Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:57:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на stelkkka 15.06.2014  (Прочетена 33149 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« -: май 17, 2014, 10:18:10 »

Честита синя темичка! yahoo

 give_rose
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 17, 2014, 12:12:26 »

Благодаря ти Нели!Сега както съм на тема торта ,тази снимка ми дойде тъкмо на място.Благодаря ти за труда и затова ,че се сети за мен  give_rose.А сега малко предистория.
С "пилето" се запознахме преди 5 години.Аз гурбетчийка ,тъкмо изкарала книжка ,се прибирам в България за да си купя автомобил.И така търсех си майстор (и си го намерих) за да ми избере читава кола.Приятелка веднага ми предложи услугите на милото ,като изрично ме предупреди ,че е голям "плейбой"  :funny . И така срещнахме се , купихме кола и дойде ред да черпя.Той идва без тогавашната си приятелка .Хапнахме пийнахме и ще си ходим ,но се озовахме в едно кафе посред нощите и цяла нощ бърборихме един през друг и никой не си бутна питието.На сутринта отидох да се сбогуваме ,качих се в колата и отпраших пак за странство.Не щеш ли в жабката на колата име в скайп.И се започна едно лудо писане денем и нощем .Разделихме се с половинките си и решихме да "опитаме" ,въпреки,че аз бях сигурна ,че нищо няма да излезе след като ни деляха токлова километри.След лудото чатене се започна лудо пътуване ,докато накрая не решихме ,че България е нашето място.За нещастие ,няколко месеца по-късно майка ми почина   cray той измина 2500 км за няколко часа за да е до мен в този момент.И повече не сме се отделяли един от друг.
Предложението дойде на 12.12.2012 сутринта се търкалям в леглото с един огромен корем и се чудя как аджаба да се надигна ,когато той пристъпи с плахи думи , какъв специален ден е днес и колко време събирал кураж и като видях насреща пръстена ,не успях да чуя останалата част от речта ,която беше подготвил.Но сякаш след раждането на детето сватбата остана на заден план и спряхме да я мислим , докато не ми дойде гениалната идея да я съчетаем с кръщенето .Ами май е това в общи линии...а споменах ли колко много го обичам?  heart heart heart
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 18, 2014, 14:15:59 »

Супер романтично! Разкажи ни още! За чашите, за всичките неща. Къде ще е сватбата?
smile Роклята,обувките,грим,прическа!  yahoo
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 18, 2014, 16:32:35 »

Честита тема и от мен!  give_rose

Даааааааааа, разкажи ни за всичко  yahoo
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #4 -: май 18, 2014, 17:11:55 »

Като в роман ,страхотно,желая ви все така да бъдете щастливи  Bravo
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 18, 2014, 21:41:29 »

Повечето неща съм си ги правила сама ,с изключение на поканите и много съжалявам,че не си направих и тях.








Шампанското ще го снимам утре ,сега виждам,че съм забравила.Тортата ще си я отградна от 1-ви пост .Букета ще е от бели рози и сини хортензии иии много неща имам за обаждане ,но така не се сещам ,та не се притеснявайте да питате  Girl_hide
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 19, 2014, 00:45:30 »

Браво!  Bravo Много са хубави чашите и всичките други неща! Синьото е уникално!  blush
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 19, 2014, 09:16:32 »

Честитат тема! Страхотни неща си показала smile Виждам, че и малко шаферче ще си имате smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 19, 2014, 09:33:34 »

Стелка, поздравления! Страхотни неща си измайсторила!
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 19, 2014, 09:55:09 »

О, много хубаво синьо!!! Страхотно е всичко! Ритуалните чаши са просто чудесни! Взех да съжалявам, че не си ги направих аз, поръчани са вече...  sad
Много хубава и различна тема  Bravo
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #10 -: май 19, 2014, 10:27:26 »

Честита темичка,

много е сладко всичко , което си измайсторила smile Възхищавам ти се, както и на другите момичета, които могат - аз съм схваната в ръцете smile

Разкажи сега - трудно ли избрахте ресторант, на кой ресторант се спряхте, каква украса (ясно че ще е синя, но един цвят синьо или ще има много нюанси), колко гости...

Разбирате ли се с роднините, нервират ли те, свекървата?

Охх хахах извини ме - винаги имам много въпроси- ама какво да правиш - любопитна съм  blum
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 19, 2014, 12:01:28 »

Напротив Миленка ,много се радвам на въпростите  good
Първо да благодаря на всички,които оцениха труда ми.Дреболийките не са кой знае какво,но когато си ги правиш сам имат по-особен дух,надявам се и гостите да го усетят.
В интерес на истината свекърва ми ,колкото и да я обичам и уважавам не се въудушеви като и казахме какво сме намислили.Едно такова-никаква реакция...попита само пари от къде ще вземем.Но тя си има друго мнение за брака и нищо не може да я разубеди.С две думи не го удобрява ,но щом сме решили застава зад нас  smile
Ресторант....то беше голяма дилема.Живея в дълбоката провинция-Горна Оряховица.Малко градче , малко хора ,не се женят всеки ден.Като отидох преди месец да запазя дата за сватбата ,жената в общината ме гледаше ето така  Oh my ... ,че съм отишла толкова рано.Бях сигурна ,че ще сме в хотел-ресторант Лесопарка в Лясковец.Ходихме миналата година на сватба и бяхме очаровани от храната и обслужването.За съжаление обаче беше зает за нашата дата  sad И тръгнахме на обиколка.Харесах едно ресторантче в Арбанаси,битов стил с много красива градина ,детски кът и старинна камбана под която трябваше да се случи изнесения ритуал.Първо от Велико Търново ме застреляха с цена 240 лв за изнесен ритуал ,после с половинката ходихме да дегустираме менюто и останахме много разочаровани.Малки порции и никакъв вкус откъм визия на ястието.Нямаха и обикновенни бели чинии,а само глинени (от тези едно-времешните) Покривките им също бяха битов стил...изобщо невъзможно за съчетаване с калъфи,панделки ,балони и рози .Отпадна като вариант.В другите ресторанти ни застреляха с такси тирбушон или "вечерен час" до 12 часа ...съвсем се бях отчаяла когато открих ,че мои познати отворили ресторант с капацитет 100 души и огромна тераса.Човека готви превъзходно и ни направи страхотна оферта.
Няма да залагам на пищна украса по простата причина ,че гостите са големи купонджии и има огромна опасност най-разните стъкленици върху масите да не оцелеят  blum .Кремави калъфи,панделки в кралско синьо и булчинската маса с драперия,органза и изкуствени цветя -абе нищо особе :\но.
Относно роднините-вече ми иде да захапя някого .То не бяха простотии от сорта "ако дойде еди кой си , аз няма да дойда" Други пък изобщо не си направиха труда да се обадят ,че са получили покана , дали ще дойдат ,колко човека ...нищо .Аз пък съм невъзможен непукист и ако не ми се обадят до края на май,ще ги отпиша и толкова. nea
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 20, 2014, 11:57:59 »

Да се похваля като дете с близалка- Взехме си халките и си намерих най-сетне обувки за танците  yahoo

Утре най-после съм на проба на роклята  pardon
Ииии вече не съм под карантина Юхуууу  blum
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 20, 2014, 13:15:16 »

Много хубави неща си направила  Bravo
Честито за халките и успех с пробата на роклята - после да разкажеш.

П.П. А за роднините - не го мисли. Просто не им обръщай внимание и не им позволявай да развалят удоволствието от приготовленията.  tease
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #14 -: май 20, 2014, 17:20:02 »

Стелккаа, честита тема и от мен!  Bravo Много са красиви нещата, особено чашите мнооого ми харесват smile И мъника ли е към украсата blum Шегувам се..много е готина историята ви и е много добре, че така спокойно приемаш всичко..аз все съм във филма biggrin  Честито за оздравяването  good
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines