  smile Нямам повече снимки от фотографите имам само от нашите апарати, но са мн големи и не знам как да ги намаля  pardon
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines