Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 14:12:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на stelkkka 15.06.2014  (Прочетена 33453 пъти)
 
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 31, 2014, 14:20:03 »

Тиникат-не съм от София,а от Горна Оряховица.Ресторантът е в Лясковец (ако изобщо тези градчета ти говорят нещо  blum ) Масите са правоъгълни,за 8 и 12 човека,като мисля да имаме 4 маси по 12 човека и 4 по 8 ,но нещо не мога да натъманя гостите  angry . Разбира се имаме доста които трябва да са на значително разстояние един от друг ,други пък искат да са възможно най-близо до булчинската маса ....бе претенции всякакви. => вече изпушвам  sad
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 31, 2014, 14:32:53 »

 Хаха, вариант масите да са на  Н - така няма недоволни  Bravo Bravo
Ние решихме проблема като сложихме колегите на най-забутаната маса  blush с идеята ,че няма никой да се засегне, за разлика от роднините
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 31, 2014, 18:40:23 »

Eee,няма да има къде да се танцува ,ако масите са на Н  blum  ,а колежките ги искам наблизо,че са големи купонджийки  danceg  по-скоро всички по-възрастни роднини ще са в покрайнините,така или иначе няма да танцуват ...оф ,това ми е най-сложното  huhhuh.gif само да го измисля и ще мирясам  smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 31, 2014, 19:06:05 »

Стели, ние го мислихме така : възрастние не стават много много, обаче основното им забавление е да гледат дансинга. А младите, ще са станали нонстоп  yahoo и няма да им пречи ако местата им са по-отдалечени. Ние така се сдобихме със "забутана" маса с купонджии, а роднините са на първа линия,за да гледат младите и да се радват  Dancer
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 01, 2014, 13:17:01 »

Оффф и тук си права ,вече тотално се обърках ...
Възрастните са на 3 маси по 12 човека ,4-тата дванаЙска са колегите на милото .Е никак не ми идва симетрично .Дори всички не са се обадили да потвърдят ,а вчера беше крайния срок   resent Утре и в други ден трябва да се срещна със собственика на ресторанта и дамата от агенцията да дам точна бройка и какво ще им казвам не знам  girl_impossible
В сряда шаферките си взимат роклите в събота съм на пробна прическа и "последния женски запой"  blum blum blum .Дори като за непукист като мен сватбената подготовка е голямо вълнение  girl_wink
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 01, 2014, 15:11:12 »

И ние наредихме "старите" по-близо до дансинга, за да гледат какво става. Младите, макар и не много далече, пак виждат, ако искат да стоят, а и мисля, че ще са нон стоп на крак =)

И аз уж съм непукистка много, даже приятелките ми се чудят за някои неща, как не ми дреме изобщо (още не съм видяла фигурката за тортата, а сигурно чак на сватбата ще я видим)... Само че това с разпределението беше наааааааааааааааай-тежкото нещо!
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 01, 2014, 22:18:25 »

При нас всички маси за близо до дансинга ,но само 2 са близо до нас.Обаче да не говоря на изуст утре ще отида да говоря със собственика на ресторанта да видим как ще ги нареждаме тези маси.И на мен това ми е най-сложното  sad
Мисля да нося роклята за парно гладене,но приятелки ме спират с мисълта,че ще пожълтее.ЗВъзможно ли е ?
Аааа днес купихме алкохола-За 72 човека
10 бутилки уиски 700мл
12 литра ракия
24 литра бяло вино
6 галона бира (за вкъщи и при свекито) Останалата бира е от ресторанта на корем
12 бутилки безалкохолно по 2 л -В ресторанта пак неограничено
6 литра натурален сок
Сега се чудя колко ядки да взема   diner
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 05, 2014, 12:34:40 »

Ходих в ресторанта-навеса е просто ужасен .Прилича повече на строителна площадка отколкото на ресторант и май ще сме вътре  cray освен това не са готови със стаите и не знам къде ще си сложа детенцето да спи  sad
Поръчах тортата ,роклята е на химическо за парно гладене ,купихме костюм на татко и сме на финалната права.Утре ми е моминското парти.Нямам търпение да разпусна малко blum
Сега пък обмислям колко питки ми трябват  crazy
Две за църквата(нали имаме и кръщене) .Една за захранването от свекървата,Една за разчупването над главата , една за кумовите дарове ...други...?
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 05, 2014, 12:44:53 »

 Стели, за парното гладене и роклята - и моята майка ми говореше, че щела да пожълтее, но днес точно ходих да взема нещо от химическото чистене и там на първа линия седеше една прекрасна дантелена сватбена рокля!! Гледах я като хипнотизирана няколко минути  huhhuh.gif
Стели, много ли ще те затрудня ако попитам каква марка вино избрахте за гостите?
За стаята и детенцето - обясни че е много важно и да се разбързат.Може и да помогне.
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 05, 2014, 18:05:19 »

Тини ,някакво сливенско ще видя етикета и ще се опитам да постна снимка  good Аз не му разбирам , но свекито е познавачка и пие само него .Не е скъпо .

http://vinaritrade.com/%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BB-%D0%B1%D1%8F%D0%BB%D0%BE-%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%BE-0-75
За стаите няма начин за жалост .Някой ще се прибере с малчо без време  sad
За почерпката в къщи какво избрахте булки  Wink ?
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 05, 2014, 18:17:15 »

 Аз съм я оставила напълно на майка ми - и без това тя си е домакинята. Обикновено купува сладки на килограм различни видове, реже мезета, слага ядки и натурални сокове. Може и някои плод, щото ядем здравословно  blum
Аз реших да се приготвям в хотела, където е ресторанта и за там ще си занеса бонбони, бисквити и сок - само не знам нелегално ли да ги внеса или да попитам  pleasantry
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #41 -: юни 05, 2014, 18:28:43 »

Стелка на нашата сватба имаше около 15 деца като 10 от тях бяха на възраст 4-5 годинки,имаше и 3 тъкмо проходили.Бяха всички деца по големи на една маса имаха отделни менюта,солетки,сокчета,балони и им бях купила конфети да се радват,да ти кажа ли никое от тях не е закачало родителите си обикаляха гонеха се,и направо бяха много щастливи.бяха взели и апаратите на родителите си да снимат,но пак зависи и от децата.
А относно книгата за пожелания недей я изпуска нищо не губиш,нашата шаферките я раздадоха тъкмо в разгара на купона и на замаяни глави такива яки пожелания имаме чак ми е кеф като ги чета,просто някой с 2 думи разбиха листа,мисля че е готино тъй като картичките едвали ще си ги запазиш всичките а книгата е за цял живот
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 05, 2014, 22:03:47 »

Съгласна съм с jasminne за сватбената книга. Аз също мисля да я пуснем малко по-късно - след няколко ракии  funnytooth
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 06, 2014, 08:11:16 »

Jasmin И при мен идеята беше да се забавляват помежду си децата и да ги "усамотя" на една маса или вътре в заведението , но сега обмислям вариант ние да сме вътре ... пък и след последни потвърждения останаха 5 деца (тези над 10 години не ги броя за деца ,защото са напълно самостоятелни).2 на по годинка ,на 3 ,на 4 и на 7 ... Май ще се оправят малчуганите и излишно се притеснявам.Да се надяваме и моето хлапе да се залиса в танци и да му се приспи по-късно,поне да изчака тортата.Днес съм на пробна прическа и на моминско парти  yahoo
Колебая се между И
или просто обемен кок отгоре.
Ниска съм и ако си защипя булото под кока/прическата ще стане много дълго ,та трябва да е отгоре.Като е отгоре пък скрива хубостта на която и да е прическа ...та незнам  sad
Относно книгата може и да размисля,стига да убедя и милото , че има смисъл от нея  blum
Охоо Вики и при теб не останало  pardon
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #44 -: юни 06, 2014, 11:38:49 »

Да си изкарате едно незабравимо моминско парти,прическата е страхотна дано се получи.И не се притеснявай излишно,на големия ден никой няма да те закача за нищо,ти просто се забавляваш smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines