Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:31:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашите слънчеви деца - родени 01-06.2014  (Прочетена 91796 пъти)
 
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: ноември 17, 2014, 23:54:20 »

Браво на Мони, става по-активна и затова не е наддала. И Невена е същата с кабели, дистанционни, телефони, абе всичко което не е играчка. И от вчера сричкува ба-ба, па-па, и ма-ма ми се чува от време на време ама не съм сигурна.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: ноември 18, 2014, 10:57:32 »

Ма-ма е най-рядно казвано..Виж та-та и дори се обръща да търси съответния нали.А като се прибере в къщи та-та се започва едно диво цвилене и подскачане от възторг и радост.Иначе най-интересни са котките.Само да види някоя и се тръгва в нейна посока.Те горките още не могат да разберат, че е хубаво да се седи далеч от Мони и се раделят с част от козината си, но много скоро ще осъзнаят, че е хубаво да бягат от нея.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: ноември 19, 2014, 14:39:49 »

Mrs.™ , Зарко беше същия - на 6 месеца започна да става прав и съответно падаше като талпа. Но след няколко падания, се научи как е най-добре да се приземява - сега се пуска, сяда по дупе и се подпира с ръчички. А и вече доста добре пази равновесие.

Ето и една снимка как "яде":


Не иска още да гълта нещата - най-вече ги джвака и плюе, ако му попадне някое парченце.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: ноември 20, 2014, 16:22:00 »

След като падна няколко пъти, се научи да седи. Но още му е трудно да пази равновесие когато е прав. Лошото е, че все решава да се изправи на шкафа на тв и падайки се разминава на косъм с ръба на шкафа. Но не се отказва. Почна да проверява дали предмета е устойчив и не се хваща и надига, ако няма сигурност.

Зарко е голям сладур kiss2
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: ноември 25, 2014, 23:41:34 »

Привет, ние сме болни. С температура, леко зачервено гърло и кашлица. Имахме дълга борба за сън. Такова нещо не ми се беше случвало. Накрая тръгнахме на разходка с колата и заспа. Та във връзка с температурата искам да ви попитам какви термометри използвате?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: ноември 26, 2014, 10:35:41 »

Живачен, имам и електронен и него ползвам но по-рядко, иначе живачен.Слагам под мишницата, гушкам я и меря.
Съжалявам за болестта, ние нали сме пионери, та само да се закашля и я водя при личната.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: ноември 26, 2014, 22:01:24 »

Живачен. На др нямам вяра.
Бързо оздравяване!
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: ноември 27, 2014, 08:56:20 »

Благодаря ви, от вчера е без температура, явно е от зъбки. Аз живачния го счупих преди време и сега меря с тия където ги заместват (забравих как се казваха), но ми е трудно да я държа на едно място 5 мин. Готова съм да дам 100 лв за "хубав" електронен, но ако не мери вярно ...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: ноември 27, 2014, 09:32:18 »

Спиртните и те стават да, това ми е другия вариант след живачен.Абе зор е ама като имат температура аз поне измисля нещо.Последния път и при нас беше от зъби температурата и да ти кажа, зор, зор, но я мерих.Просто намерих начин.Пускам и песничка, да я супокоя или я гушкам и си играя с някоя играчка дето обича.Тия за ухо знам че са хубави, но пак зависи от марката.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: ноември 27, 2014, 11:54:31 »

Ние имаме и за ухо Омрон, но не съм доволна. Препоръчаха ми Браун, но към момента единствено на живачния имам вяра.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #160 -: ноември 27, 2014, 13:44:11 »

Аз и друг пьт сьм казвала, ама от електронния на Браун сьм много доволна. Купихме го след като видяхме, че педиатьрката го използваше. Мери много бьрзо (няколко секунди) и може да се използва и докато спи детето, без да се сьбуди дори.

Марта вече сама си мери температурата с него.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #161 -: януари 24, 2015, 18:19:56 »

Как сте, момичета? Аз рядко успявам да пиша, защото откакто се върнах на работа общо взето не ми остава време за нищо... иначе Вики расте ли расте, особено на дължина  tease , купуваме дрешки за година и половина, защото яко се е изтеглил, а е супер  кльощав  pardon и ужасно инат, иска си на неговото и това е. Може да се обруща, обаче отказва да го прави, иска само да си седи и да си играе сам или с някой. Също умира да се изправи и да започне да скача, но не може още да се набира сам.

На мен естествено ми е супер гузно и виновно, че само вечер и уикенда го виждам, ама стискам зъби. Поне се успокоявам, че засега се гледат с баба и е щастлив.

Как сте вие, как са дребосъчетата?
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: януари 25, 2015, 22:03:37 »

Ние днес сме с температура, дано не е нещо сериозно. Иначе сме добре. Вени вече ходи. В петък правихме прощапулник-ще става дизайнер smile казва мама, баба и другите не ги разбирам. Чао дава. Друго не се сещам сега
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: януари 26, 2015, 10:28:56 »

Привет и от нас в тази тема.В един момент мислех че си пиша сама.
Мони много порасна и много се промени.Ходи по всички мебели, ходи дори като се държи само за стената smile пълзи много добре и стига навсякъде където е решила.Приказва много ма-ма-, та-та- и някакви други неща.Казва на котките ма- и на мама казва ма- smile Като види телефон или фотоапарат застава на място и чака да я снимаш.Танцува на музика и има любими песни, то детските са ясни ами започна и от другата музика да си харесва песни.Рекламите не я влекат като всички бебета, напротив, не им обръща внимание почти.Иначе госпожицата върви висока и едра 75 см е и е 11 кила.Направо ми заминават ръцете, но аз гледам да я нося минимално.Тези дни се налага да работя и ще се гледат със свекърва ми.Голяма радост е като са двете smile Записах я на детска кухня за месец, защото баща и е на очни, аз с тази работа и нямам време да и готвя и тази неделя, моя мъж откри, че детето предпочита моята храна пред тази в кухнята.Да си призная почувствах се много добре и горда от себе си smile

Анелиа, дано не е нещо сериозно.На нас ни предстои прием на ваксина на годинката, която аз съм решила да помоля да ни отложат.В този болен месец, с баща и който контактува с много хора ме е страх.Миналата година така донесе вирус той и накрая бяхме в болницата, та сега мисля да забавим ваксини и всичко до пролетта.

Алексиа, и ние дрешки за година и половина взимаме.Иначе всичко и е малко smile
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: януари 27, 2015, 10:03:31 »

Привет и от нас. Ема също върви едра, 75 см. и около 11 кг. Все още не е проходила, но се изправя. Пълзи навсякъде, заиграва се, почти не спи през деня. Но пък нощем си е спокойна.Все още имаме само две зъбчета, много трудно и пробиват, с батко и не беше така. Бърбори много - ма-ма, та-ти, де-ди, на батко си казва само "ба", казва "ало" и си слага ръчичката на ухото.Обича да танцува, мие ръчички когато иска да и пееш песента за "хей ръчички", ляга на възглавницата и казва "нани". Абе с две думи голяма сладурка.
И гърнето ползваме вече.
Но да ви се оплача, предстои ни важно изследване, когато беше на 6 месеца ни казаха да я проследим, има някакъв проблем с десния бъбрек. След това ни казаха че не е бъбрека, а уретера и така. Иначе детето си е добре, пускаме урина всеки месец и тя с нищо не показва проблем, само на ехограф се вижда въпросния проблем. Направо си ни казаха - хидронефроза. Сега предстои изследване - сцинтиграфия, което ще покаже на колко % работят бъбреците. Молим се всички да не се стига до операция.Направо ми се свива всичко само като си го помисля. Стискайте ни палци и пращайте положителна енергия. Не мога да си обясня как без симптоми протича такова заболяване, а да казаха че е вродено. През цялата бременност съм наблюдавана от трима лекари, просто така се получи и нито един не изказа съмнение че има проблем, пък лекарката която го откри твърди че се виждало по време на бремеността. Не знам объркана съм вече, просто чакаме изследването и после ще решаваме какво да правим. Между временно не живеем в момента в БГ и се надявам че тук в Полша са по добри специалистите . Това е от нас, хубав ден.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines