Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:54:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Po3u 07.06.2014  (Прочетена 27408 пъти)
 
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 28, 2014, 09:11:31 »

Звънни им, те не си обновяват много много профила.... smile

Късата рокля ще я облека сигурно след като поздравим гостите, по време на вечерята. Може и по-рано, зависи колко издържа с дългата. Аз искам много да скачам и да дивея иииии ми трябва нещо свободно.

Имайте търпение, след сватбата ще има много снимки =)
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 29, 2014, 18:54:56 »

Ох, момичета, сега се оказа, че от ресторанта няма да имат достатъчно чаши за welcome drink-a.
Трябва да намерим 100 чаши... Помолих декораторката ни да потърси варианти, но ако са много скъпи ще трябва да купим пластмасови. Тя предложи едни, които са като пластмасови, но не им личало...

Съвети? От къде можем да вземем 100 чаши?
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 29, 2014, 19:26:57 »

 Рози, според мен от кетъринг фирма ще могат да ти дадат под наем. Например оже да видиш тук : http://www.delicatering.bg/content/view/493/390/
или тук http://vivacatering.bg/index.php?route=product/category&path=52_87
или тук http://www.vipcatering.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=8&Itemid=10
и на още много места има. Прозвъни ги и си намери най-изгодната оферта  good
Горе-долу за около 40-45 лв. ще получиш 100 чаши за шампанско и така нито ще се охарчиш много, нито ще им купуваш чаши на тези от ресторанта  angry
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 30, 2014, 13:39:07 »

Благодаря много!  Girl_hide

Как не се бях сетила, а уж толкова търсих... Наехме чаши, даже ще ни ги доставят за 50лв всичко!
Благодаря много smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 30, 2014, 13:44:37 »

Рози, радвам се, че сте решили въпроса  Bravo give_rose
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 30, 2014, 14:31:36 »

Е как може, голям ресторант да няма чаши!? Да кажем, че за бялото вино са по масите, поне още толкова трябва да имат за червено, какво толкова като не е за точното питие чашата...  crazy Странно ми се вижда, но важното е, че сте успели да намерите добро решение!  Bravo
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 30, 2014, 14:39:08 »

Абе и аз се учудих, ама... Хем ги разбирам, хем ми беше странно.
Страх ме беше, че ще излезе много скъпо този кетъринг, но така с чашите под наем е идеално, даже сме под бюджета smile

Остава ни да вземем алкохола и минералната вода. Безалколохните са в нас, наливаме ракията в шишета.
Другата седмица си взимам късата рокля и нямам търпение smile Може и още в събота да ида, но мисля да си почивам тогава.

В събота е на милото ергенското, а аз ще изляза тренировъчно с някои от приятелките ми.

Вече нямаме търпение да дойде сватбата =)


--->>>> Сега се сетих да питам - само водата не сме поръчали и се чудим колко бутилки са нужни.... Имаме доста безалкохолни - 12х2л Кока Кола, един стек Фанта, един стек Спрайт, 2 стека сода и към 15 натурални сока... И се чудихме ако поръчаме към 30-40 бутилки минерална вода дали ще е ок? Тя се пие все пак... Ама и бира имаме...
« Последна редакция: май 30, 2014, 14:55:12 от Po3u » Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 30, 2014, 15:44:53 »

 Според моето проучване, вода се консумира в особено големи количества, защото се пие заедно с твърдия алкохол и е предпочитана напитка за утоляване на жажда (особено след дивеене на дансинга).  tease
Минералната вода има доста скромна цена, особено на едро и затова може да вземето повечеко - по литър на човек примерно. Каквото остане може да си го допивате  smile
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 30, 2014, 21:49:03 »

Тейбъл картичките са много нежни, но юзчетата с розе са ми фаворит /не бях срещала тази идея, а тя всъщност е много свежа  Bravo

Цветовете на сватбата ти са много красиви. Ще имаш ли цветен акцент по теб?
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 30, 2014, 22:52:54 »

Много се радвам, че ви харесват нещата.
По-натам, сигурно след сватбата, ще ви пусна хубави снимки, че сега още ми е хаос в главата, въпреки че има само още 1-2 неща да се направят.

Цветен акцент по мен ще са само фуркетите в косата - те са цикламени. Най-вероятно и една гривна ще имам, цикламена, но ще видя вече наживо как ще стои с роклята и всичко по мен. Иначе късата ми рокля ще има цикламено по нея - нещо като коланче.

Сега да ви изклюкаря, май на милото ергенското парти почва по-рано =)
Излезе уж замалко с кума ни, сега ги засякох с още двама приятели, като тийнейджъри са =)
Дойдоха до нас, заявиха, че "май няма да е замалко", аз им се усмихнах и така.

Чак завиждам, че изпускам купона. Искаха да ме вземат и мен, ама не се натискам да ви кажа честно, не и днес =)
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 01, 2014, 11:59:48 »

Преди малко се събуждам, след като се прибрах в 5.30 Bravo

Илязох с 5 приятелки и уж "замалко" (любимото ми) да направим загрявка за моминското... И се прибрахме по светло. Не правихме нещо кой знае какво - на пицария и на бар после, ама така танцувахме, сбъркаха ни за абитуриентки на два пъти... Скъсаха се да ни свалят и задяват и беше супер забавно =) Затворихме бара.

Милото се прибра 30 минути след мен, супер щастлив и те са си изкарали уникално. Такива неща ми разправяше, че седях и се дивях и се радвах много. Въобщеее, последните ни ергенски дни ще бъдат отбелязани подобаващо.

А моите приятелки цяла нощ ме заплашваха с "Чакай само да дойде сряда, да видиш какво ще ти се случи, това е нищо" smile Нямам търпение!

Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 04, 2014, 08:25:13 »

Момичета, да се похваля, всичко вече е купено и платено наполовина - ресторанти, украса, тортата. Днес взимам алкохола ииии край!
Довечера ще ходя с кумата ми на фризьор, а после ми е официалното моминско парти, за което нищо не знам =)
Хихихих
ще разправям после!
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 04, 2014, 08:45:20 »

Пожелавам ти едно страхотно и незабравимо парти! Много добро настроение, верните приятелки да са до теб и да ви остане прекрасен спомен от тази вечер! Нетърпелива съм да науча подробностите след събитието biggrin
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 04, 2014, 08:54:46 »

Браво Рози, вие сте по-експедитивни от нас Wink на нас ни остават кохола и толтата и пустият подарък за кумата. ..
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 05, 2014, 10:34:39 »

 Роси, остават последни дни до финала! Как върви подготовката? Привършихте ли вече с нея или има още задачки  smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines