Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:00:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Po3u 07.06.2014  (Прочетена 27409 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« -: май 17, 2014, 02:12:51 »

Малко със закъснение blush ,но ето я и твоята темичка!  yahoo
 Bravo


Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 17, 2014, 05:48:08 »

Честита темичка, Рози!  give_rose
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #2 -: май 17, 2014, 06:27:39 »

Честита темичка! Нека оставащото време до сватбата ти бъде изпълнено само с положителни емоции  give_rose
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 17, 2014, 07:38:02 »

Здравейте, момичета!
Много ви благодаря за темата! =)
Вече и аз съм част от групата  Bravo

Ранобудна съм днес, приготвям се за пътуване, ама ще попиша малко, и без това така се разсънвам =)

Вече мога да се похваля, че съм във фаза "Спокойно, ще се получи прекрасно, каквото и да стане".

Хихихи.
Иначе май трябва да разкажа за себе си и милото?
Запознахме се преди почти точно 3 години... В работата   Wink Беше ми нещо като...  Малко ми е трудно да го обясня. Ама ги имаме за шефове тия хора, когато става дума за работния процес. Ииии.... забелязах го, бях много АНТИ мъжете тогава, защото 4 месеца преди това бях скъсала с едно гадже и още много страдах и бях решила цяло лято да го ударя на купони. По-късно се разбра, че и господинът ми е бил хвърлил око. Не мога да повярвам, че е запомнил с какво съм била облечена първия работен ден =)
Един ден го чух, че говори, че ще пътува към морето, аз бях в същата посока - същия курорт и нямаше с кой да пътувам и се уговорихме да ходим заедно. Изненадах го с един приятел, който той през цялото време си е мислел, че ми е гадже. Хихии. Приятеля заспа веднага, щом тръгнахме, а ние с колегата не млъкнахме през целия път. Пристигнахме, пихме по едно на един бар... Уж си легнахме всеки по стаите, но никой не можеше да спи и....  Малко приказки и... гуши муши danceg
Бях настроена, че това ще ми е гаджето за лятото. Хихихи. Той бързо стана част от моята компания и прекарахме много хубаво на морето. Като се върнахме в София обаче, почнахме да се засичаме ОЩЕ по-често - от работа в тях, после пак на работа. Карах го всеки ден да ме кара до нас, за да се преобличам и един ден той просто ме помоли да си взема някои неща у тях, за да не го разкарвам всеки ден.
И такаааа =) Сега сме на различни позиции, а година след случката се преместихме на друго място и си направихме един прекрасен дом =)
Миналата година, на морето, на годишнината ни, ми предложи. Бях изненадана, да ви кажа, защото през годините сме говорили за сватба, той говори много за деца и бяхме решили, че за сватбата - по-натам. Даже бяхме на вълна "първо люлка, после булка". Ама явно ме е залъгвал нашия и добре ме е накарал да си мисля, че за него сватбата не е от голямо значение, защото изненадата, която ми приготви, беше изключителна.
Ще ходим ние на вечеря на морето, за годишнината ни, после на бар с приятелите .... Той цял ден много примерен, вечерта се прибрахме от плажа да се къпем и обличаме, а аз като облякох една бяла рокличка... Нашия си помислил, че съм го разкрила =)
И така отиваме да се разходим на плажа към ресторанта, посядваме си да погледаме морето... И двамата сме от София, но обичаме морето страшно много и можем да седим с часове да го съзерцаваме. И милия като тръгна да ми обяснява, как отдавна чака този момент, а аз го затапих с "И аз, дълга отпуска, да сме на морето... Какво по-хубаво". Той се засмя и извади пръстена и аз като почнах да рева и да пискам.. =) Направо не ми се вярваше. Даже забравих да кажа "Да"  tease
Добре че бяхме седнали, така ми се подкосиха краката, че едвам отидох до ресторанта после.
После в бара стана страхотно шоу, защото там всички са ми приятели и като съобщихме за новината... Абе мога да ви кажа, че целия град разбра. И особено като "коронясаха" кума ни... Той и без това е множо шумен и голям купонджия... smile

На другия ден казах на нашите, баща ми ок, ама майка ми седмици не можа да възприеме факта. Даже ме питаше един ден "защо ще се жените, стойте си сгодени"  diablo
А, забравих да кажа, че още на втория ден след като се сгаджосахме с милия се оказа, че родителите ни се познават =)

И така, от миналото лято подготвяме сватба, на финалната права сме, аз претърпях 1-2 нервни кризи, но вече реших, че само мъча себе си така. Все пак важното е, че ще ставам съпруга на най-прекрасния мъж, а не дали всички панделки са вързани идеално и така нататък....

Ще пиша още, че май се отплеснах =)
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 17, 2014, 08:12:28 »

Честита тема и от мен  give_rose

Много романтично предложение си получила good
И спокойно - не си се отплеснала, ами разказвай за всичко останало - покани, дреболийки, рокля, ресторант, в какви цветове ще бъде сватбата  и т.н.  smile

Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 17, 2014, 08:13:52 »

Рози, честита тема!

Много сладка история имате!

Чакаме разказ и снимки, както и Викито написа. Къде ще е купонът, каква е роклята и тн.
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 17, 2014, 09:10:22 »

Рози,честита тема  Сватбаааа
А после не ни били романтични мъжете  Bravo Bravo
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 18, 2014, 19:48:21 »

Ето, завръщам се!

=)

Благодаря ви момичета, много съм щастлива =)
Въпреки че като всяка една двойка си имаме препирни (покрай нервите около сватбата повечко), съм много, много щастлива и благодарна, че срещнах този момент.

Сватбата ни ще е в цикламено, като идеята дойде спонтанно, от негова страна =)
Декораторката ни обаче предложи да сложи и оранжево тук - там и мисля, че ще стане много хубаво.
За ресторант сме избрали един комплекс в Банкя, където преди години бяхме на сватба и просто се влюбихме. Има страхотна градина, в която ще бъде изнесения ритуал, и ... да кажем голям ресторант. Може да се излиза и на терасата.


Поканите за съжаление трябва да се поровя, за да намеря снимка. Направи ги моята кума, която се занимава с графичен дизайн и станаха мнооого хубави.
Измислили сме и подаръчета за гостите, които ще са едни малки шишенца пълни с магическа течност. Утре почвам лека - полека да снимам. Мъчим се малко с тия шишенца, защото се оказа, че много трудно се вкарват тапите, дори след като са били накиснати във вода. И не знам какво ще правим, остават още към 70..  girl_impossible

ИМам си две прекрасни шаферки, които едва оня ден си избраха плат за роклите и дугата седмица ще ги шият. Братовчедка ми е шивачка и ще ушие техните рокли, както и моята втора къса рокля. Аз ще имам две... Защото исках да имам само къса, но след като видях колко хубаво ми седи дълга рокля, реших да си взема. И точно се бях отказала, когато един ден просто пробвах и си казах... "Това е!" =)

И така =)

Следва продължение...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 19, 2014, 09:10:48 »

Честита тема и от мен smile
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 19, 2014, 09:14:19 »

Ех, сега не мога да си оправя писанието =) Пускам ново.

Ще ви покажа как ще е украсата =)
Много се вълнувам, защото мацката, която ни помага, е ужасно кадърна. ИМа си собствена агенция и за около 700 лева ще ни направи просто чудеса. От нея (работи с един цех) си поръчахме и тортата. Супер шоколадова с шоколадов мус. Опитахме я, дадох им картинка по която искам да я направят, както и какви човечета да сложат. Те казаха - няма проблем. И сега ще чакаме на 7 юни финалния резултат =)

Хихихих.

Така ще изглежда украсата на масата ни, само че с цикламени цветя. Това е същата маса, в същия ресторант =) Отзад с виджа и бялото сватбено букетче, каквото ще е и моето.


Това са оранжевите панделки.


Ето още една снимка, как ще е вътре. САмо че с розови и оранжеви панделки и розови и оранж балони =)
Решили сме вместо картички с номера на масите, да надпишем номерата на самия балон =)
Тейбъл картички с имена мислех да не правим, но се налага май-... А и ще е по-лесно.


Това е мястото на изнесения ритуал от една друга сватба. Ние си поръчахме абсолютно същото, но в цикламено.

Дано не стане много розово, амааа да ви кажа хич не ми дреме, ще е много бонбонено.


Имах две основни притеснения покрай организацията.
Едното бяха обувките. КУпих си и препродадох и върнах сигурно поне 5 чифта обувки. 2 от тях се оказаха супер неудобни, докато ги разхождах вкъщи. Сега съм си взела едни, които уж засега са ок и втори - едни като гуменки, за после. Те под дългата рокля няма да се виждат, а на късата ще стоят сладурско.
Другото ми притеснение се оказа разпределението на масите. Не може да е така, както искаме, защото ресторанта все пак има капацитет откъм... разположение. И не може да се сложат повече, но по-малки маси. Трябва да са по-малко, но по-големи и това малко ме притесни. Ама засега ги натъкмихме, дано всичко да е ок. Пък и в крайна сметка, важното е роднините да са по-близо до дансинга, другите и без това не ги виждам много да си сядат на местата=)

Поръчали сме алкохола от едни мои приятели, сега чакам да го доставят. 20л ракия, 6 уискита, 3 водки, каса бира, 20 бутилки бяло вино. И мнооооооооооого безалкохолни =)


Ние хем си правим сватбата с много връзки (приятели и роднини в бранша) и хем ни излиза почти 10 000лв, втрещена съм.
« Последна редакция: май 19, 2014, 09:16:43 от Po3u » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #10 -: май 19, 2014, 10:35:24 »

Честита темичка и от мен!

Много бонбонено и сладурско звучи всичко smile А колко души мислите да бъде сватбата? прическата измисли ли?
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 19, 2014, 11:11:02 »

100 човека. Заковахме ги =)
Прическа си измислих, да, ходих и на пробна при моята фризиорка. Косата ми не е много дълга, но се получи супер.
Горе долу нещо такова отпред:



И такова отзад:
http://удължаваненакоса.com/wp-content/uploads/2012/06/plitka-ot-gore-do-dolu.jpg

Грим при Бони =)
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 19, 2014, 12:14:18 »

Рози,ще редувате прасковена и розова панделка или ще са по 2 на стол?
Иначе всичко много ми хареса , най вече украсата за изнесения ритуал.Гостите прави ли ще са ? Тъкмо се бяхме заредили само "сини булки" и ето ти една  различна  Bravo
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 19, 2014, 12:26:30 »

Всичко е прекрасно! Много красиви цветове  сте избрали!  Bravo
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 19, 2014, 12:33:54 »

Панделките ще се редуват - една оранжева, една цикламена.
Много ми хареса идеята - на декораторката е. Само малко ме е яд, защото в украсата на шампанското и чашите има зеленикаво, ама аз я поръчах още миналата година, преди да стигнем до оранжевото.
Но украсените неща ще са отвън, така че няма да се бият с оранжевото, което ще е вътре =)
Ще стане шаренийка, но на мен много ми харесва, на милото също.

Гостите отвън ще са прави, викаме ги 40 минути преди церемонията за коктейл. То има и пейки, които ще са подредени отстрани, защото това там се пада тераса - открита част на ресторанта и ще има къде да се седне.
Иначе за коктейла още се чудим от къде да е - имам едни познати, коиот организират такива неща, но и от ресторанта предлагат по чаша вино... Чаша вино обаче ми е малко постно, та ще видим =)

Снимам сега чашите и букета за хвърляне =)

И аз се зачудих, защо толкова сини булки, ама то е лято, морско е на всички... И ние сигурно щяхме да се хвърлим на тази вълна, ако милия не ми беше прочел мислите и не беше казал от нищото "Искам да съм с цикламена папионка" =)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines