Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 18:40:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на stelkkka 15.06.2014  (Прочетена 33322 пъти)
 
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 20, 2014, 18:08:51 »

Лорка ,аз съм госпожа спокойствие , но запаля ли един път моторетката-няма гасене  blum
Малката ми шаферка е готова с роклята си,нямам търпение да я видя облечена
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 20, 2014, 18:11:45 »

Лелее, това с роднините... Точно мрънках, че едни мои роднини се правят на ущипани в момента=)
Мислех си, че при моята сватба няма да има препъни камъчета по отношение на родата, ама явно е неизбежно.
Едни мои братовчеди не се разбират с други и сега се почна едно - що сме на една маса всички роднини. Ми щото така се събирате!
Само се моля да не правят скандали, да млъкнат в името на хубавия ден.
Баси, а да кажеш че са 100 човека - 17 човека роднини...
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #17 -: май 21, 2014, 16:51:09 »

Аааа, страхотна е рокличката на шаферката  Bravo Сигурна съм, че ще е голям сладкиш!
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 21, 2014, 21:24:23 »

Рози,товa с роднините е съвсем в редa нa нещaтa,но нямa дa се дaвaш нa 20-тинa човекa
Нaли тaкa  blum
Нaскоро имaх подобен рaзговор ,но нaбързо ги сложих нa мястото им.
Сегa съм в очaквaне и нa своето моминско пaрти,но е тооолковa тaйно,че дори дaтaтa не знaя. Girl_hide
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #19 -: май 22, 2014, 20:07:08 »

Oooo, колко вълнуващо! Сигурна съм, че ще те изненадат подобаващо!  yahoo
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 22, 2014, 21:28:45 »

Хaхaхaхa Лоркa,доколкото познaвaм приятелките си в моментa си прехвърлят топкaтa зa оргaнизaциятa нa пaртито иследовaтелно сa до никъде,тa и дaтa не сa избрaли  blum
Обaче пъъък си имaм рокляяяяяяя.  *YAHOO*Остaвих я при бaбчето,зa дa не я виждa милото и сегa ми едно превъзбудено...искaм дa си е тук и дa си я обличaм всеки ден  Girl_hide
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 27, 2014, 12:33:22 »

Не съм писала тук доста отдавна и  е време да отчета малко свършена работа.Малко е ,защото хубавото време ни изкушава с разходки по парковете и не остава за организация Wink Днес ходихме за медицинските , а вчера си направих кутията за подаръци.Мислих ,мислих и реших да нямаме книга за пожелания.На всяка сватба гостите си я подхвърлят с "оффф,какво да напиша сега ...ама задължително ли е да пиша ...е,нали ги поздравихме " и прочие .На гостите работата им е да се забавляват ,да танцуват ,а не да мислят как да ни поздравят в рими  tease .
Нататък-моминското парти ще е на 6.06 .Тогава ще ми е и пробната прическа.Приятелка ще ми прави грима , а маникюра ще е на 14.06 . ...май е време да поръчам тортата а ? И това ще свърша днес .
Мисля да поръчам три торти и стойка , а да си ги украся аз.Харесах тортата ,която Нелка сложи на 1 страница и не е сложно да си я направя pardon .
Милото видя роклята  sad е,вярно,че не ме е виждал облечена в нея , но я видя като я взимах от химическото ...мрън
Започнах и аз с притесненията.На сватбата ще има много малки деца ,на възраст от 1 до 6 години и незнам как да ги забавлявам така,че да могат родителите им  да се насладят на празника.Половината са малки за аниматор,оцветяванки и прочие ...хмм  write
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 30, 2014, 13:16:04 »

 Стели, за децата мога да ти предложа да им вземеш бутилки за правене на сапунени балончета (в магазини по левче и Джъмбо ги има) - децата ще се забавляват.
Може и балони, но с уговорката, че ще почнат да скачат по тях и да ги пукат  diablo
Комплекти за оцветяване - но с опастност да надраскат покривките  pleasantry
И останалото вече са някакви игри, но ти трябва човек да ги организира.
На мен ми казаха ,че малките деца много обичат да танцуват по сватби и били много весели, може да не се налага да им осигуряваш друго занимание  Bravo
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 30, 2014, 22:00:50 »

И aз нa товa се нaдявaм. Дa поскaчaт,дa потaнцувaт и дa ги "нaтръшкaме"по стaите дa спят,a с родителите им дa денсим до сутринтa LAUGHTER
A идеятa зa сaпунените бaлони е просто чудеснa- по- големите ще прaвят бaлони,мaлките ще ги гонят...поне пиловин чaс ще откaрaт с тaзи зaнимaвкa.Ще им нaпрaвя един "бюфет"с лaкомствa-солетки,мъфини,сокове,плодове ... кaкво друго могa дa сложa  crazy
Сегa съм в чуденкa зa бутилките зa рaкия...от ресторaнтa ми предлaгaт дa я сложaт в кaни...aз мисля дa вземa шишетa,но нaмерих сaмо едни в продaвaлникa,които не хaресвaм особенно  nea съвет плийс
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 30, 2014, 22:12:12 »

 Стели, вариант за София е този човек http://martenici-borisovi.com/category/38/butilki.html - много е разбран, може и на живо да ти ги покаже бутилките.
Друг вариант са Рубин, но са чак в Плевен и продават на дребно само в четвъртък след 12.30... beating
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 30, 2014, 23:07:30 »

Ние от там поръчвахме доста неща, препоръчвам с две ръце!

Сега обаче не мога да намеря от къде взехме нашите шишета за ракия. Много са хубави, като дамаджани - стъклени, с конячна тапа.
Модела им е "Тунис" ама съм загубила някъде сайта =(

П.С. Намерих сайта - http://www.sms-invest.com/BG/prod.html
Модел "Тунис" е единствения, от който дават малко бройки. По лев или по лев и 10 беше на шише, с тапа.
« Последна редакция: май 30, 2014, 23:12:20 от Po3u » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 31, 2014, 08:44:14 »


Мисля да поръчам три торти и стойка , а да си ги украся аз.Харесах тортата ,която Нелка сложи на 1 страница и не е сложно да си я направя pardon .
Милото видя роклята  sad е,вярно,че не ме е виждал облечена в нея , но я видя като я взимах от химическото ...мрън
Започнах и аз с притесненията.На сватбата ще има много малки деца ,на възраст от 1 до 6 години и незнам как да ги забавлявам така,че да могат родителите им  да се насладят на празника.Половината са малки за аниматор,оцветяванки и прочие ...хмм  write
Много се радвам,че ти е харесала тортата на снимката!  give_rose Аз ги намирам тези неща в сайта - pintereset.com. Радвам се,че съм ти била полезна с нещо за сватбата ти. smile
Аз не се притеснявам от това дали милото ще види роклята преди сватбата,но всички около мен адски много искат да спазят тази традиция. smile Надявам се да ме одобри утре. LAUGHTER Да не ме върне слуйно,ако не му хареса роклята ми.  LAUGHTER
Според мен обаче няма за какво да се притесняваш и ако не си суеверна тогава изобщо да не ти пука,че я е видял роклята. На мен милото ми е най-обективния съветник за много неща и даже бих предпочела да беше идвал с мен на всяка проба на роклята ми. smile
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 31, 2014, 09:31:26 »

И моето мило е така, аз на тия суеверия (особено покрай сватбите) не вярвам. И да ви кажа, доста по-леко ми е така.
Само късата ми рокля съм му показала само на снимка, че тя и без това няма как да я види преди сватбата (дори няма да стои у нас...).
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 31, 2014, 13:58:22 »

Не съм никак суеверна,но ми се искаше момента на изненадата да е на 100% .Просто да си няма представа как ще изглежда  Girl_hide Токлова време го лъгах , че съм със тъмно синя рокля и така убедително се преструвах  tease , а той милия " Е ,как синя,луда ли си  shok " хахха много ми беше весело , но сега вече не мога да продължа лъжата.Иначе ще имаме фалшива булка при взимането.Братовчед ми (2 метра и 100 кила) ще се облече в къса бяла рокля и було и ще бъде в едната стая,та милото като ме "откупи" ще го заведат при него .Брат ми е инструктиран да обеждава младоженеца ,че друга булка за даване няма ,а като ме намери ,кума ще го убеждава ,че "оная едрата" е по-хубава и да взима "нея"  funnytooth funnytooth Надявам се да се получи забавно ,пък да видим .
Благодаря за инфото за бутилките -златни сте.А етикетите с какво лепило ги лепите и на каква хартия се отпечатват?
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 31, 2014, 14:10:09 »

 Стели, да те попитам в твоята тема  smile какви са масите в ресторанта (кой е той? май съм изпуснала  blush) кръгли, дълги, квадратни?
Ии май не си говорила за декорация много - разкажииииииии!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines