Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:37:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на stelkkka 15.06.2014  (Прочетена 33150 пъти)
 
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 06, 2014, 11:52:17 »

 Аз съм съм ЗА втората прическа!  smile Много ми допада, много нежно седи и е с було ще й отива, според мен, отгоре закачено.
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 06, 2014, 23:19:25 »

И на мен втората ми харесва повече. Ти така и така по някое време  ще свалиш булото и цялата красота ще се вижда, но не смятам, че булото я скрива.

 Offtopic да, почти не остана  Girl_hide
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 07, 2014, 12:13:11 »

Прическата е невероятна,съжалявам,че не се снимах.Говорих с водещата и се разбрахме да махнем булото по-рано от обичайното.Без това няма да го изтърпя да ми се мятка цяла вечер.Сега и за там питка и пръчки.Имам чувството,че ще забравя нещо  blush Пиша ,записвам , умувам ,но това са 100 неща ,за които трябва да мисля,а аз съм много отвеяна по природа 100% ще има гаф някъде.

Сега за партито.Забранено за дърти чанти,които са забравили как се пие! Много ми е чорлаво днес,а уж не пих много.Беше страхотно,много се бяха постарали момичетата.Дойдоха всички до една и се раздадоха на макс.Само кумата запази благоприличие и то защото кърми и не може да пие.Всички останали станахме за резил  tease
Имаше от всичко-потници за моминското парти,балони с предизвикателства ,еротично бельо,готварски книги ,точилки , коронки и импровизирано було .Тортата беше уникална и като ми пратят снимки ще я покажа.После дискотеки ,поздрави за булката,големи закачки !Абе незабравимо! Обичам си приятелките и сега може да ми е лошо ,но съм лепнала една глупава,нахилена физиономия  danceg
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 07, 2014, 16:45:54 »

Не се притеснявай за гафовете. При нас имаше такива, но са по- скоро забавни, отколкото трагични. И аз с тези сто неща около сватбата се бях шашнала и даже имах нервни избухвания и така и другите ставаха нервни. Моя съвет е да си колкото се може по-спокойна. Организирай си добре багажа за всеки ритуал.
Браво за моминското парти! Това е незабравимо преживяване.
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 09, 2014, 13:37:32 »

Добрах се до компа  write
Последните дни наистина са много натоварващи.Постоянно съм забързана нанякъде и това е доста нетипично за мен.Но в същото време е такова вълнение и за двама ни  Wink
Обещах да покажа малко снимки от моминското парти.Тортата е колкото красива ,два пъти по-вкусна


Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 09, 2014, 15:12:54 »

Хехе, малко странично ви гледам, ама сте супер! Много си сладка, каква голяма усмивка само smile Тортата е с много свеж надпис, браво  Bravo
Какво още ви остава да свършите?
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 09, 2014, 16:51:57 »

Oф,нали съм инди и незнам как да ги обърна  blush
Много неща остават.Днес ще лепим тапети,утре ще мия входа ...все козметични процедури  хахах
Иначе си взех шишетата и утре ще наливаме ракията ,ще лепим етикети и това при условие,че ни остане време,защото ще ходим на изпращането на брат ми (заминава за Афганистан след сватбата) . Тейбъл картичките трябва да са готови -на милото лелята изяви желание да ги направи.Последно избрахме да сме вътре в заведението ,а не на терасата.Не ми харесва а и времето вечер си е хладно ,дори да не вали.
Последното не съм го съобщила на агенцията още...дано утре се сетя да го направя . Менюто е ясно:
-Ордьовърна салата
-Чушка бюрек и топени сиренца с корнфлейкс
-Пилешка и свинска пържола с гъбен сос и гарнитура от пресни картофчета соте
-Торта
Алкохола е Бяло вино,Ракия,Уиски,Бира.
Букета е поръчан днес...дори не се сещам какво ми остава  pardon
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 09, 2014, 17:00:20 »

 Стели, менюто звучи добре!  Xixixi
 Ейй, да не забравиш да светнеш агенцията за декорация къде да украсява. blum
 Снимките от моминското са много готини, завиждам благородно. yahoo
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #53 -: юни 10, 2014, 18:27:37 »

Хей, Стели, много яка торта  Bravo Знам колко неща са ти на главата сега, но това е сладка емоция..после даже малко ще ти липсва  blum Менюто звучи много добре Wink Успех с последните организационни неща smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 11, 2014, 08:18:06 »

Всичко звучи много добре! Успех и от мен и очакваме включване от последните предсватбени емоции  danceg
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 11, 2014, 09:17:31 »

Благодаря ви сладурани , ама какви емоции-мЪЪъезел.Станала съм в 7 и командировах малечко при баба му ,уж да мога да посвърша нещо в къщи, а вече е 10 и все още си пия кафето.Е няма друга такава булка.
Освен това така яко сгафих с ризите на милото и баща ми , че са непоправими  sad Гледам аз етикета ,че пише машинно пране на 30 градуса и кой да погледне ,че по нататък е знака без центрофуга... :(Занесох ги на химическо да се опитат да ги изгладят на пресите , но преди малко жената ми се обади,че не се получава  sad sad :(уффф .Сега не знам как да им го съобщя  blush
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 11, 2014, 09:51:47 »

 Хаха Стели, и аз преди да дам нещо на химическо се прекръствам и се моля да си го получа в същия или подобен вид  smile
Бягайте за нови ризи, на твоя и баща ти едва ли ще им направи впечатление особено  smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 11, 2014, 10:01:49 »

Хехе, ако помните от къде сте ги купили, отивайте за нови smile Това да са ви ядовете.
Аз пера ризите на моето мило само на ръка, те и без това не са му много...
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 11, 2014, 10:11:07 »

О,160 лева за нови ризи не давам посмъртно,ще си носят омачканите.Така или иначе никога повече няма да ги облекат и двамата са напълно спортен стил.Милото и на абитюрентската си е бил с тениска .Едва водих дебати да си купи костюм и той грабна първото "нещо" пред себе си в неговия размер и каза :"Готов съм,доволна ли си ?"
Абе много съм изнервена ,незнам какво ми става  sad направо не мога да се позная.Телефона ми прегря и акко не чаках важни обаждания ,досега да съм го изключила.Всеки ме тормози с неговите проблеми...влезнах във фаза "да идва и да минава ,че да се оттърва" . angry
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 11, 2014, 10:23:16 »

 Стели, спокойно!  smile Ризите ще се оправят, за 160 лв. сами е трябвало да могат да се перат и гладят.   pardon
 
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines