Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 00:21:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на stelkkka 15.06.2014  (Прочетена 33464 пъти)
 
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 15, 2014, 14:56:46 »

честита сватба и от мен  Bravo
много здраве и семейно щастие ви пожелавам.Да си изкарате супер Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 15, 2014, 16:20:22 »

 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа

Честитоооооооооооооо  weddingday

Весело изкарване и много хубави емоции  CHEERS
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 16, 2014, 08:43:38 »

Честито и от мен, семейство! Желая ви много семейно щастие и винаги да се обичате weddingday
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #78 -: юни 16, 2014, 09:02:59 »

ЧЕСТИТО СТЕЛИИИИ! Пожелавам ти прекрасен и спокоен семеен живот give_rose
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 16, 2014, 09:27:36 »

 heart Честито Стели!  heart
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #80 -: юни 16, 2014, 21:38:23 »

 weddingday ЧЕСТИТОООООО
Много, много да се обичате
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 17, 2014, 07:02:45 »

Блaгодaря ви злaтни!!!!!Ще рaзкaзвaм,обещaвaм!
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 21, 2014, 22:27:18 »

Такаа.Първо да се извиня за закъснялото включване ,но след сватбата си спретнахме семейно пътешествие с кумовете и децата и чак сега се добирам до компютър.
Сватбата е наистина уникално преживяване ... въпреки ,че на моята всичко,което можеше да се обърка,се обърка  blush и все пак...уникално.
Няма да разказвам в подробности сватбения ден,защото след време ще си прочета поста и ще ме е яд,че съм пропуснала да разкажа нещо  pleasantry .Първо фотографът и видооператорът закъсняха с половин час ...ей от там като ми тръгна една изнервена нотка ,та не ме пусна докато не влезнах в сватбения автомобил  beating . После съпругът ми си взе булка за 15 стотинки и една разбита врата  tease , не влезе при втората булка ,а се намъкна направо при мен  girl_impossible а такъв майтап можеше да стане (чичо ми се беше направил на Кончита) . Изведе ме ревящата ми племеница и постоянно пускаше бялата лентичка,а за капак на хорото пред дома ми паднаха булото и жартиера  witch .Вече яко бях яхнала метлата ,когато пред катедралата се оказа,че не можем да паркираме,защото мястото било частен паркинг на някакъв блок angry Едва ме одържаха (нали съм си дива селянка) такъв скандал щях да вдигна ...Но когато започна кръщенето на малчо ,просто се разлях от кеф и спокойствие.Стоеше без "гък" да каже,закачаше се с попа,милваше кръста и се опитваше да повтаря всяка дума ,която чуеше.Дори не обърнах внимание,че венеца му беше толкова голям,че спокойно можеше да мине за хавайска огърлица funnytooth
И после следва приказката,започна с чувства ,сълзи и много любов и завърши с много танци,изпит алкохол и още повече любов ( брат ми и най-добрата ми приятелка от детството се погледнаха по друг начин )  Girl_hide .
Ами щастлива съм.Това изживяване си заслужава и нервите и подготовката ,и парите и всичко!Пускам една снимчица и лягам .благоаря на всички,оито ме прочеоха и изживяха с мен всеки ден от подготовката !
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 22, 2014, 08:52:07 »

Сладурииииии!!! yahoo Ако знаеш само думите ти какво насърчение са за мен!? Прекрасни сте били, от снимката, която виждам. Радвам се, че въпреки малките проблеми, нужното настроение е било на лице. Бъдете много щастливи!
 
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 22, 2014, 08:55:59 »

 Стели, честито още веднъж! Много сте хубави! Разказът ти ми подейства много добре!  smile Особено много се израдвах на частта за най-добрата ти приятелка и брат ти  pardon Bravo
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 22, 2014, 20:21:22 »

Стели, честито! Много сте готини! Винаги има гафове, но важното е да има хепи енд накрая smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #86 -: юни 23, 2014, 09:31:19 »

Стели не знам какво се е объркало ама изглеждате сууупер щастливи smile Много сте хубави
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 23, 2014, 14:46:00 »

Tini-Силно се надявам фотофрафът да е заснел момента ,в който ги видях да се целуват,защото НЕ
ПРЕУВЕЛИЧАВАМ ченето ми беше паднало до коленете.Главната виновница е водещата разбира се  blum.
Когато разрязахме тортата започнахме да викаме двойки за надпреварата и приятелката ми и брат ми се изтъпанчиха,мислейки ,че трябва да ядат торта бързо.Да ама не-играта беше за най-еротично ядене на торта и моите хора се оцъклиха. shok Е,бързо им мина и срам и свян и стана тя каквато стана  blush danceg
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 23, 2014, 15:34:50 »

Хехе, егати! Много сладко!!! Bravo Хайде, те може да са следващите biggrin
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #89 -: юни 23, 2014, 20:47:39 »

Хахаха, Стели, това с брат ти и приятелката ти наистина е много сладко, на нашата сватба също се сгаджосаха едната ми приятелка и един от приятелите на младоженеца и тези дни като се събираме вече идват двамата нагости и въобще....  heart И точно си мислех колко е яко с половинката ти да сте започнали историята си на сватба lol Много сте хубави наистина и ти пожелавам любовта ви да е все така заразна за хората около вас и да сте мноооооого щастливи!!  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines